PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید گوشی اپل 6 64گیگ

hamid123
2015/06/05, 12:08
سلام به دوستان گل سخت افزار

من میخوام یه گوشی بخرم حقیقتش سامسونگ رو ازش خیلی بد گفتن دلم رو زد اومدم سراغ اپل فک نکنم انتخاب بهتری داشته باشم اگه هست که بگید

مشکل من با اصل و تقلبی بودنش هست روی کارتونش باید iccid داشته باشه یا نه ? باید انلاک فکتوری یا اپراتور باشه ؟؟از کجا بفهمم باز نشده و سیم انداخته نشده ؟؟کلا چیز هایی که برای خرید لازم هست رو بگید و بگید من میرم دم مغازه بگم چی ؟؟ بگم گوشی اپل 6 64 بدون iccid و lla و انلاک فکتوری ؟؟؟؟یا بگم با iccid ؟؟ با چه گارانتی بگیرم ؟؟قضیه پارت نامبر هم بگید

پیشاپیش از پاسختون سپاسگزارم

Armadilo
2015/06/05, 12:12
شما چرا از دیجیکالا نمیگیری؟ هرچی گفتیو داره، گارانتی هفت روز ضمانت تعویض با آنلاک فکتوری و lla خودم تجربه خرید ازش دارم کارشون واقعا درسته

NAVID OC
2015/06/05, 12:32

من میخوام یه گوشی بخرم حقیقتش سامسونگ رو ازش خیلی بد گفتن دلم رو زد اومدم سراغ اپل فک نکنم انتخاب بهتری داشته باشم اگه هست که بگید

مشکل من با اصل و تقلبی بودنش هست روی کارتونش باید iccid داشته باشه یا نه ? باید انلاک فکتوری یا اپراتور باشه ؟؟از کجا بفهمم باز نشده و سیم انداخته نشده ؟؟کلا چیز هایی که برای خرید لازم هست رو بگید و بگید من میرم دم مغازه بگم چی ؟؟ بگم گوشی اپل 6 64 بدون iccid و lla و انلاک فکتوری ؟؟؟؟یا بگم با iccid ؟؟ با چه گارانتی بگیرم ؟؟قضیه پارت نامبر هم بگید

چرا اپل دوست عزیز؟ اپل محدودیت هاش تمامی ندارد، به طوری که الان 6 ماه است من فقط قصد نصب یک کیبورد فارسی را دارم و هنوز موفق نشدم. هنوز هیچ جلبریکی براش نیامده و واقعا پدر آدم را در می آرد.... بزرگ ترین اشکال اپل بیش از حد محدود بودنش به خصوص در ایران است ، و این که طی هیچ شرایطی توجیه اقتصادی ندارد. اگر در عرصه ios و سیستم های اپل خبره نیستید، پیشنهاد می کنم سمت اپل نروید.

نمی دونم چرا همه فکر می کنن فقط اپل و سامسونگ گوشی تولید می کنند؟؟!!!! اینهمه برند از htc و sony بگیر تا کمپانی معظم Nokia.
این چه توجیهی است که چون از سامسونگ خوشم نمی آد، پس برم اپل بخرم؟!

Dan
2015/06/06, 08:38

شما اول معیار ها و کاربرد های خودتون رو بگید تا بتونیم شما رو راهنمایی کنیم.
اگر اپل انتخاب شد من سوالات رو پاسخ میدم.

cisco
2015/06/06, 08:57
شما میخوای یک موبایل بگیری باهاش تلفن بزنی و یکمی هم سرگرمی غیر از این هست ؟ پس برای چی انقدر دنبال تقلبی یا اصل بودن یا ... هستید ؟

من خودم ایفون 16 دارم با نوت 4

قبلا هم بلک بری داشتم با m8 با هرکدوم یک کارم رو انجام میدم و موقع خرید هم اصلا به اصل بودن یا نبودن توجه نکردم رفتم اپل استور و راحت خرید کردم حتی محافظ صفحه یا .... هم نمیخرم

متاسفانه مردم تو ایران فکر میکنند موبایل چیزی مثل ماشین هست خیر موبایل مثل لنگه کفش/دمپایی میمونه یا مثلا عینک چیزی نیست که انقدر روش حساس بود

