PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدفون بلوتوث | راهنمایی برای پخش از سیستم ...

Arthimoth
2015/06/20, 21:47
درود .
جدیداً هدفون بلوتوثی تهیه کردم [ Genius HS 920-BT ] . مشکل من اینه که با سیستم نمیتونم بصورت درست و حسابی باهاش کار کنم و موسیقی ها رو باهاش پخش کنم . یک عدد دانگل بلوتوث [V2] تهیه کردم اما قطعی و وصلی زیادی داره و بصورتِ تیک دار موسیقی رو پخش میکنه .
میخواستم بدونم با چه وسیله‌ای میتونم به مطلوب‌ترین شیوه‌ی ممکن موسیقی رو باهاش پخش کنم . دانگل بلوتوث یا رابط بلوتوث دیگری ؟

با تشکر . :‌‍‌)

aryaiee
2015/06/20, 21:56
دوست من این مشکلات زیاده واسه هدست یا هدفون های بلوتوثی که به دستگاهی به pc متصل میشوند.شما درایور هدفون رو نصب کردید؟اگر نصب نکردید از لینک زیر میتونید نصب کنید
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Arthimoth
2015/06/20, 22:08
والا به این صفحه رفتم ولی درایوری پیدا نکردم . درواقع احساس میکنم درایوری برای این سری موجود نیست . ضمنِ اینکه من احساس میکنم هدفون مشکل نداره و کارش رو داره درست انجام میده بنده خدا . مشکل از دانگل بلوتوث 2 ـی هست که گرفتم و کشش لازم رو نداره که آهنگ رو برای این بفرسته .

aryaiee
2015/06/20, 22:11
دوست من بلوتوث کشش ارسال data بیشتر از این حرفا رو داره.دقیقا لینکی به شما دادم صفحه دانلود است عزیزم.دقت کنید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Arthimoth
2015/06/20, 22:13
دوستِ عزیز !
فایلِ دانلودی یک فایلِ PDF یا همون کاتالوگه محصوله ! [e-Catalogue]

aryaiee
2015/06/20, 22:15
خدمت شما.لینک مستقیم دانلود درایور این هدفون رو پارسال خریدم.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Arthimoth
2015/06/20, 22:22
لینکی که شما دادید یک نرم افزار درایور آپدیتر بود که درایورِ هدفونِ منو نصب شده و حتی آپدیت شده نشون داد .

aryaiee
2015/06/20, 22:25
یعنی شما درایور رو قبلا نصب کرده بودید؟بله درایور این هدفون رو اگر بخواید مجدد نصب کنید میگه نصب هست و آپدیت میخواید یا نه.با سیستم دیگه ایی تست کردید؟

Arthimoth
2015/06/20, 22:28
من درایوری نصب نکردم اما نرم افزار‌های درایور چِکر درایورِ هدفون رو شناسایی میکنن .
با سیستم دیگه ای هم تست نکردم هنوز .
یه سوالِ دیگه هم هست ؛ مشکلِ من با وجودِ یک بلوتوث 4 حل میشه ؟ اصن مشکل از همین بلوتوث 2 هست ؟

aryaiee
2015/06/20, 22:29
والا شما در اولین اقدام باید درایور رو نصب کنید.مشکل شما از بلوتوث نیست فورس خودتون روی این موضوع نگذارید.بهترین راه هم در نهایت اسفاده از نرم افزار BlueSoleil است.

Arthimoth
2015/06/20, 22:40
اتفاقاً این نرم افزار رو گرفتم اما ازش چیزی سردرنیاوردم .
میتونین درباره‌ی کارکردش راهنمایی کنین ؟

aryaiee
2015/06/20, 22:42
خیلی ساده است.باید دستگاه رو اونجا ریپیر کنید.معمولا رمز هم نمیخواد اما اگر خواست فکر کنم 1234 باشه.با کجاش مشکل داری؟

Arthimoth
2015/06/20, 22:50
الان نسخه آخر رو گرفتم و Pair شد . منتهی کیفیتِ خیلی خیلی پایینی داره .
مشکل کیفیت از کجاست ؟

Arthimoth
2015/06/22, 20:12
دوستان همچنان برای کیفیت صدای بد پیشنهادی نیست ؟
فقط کیفیت ـش بد نیست ؛ قطع و وصلی هم هست .

:‌)

Dan
2015/06/22, 23:11
دوستان همچنان برای کیفیت صدای بد پیشنهادی نیست ؟
فقط کیفیت ـش بد نیست ؛ قطع و وصلی هم هست .

:‌)
هدفون رو با گوشی هم تست کردید؟

Arthimoth
2015/06/22, 23:15
سلام .

با گوشی / نت بوک / آیپد تست شده و هیچ مشکلی نداره . نه از لحاظ کیفی و نه از لحاظ کانکت شدن .

Dan
2015/06/22, 23:32
سلام .

با گوشی / نت بوک / آیپد تست شده و هیچ مشکلی نداره . نه از لحاظ کیفی و نه از لحاظ کانکت شدن .
من هم با امیر حسین عزیز موافقم. احتمال اینکه مشکل از دانگل باشه خیلی کمه ولی اینکه با نت بوک (نِت بوک یا نوت بوک) مشکلی نداره کمی عجیبه. اگر میتونید به جای بلوتوث داخلی نت بوک از دانگل خودتون استفاده کنید. اگر مشکل سخت افزاری باشه مشخص میشه.

AliYar
2015/06/23, 14:01
سلام دوست عزیز،

این طور که بنده از پست ها متوجه شدم سیستم PC هست، درسته؟ (اگر نیست بفرمایید)

اگر PC هست لطقا مشخصات مادربورد رو بفرمایید. آیا مادربورد خودش دارای سخت افزار برای قابلیت های WiFi و Bluetooth هست یا خیر؟ یا چون سیستم داشته، ولی نتیجه مطلوب حاصل نشده، دانگل تهیه کردید؟ (از پست اول این طور متوجه شدم)

Arthimoth
2015/06/23, 19:28
ضمنِ تشکر از تمام دوستانی که راهنمایی و کمک کردن .
مشکل با تغییر دانگل حل شد .