PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه ی کیفیت پاور (منبع تغذیه) کاربران انجمن/ اشتراک گذاری نتایج تست OCCT

iSteve
2015/06/03, 16:00
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

با سلام و احترام فراوان@};-
در اینجا میخوایم توسط تست OCCT، کیفیت پاور خودمونو با دیگران هم به اشتراک بذاریم تا هم خودمون بتونیم بهتر پاورمونو با دیگر پاورها مقایسه کنیم و هم اجازه بدیم دیگران پاورشونو با پاور ما مقایسه کنند تا این تاپیک و فروم به یک مرجع خوب و عملی و معتبر برای کسانی که قصد خرید و تعویض پاور خودشونو دارن تبدیل بشه.

برای دوستانی که آشنایی با این نرم افزار ندارن در پست دوم آموزشی رو دادم که این عزیزان میتونن استفاده کنن.
مواردی که برای گذاشتن نتایج تست باید رعایت بفرمایید:
مدل دقیق پاور (برند+مدل دقیق+لینک رسمی سازنده)
پست شما مشابه آنچه که در پست شماره ی 3# این تاپیک توضیح داده شده، باشه.
بعد از پایان تست، نرم افزار به شما چندتا عکس نتیجه ی نهایی میده که از بین این عکس ها باید نتایج مربوط به تست های زیر رو بذارید:
Cpu usage
Temperature CPUs
Voltage +3.3v
Voltage +5v
Voltage +12v

لینک دانلود نرم افزار OCCT
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ممنونم از همه اتون:x@};-

iSteve
2015/06/03, 16:02
رزرو برای گذاشتن آموزش نحوه ی تست...

iSteve
2015/06/03, 16:03
مدل پاور: Thermaltake Litepower 350W Black Edition LT350P
لینک مشخصات و سازنده: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

cpu usage
40128

cpu temp
4012940130

voltage +3.3v
40131

voltage +5v
40133

voltage +12v
40134

مشخصات سیستم:

(cpu: intel E5500 (Defualt
main: Gigabyte G41MT-S2
ram: Kingstone 2x2GB 1333MHz
HDD: seagate baracoda 1TB
vga: HD5450

... و تمام، اینم نمونه ی یک پست صحیح.
تمام نکاتش رو لطف کنید، بزرگواری کنید تا کاملا رعایت بشه که دیگه نیازی به تذکر نباشه. وقتی نکته ای رو رعایت نکنید کم کم بچه های تازه وارد دیگه به این رعایت قوانین دقت نمیکنن.
از همکاری همه ی شما واقعا سپاسگذارم.

عکسها رو باز نکنید!! به دلایل امنیتی و برای اینکه بعدا میخوام نتایج سیستممو بذارم برای همین مشخصات رو صرفا جهت نمونه عرض کردم و عکسها رو بسیار بی کیفیت گذاشتم.

iSteve
2015/06/03, 17:05
از هم اکنون دوستانی که با این نرم افزار آشنایی کامل دارن و قبلا تست گرفته بودن میتونن نتایج خودشونو بذارن.
اما دوستانی که تا به حال با OCCT کار نکردن تا زمان کامل شدن پست آموزشی صبر کنند چون نکاتی رو باید عرض کنم.

این تاپیک به پیشنهاد دوست عزیزم رضا اشراقی کاربر Reza Eshraghi ایجاد شده، ایشون از بنده خواستن این تاپیکو ایجاد کنم که از بابت پیشنهاد خوبشون تشکر بسیار میکنم و این تاپیکو با احترام به رضای عزیزم تقدیم میکنم.
@};-