و اما به نظر من شما هر 6 ای گرفتید گرفتید اصلا فرقی ندارند

قضیه پارت نامبر رو فقط و فقط تو ایران مطرح کردن و داستان هم داره دو سه تا از واردکنندگان ایفون برای دامپینگ بازار این ایده مسخره رو زدند که محصولات خودشون چون lla هست فروش بهتری داشته باشه

چند وقت پیش با دوستان رفتیم رستوران خب تعدادمون حدود 30 تایی میشد حدودا 14 نفر ایفون 6 گلد داشتند 8 نفر LLA و 6 نفر دیگه متفاوت

جالبه بدونید رنگ ها باید یک رنگ باشه دیگه ولی وقتی پارت نامبر هم یکی بود ولی رنگ یکی طلایی طلایی بود و رنگ یکی بژ و رنگ یکی زرد و یکی هم صورتی !!!!

پس وقت خودتون رو سر پارت نامبر هدر ندید

hamid123
2015/06/06, 11:40
خیلی ممنون از پاسختون

اول باید بگم من مشکلی با با محدودیت اپل ندارم مثلا فارسی نمینویسه یا اینکه سخت اطلاعات جا به جا میشه من از روان و خوش دست بودن اپل خوشم میاد و خوب میخوام چند سال داشته باشم ولی اینطوری که تو نظرات در مورد سامسونگ اس 6 نوشتن همه یا هنگ کردن یا داغ کردن بیش از حدش رو نوشتن که دلم رو زد 10 نظر اول رو بخونید در دیجیکالا کافیه

htc هم صفحه نمایش رضایت بخشی نداره و اینکه خیلی داغ میکنه که به همین دلیل بازده میاد پایین چون سیستم میخواد خنک کنه خودش رو

حالا من یه سوال میپرسم ؟ دلایلتون رو برای نخرید اپل بگید و بگید چی باید بخرم ؟؟ چون شما میای میگی اپل نه برو سامسونگ خب دلیل بیار چرا نه و بگو چرا سامسونگ شاید مثلا دفترچه مخاطبین اپل که میگن محدوده و امکانات خوبی نداره من برام اصلا مهم نباشه یا چیزای دیگه اهمیت داشته باشه

NAVID OC
2015/06/06, 14:30
خیلی ممنون از پاسختون

اول باید بگم من مشکلی با با محدودیت اپل ندارم مثلا فارسی نمینویسه یا اینکه سخت اطلاعات جا به جا میشه من از روان و خوش دست بودن اپل خوشم میاد و خوب میخوام چند سال داشته باشم ولی اینطوری که تو نظرات در مورد سامسونگ اس 6 نوشتن همه یا هنگ کردن یا داغ کردن بیش از حدش رو نوشتن که دلم رو زد 10 نظر اول رو بخونید در دیجیکالا کافیه

htc هم صفحه نمایش رضایت بخشی نداره و اینکه خیلی داغ میکنه که به همین دلیل بازده میاد پایین چون سیستم میخواد خنک کنه خودش رو

حالا من یه سوال میپرسم ؟ دلایلتون رو برای نخرید اپل بگید و بگید چی باید بخرم ؟؟ چون شما میای میگی اپل نه برو سامسونگ خب دلیل بیار چرا نه و بگو چرا سامسونگ شاید مثلا دفترچه مخاطبین اپل که میگن محدوده و امکانات خوبی نداره من برام اصلا مهم نباشه یا چیزای دیگه اهمیت داشته باشه

دوست عزیز من، شما باید برای هر انتخابی در زندگی هدف و مقصود داشته باشید، اگر گوشی می خرید، باید بدانید که مجرب ترین اساتید در این سایت در اختیار شما هستند و تا کاربرد ها و ادله شما از خرید یک اسمارت فون ندانند، نمی توانند کمکی به شما کنند،...
بنده نگفتم سامسونگ بخرید..... گفتم ده ها گزینه روی این میز هست، مقدار بودجه و کاربرد خود را ذکر کنید تا اساتید بتوانند شما را راهنمایی کنند.

