PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ویندوز اورجینال لپتاپ اچ پی

azme
2011/12/24, 21:53
سلام دوستان
من به تازگی یه لپتاپ اچ پی مدل6170 خریدم که متاسفانه به بعضی نرم افزارهای غیراورجینال گیر میده. اونجور که متوجه شدم لپتاپ های اچ پی یه نرم افزار امنیتی دارن که به بعضی برنامه های غیر اورجینال مثل نرم افزار انسیس گیر میده. لطفا اگه کسی یه راه حلی واسه این مشکل داره کمک کنه.
ممنون میشم کمک کنید

doom2009
2011/12/24, 22:01
دوست گرامی اچ پی چیکار داره که نرم افزار اورجینال باشه یا نه به نظر اینجانب شما مشکل ویندوز دارین ویندوز شما چی هست شاید لپ تاب شما 64 بیتی هست و شما روی ویندوز 64 بیتی نرم افزار 32 بیتی می خواهی نصب کنی که قبول نمی کنه یک تحقیق بفرمایید از فروشنده لب تاب با تشکر

azme
2011/12/25, 16:22
سلام
دوست عزیز این چیزی که نوشتم ، قبلش تحقیق کردم
هم ویندوز و هم نرم افزارها همه 64 بیتی هستند
ولی متشکرم که جواب دادی

rajah
2011/12/25, 16:52
با مدل های زیادی ازhp کار کردم ولی تا حالا بنده با چنین مشکلی مواجه نشدم

یعنی هر نرم افزاری رو نصب کردم جواب داده؟؟

doom2009
2011/12/25, 18:09
دوست گرامی شما میتوانی این نرم افزار رو روی سیستم دیگری امتحان کنی شاید خود نرم افزار مشکل داشته باشه اگر از نرم افزار نبود باید به فکر یندوز دیگری باشی دوستان شاید بهتر بدونن اینجا یک سوال پیش میاد آیا به همراه لبتاب ویندوز اورجینال اسنبل میکنن یا اینکه فروشنده ها برای بهتر نشان دادن لب تابی که برای فروش ارائه مینمایند این حرفها رو میزنند , ولی برای نصب ویندوز xp برروی لب تاب شماره سریال برند لبتاب باید مرقوم بشه با تشکر

+Aren
2011/12/25, 19:08
میشه تصویر یا متن پیغام رو اینجا قرار بدهید؟
بهر می شه کمک کرد.
سپاس

Castiel
2011/12/25, 20:14
فکر کنم منظور دوستمان پیغام Notifcation است که قبل از اجرای هر نرم افزار پرسش می شود.

+Aren
2011/12/25, 20:18
فکر کنم منظور دوستمان پیغام Notifcation است که قبل از اجرای هر نرم افزار پرسش می شود.
بهترین کار این هست که ایشون پیغام رو بزارن تا ما بفهمیم چی به چیه! حدس زدن در این مورد بدون هیچ مشاهده ای می تونه اشتباه باشه!
سپاس

Editor In chief
2011/12/26, 15:41
دوست خوبم به نظرم حرف روح الله جان درست است و بهترين کار گذاشتن تصويري از پيغام خطا است. منتظر تصوير هستيم.

Mehdi_FXX
2011/12/26, 16:11
من هر بار که هر لپ تاپی برای هر کدوم از دوستانم گرفتم دقیقا به همین مشکل برخوردند!

ویندوز لپ تاپشون هم اورجینال بود!

تنها در صورتی رفع شد که یه ویندوز 7 ریختم روشون
هر کاری کردم نشد فقط با تعویض ویندوز

خوشبتخانه ویندوز 7 های اولتیمات sp1 هم خوبش کم نیست از شرکت های مختلف
بعدش هر برنامه ای نصب کردند به هیچ مشکلی برنخوردن

ویندوز اورجینال این دردسرها هم داره...
یکی نصب کن خیال خودت رو راحت کن......

Castiel
2011/12/26, 16:12
ولی من خودم ویندوز اورجینال روی نوت بوک hp دارم، از اردیبهشت ماه تا الان، هنوز ویندوز هم عوض نکردم

+Aren
2011/12/26, 18:54
من هر بار که هر لپ تاپی برای هر کدوم از دوستانم گرفتم دقیقا به همین مشکل برخوردند!

ویندوز لپ تاپشون هم اورجینال بود!

تنها در صورتی رفع شد که یه ویندوز 7 ریختم روشون
هر کاری کردم نشد فقط با تعویض ویندوز

خوشبتخانه ویندوز 7 های اولتیمات sp1 هم خوبش کم نیست از شرکت های مختلف
بعدش هر برنامه ای نصب کردند به هیچ مشکلی برنخوردن

ویندوز اورجینال این دردسرها هم داره...
یکی نصب کن خیال خودت رو راحت کن......
منم از ویندوز اوریجینال استفاده می کنم!
فقط یک بار دوباره نصب کردم! اونم بعد از 1.5 سال و فقط بخاطر اشکالی که در یکی از بازی هام ایجاد شده بود! و من ریجستری بلد نبودم!
وگرنه ویندوز مشکلی نداشت!
چرا شما پیغام رو نمی گذارید؟
سپاس

doom2009
2011/12/26, 20:23
دوستان بر روی سیستم اینجانب ویندوز xp نصب شده بود از سایت سافت گذر ویندوز سون سفارش نمودم
Windows 7 Ultimate SP1 Integrated December 2011 x86+x64

بعد از نصب این ویندوزکه بهمراه ویندوز xp و در درایو D نصب نمودم سیستم اینجانب در بعضی مواقع صفحه آبی میشه و ریستارت میکنه در خود ویندوز xp هم به اینگونه است آیا مشکل از ویندوز میباشد یا سیستم اینجانب با ویندوز 7 سازگار نیست ؟ سپاس