PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل آپدیت نوت 3 به اندروید 5

Lycas
2015/06/23, 07:03
سلام و درود ...
یک ماهی میشه گوشی SAMSUNG GALAXY NOET 3 SM-N9005 LTE رو گرفتم ، برا بازار امارت هست .. یعنی قاچاقیه (:

اندروید 5 خیلی وقته واسه این مدل اومده ... اما گوشی من هیچ پیام هشداری نمیده در این مورد !!! ن روی وایفای ن روی دیتا هیچکدوم پیام آپدیت نمیده !!...!!

تا اونجا ک میدونم گوشی خودش باید پیام بده ک آپدیت واسه گوشی شما منتشر شده و من فقط باید بگم :-bd ...

حالا چ کنم ؟ ب نظرتون مشکل از کجاس ؟

Dan
2015/06/23, 08:49
سلام و درود ...
یک ماهی میشه گوشی SAMSUNG GALAXY NOET 3 SM-N9005 LTE رو گرفتم ، برا بازار امارت هست .. یعنی قاچاقیه (:

اندروید 5 خیلی وقته واسه این مدل اومده ... اما گوشی من هیچ پیام هشداری نمیده در این مورد !!! ن روی وایفای ن روی دیتا هیچکدوم پیام آپدیت نمیده !!...!!

تا اونجا ک میدونم گوشی خودش باید پیام بده ک آپدیت واسه گوشی شما منتشر شده و من فقط باید بگم :-bd ...

حالا چ کنم ؟ ب نظرتون مشکل از کجاس ؟
خیلی از گوشی های N9005 این مشکل رو دارند. بیشترشون هم از کشور های عربی وارد شده بودند. باید رام رسمی رو بصورت دستی دانلود و نصب کنید.

Shahin007
2015/06/23, 13:56
تاپیک به محل مناسب منتقل شد. عنوان هم اصلاح شد.
بیشتر دقت بفرمائید.
:)

Amir_M97
2015/06/23, 14:42
برای من هم اس4 هست با همین شرایط شما. قبل عید خودم دستی رام رسمی رو ریختم روش و هیچ مشکلی هم ندارم. حتما پیشنهاد میکنم این کارو بکنید. خیلی بهتر میشه.

Lycas
2015/06/23, 20:07
ممنون دوستان
ببخشید فکر میکردم جای درستی پست زدم ...
چطور میتونم آخرین رام اصلی این مدل رو دانلود کنم ... لینک بدید
ی آموزش سریع هم باشه د نیست خخخخ

Shahin007
2015/06/23, 21:51
ممنون دوستان
ببخشید فکر میکردم جای درستی پست زدم ...
چطور میتونم آخرین رام اصلی این مدل رو دانلود کنم ... لینک بدید
ی آموزش سریع هم باشه د نیست خخخخ

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Instructions :

Extract (unzip) the firmware file
Download Odin v3.09 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.%21UdRRyCAT%21H4FyVxYynNWvXqRNmnpMGQRCP-dG3uykgP2pT4rh8Ek)
Extract Odin zip-file
Open Odin v3.09
Reboot phone in Download Mode (press and hold Home + Power + Volume Down buttons)
Connect phone and wait until you get a blue sign in Odin
Add the firmware file to AP / PDA
Make sure re-partition is NOT ticked
Click the start button, sit back and wait a few minutes

Amir_M97
2015/06/23, 22:26
البته سایت اندروید کده فارسی توضیح داده رام رو هم برای دانلود گذاشته و سرعت سرورهاشون نسبتا خوبه.از اونجا هم میتونین دانلود کنین
لینک رام:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
آموزش کار با اودین هم هست همینجا به صورت خلاصه.

Lycas
2015/06/24, 15:05
سلام دوستان
طبق روش های بالا عمل کردم ... و تا حدودا 90 درصد خوب پیشرفت بعد گوشی تو قسمت اودین با قرمز نوشت :
volume size is too big 614400 < 712704
invalid ext4 image

چ کنم ؟ اولین رام رو ک مال تایوان رو دانلود کردم

Lycas
2015/06/24, 18:09
استادان لطفا راهنمایی کنید ... اینترنت ندارم متاسفانه.

Shahin007
2015/06/24, 23:19
استادان لطفا راهنمایی کنید ... اینترنت ندارم متاسفانه.

تیک re-partition در اودین غیر فعال بود هنگام فلش زدن؟

Lycas
2015/06/25, 20:52
تیک re-partition در اودین غیر فعال بود هنگام فلش زدن؟

آره گویا بوت لودر اون نسخه ای ک ننصب کردم ی ورژن پایین تر بود از اونی ک روی گوشی نصب بود ... عجیبه !!
به هر دادم م؛ازه ب؛لی گفت بوتلودرش ایراد داره درستش کرد ...

ختم تایپیک.