mohammad95
2015/06/06, 15:42
خیلی ممنون از پاسختون

سلام دوست عزیز
اگر بخواهیم مشکلات هر گوشی رو دسته بندی کنیم دو حالت به وجود میاد یا مشکلات سخت افزاری هستن یا نرم افزاری:
در رابطه با مشکلات سخت افزاری ایفون یکی مشکل دکمه (home) دستگاه هستش که بیشتر عملکرد های دستگاه با دکمه (home) انجام میشه به همین خاطر بر اثر استفاده مکرر به اصطلاح دچار دو پله ای بودن میشه یعنی دیگه با فشار دادنش حالتی که اولش رو که فنری بود نداره شبیه به دکمه شاتر دوربین بعضی گوشی ها میشه که با یک بار فشار دادن به حالت فوکوس میرود و بعدش با فشار کامل گوشی عکس مورد نظر را میگیرد که این مشکل رو من هم در ایفون و هم در ایپد داشتم که راه حلش در ایفون استفاده از کلید نرم افزاری خود گوشی هست که شاید بعضی های علاقه به استفاده ازش نداشته باشن،
2- دومین مشکل سخت افزاری ایفون ورود پرز های ریز به زیر lcd ایفون هستش که من در مدل 4s این مشکل رو داشتم ولی فکر کنم با تکنولوژی جدید اپل که از بین بردن گپ هوا بین lcd و محافظ صفحه باشه حل شده باشه،

در رابطه مشکلات سخت افزاری ایفون هیچ مشکل دیگری به جز دو مورد بالا ندارد یا حداقل اگر داشته باشد من اطلاعی ندارم دوستان اگر بیشتر اطلاع دارند راهنمایی کنند ،

در رابطه مشکلان نرم افزاری بیشتر میشه گفت مشکلات سلیقه ای و نیاز های کاربر هستند چون مشکلات نرم افزار به خصوصی در ایفون وجود نداره که اسمش رو بشه مشکل گزاشت، در این رابطه چند مورد مهم رو براتون مثال میزنم که بدونید مهم ترین محدودیت های ios چی هستش:
1- انتقال فایل بین دو گوشی از طریق بلوتوث وجود ندارد ولی بین دو ایفون و یا بین مک و ایفون این امکان وجود دارد:
راه حل: نصب توییک Air sharing و جلبریک دیوایس
2-امکان اتصال فلش به ایفون وجو ندارد
بدون راه حل
3-امکان استفاده از فایل منیجر در ایفون وجود ندارد
راه حل: نصب توییک ifile
4-نبود کیبورد فارسی اصلی اپل
راه حل:با یک ترفند ساده نرم افزار میشه کیبورد اصلی رو فعال کرد
.....

چند تا نکته بالا رو که جزو مهم ترین نکات قبل از خرید ایفون هستش رو براتون نوشتم اگر هر سوال دیگه ای داشتید بگید پاسختون رو میدم

hamid123
2015/06/09, 14:10
واقعا ممنونم از پاسخ های با ارزشتون

باید بگم در جواب دوست عزیزمون نوید من 2,600000 میتونم هزینه کنم برام ظرافت مهمه که الان همه گوشی ها دارن کار خاصی انجام نمیدم بازی کلش اف کلنز و اهنگ و بعضی مواقع هم عکس همین

که همه گوشی ها میتون این کار ها رو انجام بدن فقط من مشکل با اس 6 سامسونگ باتری خیلی خیلی ضعیفیه که میگن و اینکه میگن بعداز یه مدت به هنگ میافته
با Htc m9 هم صفحه نمایشش رو زیاد باهاش حال نمیکنم باید قبول داشته باشید زیاد چیز خاصی نیست و در مقایسه با سامسونگ و اپل واقعا تفاوت احساس میشه وگرنه بهنظر من تو همه چیز خوبه و مورد دوم که از مورد اول هم برام مهم تره داغ شدن شدید گوشی اچ تی سی و سامسنوگه که همه میگن دیگه یه جوری میشه دستت اذیت میشه

من چیزا هایی که از تحقیق توی نت فهمیدم رو نوشتم حالا شما راهنمایی کنید چی بخرم 24 همین ماه که میشه یک شنبه یعنی 5 روز دیگه میرم میخرم البته قبلش میرم از نزدیک کار میکنم

Dan
2015/06/09, 22:32
واقعا ممنونم از پاسخ های با ارزشتون

باید بگم در جواب دوست عزیزمون نوید من 2,600000 میتونم هزینه کنم برام ظرافت مهمه که الان همه گوشی ها دارن کار خاصی انجام نمیدم بازی کلش اف کلنز و اهنگ و بعضی مواقع هم عکس همین

که همه گوشی ها میتون این کار ها رو انجام بدن فقط من مشکل با اس 6 سامسونگ باتری خیلی خیلی ضعیفیه که میگن و اینکه میگن بعداز یه مدت به هنگ میافته
با Htc m9 هم صفحه نمایشش رو زیاد باهاش حال نمیکنم باید قبول داشته باشید زیاد چیز خاصی نیست و در مقایسه با سامسونگ و اپل واقعا تفاوت احساس میشه وگرنه بهنظر من تو همه چیز خوبه و مورد دوم که از مورد اول هم برام مهم تره داغ شدن شدید گوشی اچ تی سی و سامسنوگه که همه میگن دیگه یه جوری میشه دستت اذیت میشه

من چیزا هایی که از تحقیق توی نت فهمیدم رو نوشتم حالا شما راهنمایی کنید چی بخرم 24 همین ماه که میشه یک شنبه یعنی 5 روز دیگه میرم میخرم البته قبلش میرم از نزدیک کار میکنم
پس ویندوزفون به طور کامل از گزینه ها خارج میشه.
همچنان گزینه های دیگه ای مثل Z3 و Note 4 هم میتونید مد نظر داشته باشید ولی با توجه به نیاز های شما و اینکه مشکلی با محدودیت های iOS ندارید iPhone 6 گزینه مناسبی هستش.

hamid123
2015/06/10, 10:15
خب حالا که شد اپل 6 به من بگید باید چی بگیرم ؟ یعنی روی باید گوشی اپل 6 64 گیگ بدون iccid و انلاک فکتوری بگیرم ؟؟؟ یا اینکه روی جعبه باید iccid باید نوشته شده باشه ؟؟؟ قضیه این سوزن توی کارتون چیه ؟؟ پط.ری بفهمم اصل هستش ؟؟

Shahin007
2015/06/10, 10:32
خب حالا که شد اپل 6 به من بگید باید چی بگیرم ؟ یعنی روی باید گوشی اپل 6 64 گیگ بدون iccid و انلاک فکتوری بگیرم ؟؟؟ یا اینکه روی جعبه باید iccid باید نوشته شده باشه ؟؟؟ قضیه این سوزن توی کارتون چیه ؟؟ پط.ری بفهمم اصل هستش ؟؟

بله بدون iccid بگیرید ... چیزی جز خرج اضافه نیست iccid.

پارت نامبر ها هم هیچ تفاوت کیفی با هم ندارند. ولی جا افتاده بین مردم که فقط LLA ... یه چیزی افتاده دهنشون فقط تکرار میکنن بدون اینکه بدونن یعنی چی.

سوزن تو کارتن همون SIM card ejector هستش دیگه .

فهمیدن اصل و فرع بودنش کار آسونیه ... مخصوصا در گوشی های اپل ... چون کیفیت ساخت بعضی مدلهای سامسونگ

رو شاید بتونن مثل خودش بزنن در مدل فیک. اما نمیتونن دیگه کیفیت ساخت مدل فیک اپل رو مثل اصلش بالا بزنن چون

هزینه ش زیاده.

بعد جالب اینجاس در بعضی مدل های فیک اپل سیستم عاملشون اندروید هستش :-?

کیفیت صفحه نمایش، سرعت پردازش ، نوع بسته بندی و ... از همه ی این ها میشه اصل و فرع بودن رو تشخصی داد.

در آخر باز هم پیشنهاد میشود از جای مطمئن خرید کنید. :)

hamid123
2015/06/11, 12:24
پس من میرم اول بازار موبایل باهاش کار میکنم بعد میرم میخرم اپل گلد 64 گیگ انلاک فکتوری که روی کارتونش چیزی به نام iccid نداره lla با اونکه فرقی هم نمیکنه همونطوری که شما گفتی

دوستان حالا باید یه پرانتز باز کنم اینجا دست دوستم گوشی ا6 ساسونگ رو دیدم یه خورده با هاش کار کردم حقیقتش روم نشد دیگه بخوام زیروروش رو در بیارم به نظرم بد نبود نظر شما چیه ؟؟

اخه از کسی که یه گوشی رو داره وقتی میپرسی نمیگه ایراداتش رو باتریش میگه زود خالی میشه فعلا هم هنگ نکرده ولی خیلیا میگن هنگ میکنه بعد از چند ماه شدید داغ میکنه ایا درسته ؟؟ بعد افت شدید قیمت هم داره که البته این مسئله برای من مهم نیست

حالا نظرتون در مورد اس 6 چیه ؟؟؟ با توجه به استفاده من که در پست های قبل گفتم ؟ کلا کسی خودش این گوشی داره یا زیاد کار کرده باشه صحت این باتری و داغی رو بتونه تایید کنه ؟؟
برای برای 5یا6 سال باید این گوشی رو داشته باشم به نظرتون اس 6 سامسونگ بهتره یا ایفون 6 برای من؟

Dan
2015/06/11, 17:54
پس من میرم اول بازار موبایل باهاش کار میکنم بعد میرم میخرم اپل گلد 64 گیگ انلاک فکتوری که روی کارتونش چیزی به نام iccid نداره lla با اونکه فرقی هم نمیکنه همونطوری که شما گفتی

دوستان حالا باید یه پرانتز باز کنم اینجا دست دوستم گوشی ا6 ساسونگ رو دیدم یه خورده با هاش کار کردم حقیقتش روم نشد دیگه بخوام زیروروش رو در بیارم به نظرم بد نبود نظر شما چیه ؟؟

اخه از کسی که یه گوشی رو داره وقتی میپرسی نمیگه ایراداتش رو باتریش میگه زود خالی میشه فعلا هم هنگ نکرده ولی خیلیا میگن هنگ میکنه بعد از چند ماه شدید داغ میکنه ایا درسته ؟؟ بعد افت شدید قیمت هم داره که البته این مسئله برای من مهم نیست

حالا نظرتون در مورد اس 6 چیه ؟؟؟ با توجه به استفاده من که در پست های قبل گفتم ؟ کلا کسی خودش این گوشی داره یا زیاد کار کرده باشه صحت این باتری و داغی رو بتونه تایید کنه ؟؟
برای برای 5یا6 سال باید این گوشی رو داشته باشم به نظرتون اس 6 سامسونگ بهتره یا ایفون 6 برای من؟
بله برای بعضی دستگاه ها این مشکل وجود داره. فعلا راه حل قطعی نداره. سایت های خارجی چند تا راه پیشنهاد داده بودن که همون موارد معمول در همه گوشی های اندرویدی هستش. باید منتظر موند تا خود سامسونگ نتیجه رو مشخص کنه.

hamid123
2015/06/15, 23:02
میشه بگید دقیقا من از کجای کارتون چه کدی رو در سایت زیر باید کپی کنم تا به من بگم اپل اکتیو شده قبلا یا نه ؟؟؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

چون فردا میرم میخرم دقیقا تو یه عکس نشون بدید ممنون میشم

Parham
2015/06/16, 00:40
سلام،

دوست گرامی سریال گوشی که قصد دارید را وارد کنید و حتما بررسی کنید که سریال درست وارد شده است، اگر اطلاعات گارانتی نشان داده شد که گوشی اکتیو شده است و اگر اطلاعات نمایش داده نشد با اطمینان خرید کنید. روی داشتن یا نداشتن ICCID هم حساس نباشید.

Dan
2015/06/19, 15:55
میشه بگید دقیقا من از کجای کارتون چه کدی رو در سایت زیر باید کپی کنم تا به من بگم اپل اکتیو شده قبلا یا نه ؟؟؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

چون فردا میرم میخرم دقیقا تو یه عکس نشون بدید ممنون میشم
کد روی جعبه با Serial No یا S/N نشون داده میشه.

40831