PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گوشی تو رنج 500 تا 600

maad123
2015/06/02, 15:05
سلام درود به اساتید . نظرتون در مورد برند ها کدوم برند نسبت به قیمت کیفیت بهتری داره سامسونگ .الجی .سونی و...... وبعد با بودجه 500 تا 600 نظرتون در مورد سامسونگ گرند2 چیه و چند مدل داره شاخص ها برای خرید 1 صفحه نمایش بزرگ حدود 5 تا 5.5 برای وب گردی . دوربین با کیفیت . ساپورت اکثر بازیها ,لطفا نظرتون در مقایسه گرند 2 با
Samsung Galaxy Grand Prime SM-G530H Duos

.Samsung Galaxy S3 Neo I9300I Dual SIM کدومیک ارزش خرید داره

maad123
2015/06/02, 16:29
نیاز به راهنمایی فوری ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

Shahin007
2015/06/02, 17:28
اس 3 نئو از بودجه ی شما یکم میزنه بالاتر ولی در کل هر دو گزینه ای که در نظر گرفتید جزء خوب های این رنج قیمتی هستند.

اس 3 نئو کیفیت صفحه ی بهتری داره .
گرند پرایم صفحه ی بزرگتری داره.

ببینید کدومش واستون بیشتر مهمه. هر کدوم رو انتخاب کنید ضرر نکردید.

موفق باشید.

Dan
2015/06/02, 18:55
یک نکته قابل توجه هم اینه که Grand Prime احتمالا به اندروید 5 آپدیت میشه اما در مورد دو گزینه دیگه اینطور نیست.

Armadilo
2015/06/07, 11:48
در این رنج به هیچ عنوان اندروید پیشنهاد نمیکنم چون بعد از مدتی به دلایلی که مربوط به سیستم عامل میشه دچار هنگ و کرش میشید توی این رنج بهترین انتخاب شما میتونه ویندوزفون باشه Lumia 535

SAMAN
2015/06/07, 20:36
در این رنج به هیچ عنوان اندروید پیشنهاد نمیکنم چون بعد از مدتی به دلایلی که مربوط به سیستم عامل میشه دچار هنگ و کرش میشید توی این رنج بهترین انتخاب شما میتونه ویندوزفون باشه Lumia 535

دوست عزیز لطفا نظرات بدون اثبات ندین !

maad123
2015/06/08, 21:12
درود.

من بودجه ام بین 500تا 600هست. گوشی میخوام که:

1) رم 2 باید باشه.
2) کیفیت صفحه عالی باشه.
3) حساست تاچ کند و پایین نباشه.
4) از نظر ساپورت نرمافزاری، آپدیت و نحوه ی روت کردن مشکل اعصاب خرد کن نداشته باشه. فایلهای مربوطه در دسترس باشه.
5) 4G ساپورت باشه.
6) مدت زمان شارژ کردن و شارژ دهی مناسب باشه.
7) اهل بازی کردن با گوشی زیاد نیستم.
8) بیشتر مایلم با امکانات جانبی و نرمافزارهاش کار کنم.
9) زیبا باشه و اندازه اش 5 اینچ باشه.

اگر محبت بفرمایید و گوشی های خوبی پیشنهاد بدید سپاسگزارم . . .فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Dan
2015/06/08, 23:26
درود.

1) رم 2 باید باشه.
2) کیفیت صفحه عالی باشه.
4) از نظر ساپورت نرمافزاری، آپدیت و نحوه ی روت کردن مشکل اعصاب خرد کن نداشته باشه. فایلهای مربوطه در دسترس باشه.
5) 4G ساپورت باشه.

اگر محبت بفرمایید و گوشی های خوبی پیشنهاد بدید سپاسگزارم . . .فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

انتظارات شما نسبت به یک گوشی توی این رنج قیمت زیاده. Honor 3C 4G نسخه 16 گیگابایتی بیشتر این موارد رو داره. البته خیلی سخت پیدا میشه و احتمالا قیمتش یه مقدار از بودجه شما کمی بیشتره.

Dan
2015/06/08, 23:37
شما توی تاپیک بغلی گفتید "خود سیستم عامل اندرويد مشکلات گرمایی فراوانی داره" اثباتش کردید؟

maad123
2015/06/09, 06:06
انتظارات شما نسبت به یک گوشی توی این رنج قیمت زیاده. Honor 3C 4G نسخه 16 گیگابایتی بیشتر این موارد رو داره. البته خیلی سخت پیدا میشه و احتمالا قیمتش یه مقدار از بودجه شما کمی بیشتره.

با سلام ممنون میشه افزایش مورد نیاز بودجه و گوشی مد نظرتون با این شرایط بگید با تشکر

Dan
2015/06/09, 08:56
با سلام ممنون میشه افزایش مورد نیاز بودجه و گوشی مد نظرتون با این شرایط بگید با تشکر
Huawei Ascend G7 بهترین گزینه با حداقل افزایش بودجه هستش. با گارانتی رسمی حدود 800 تا 850 هزار تومان.

Armadilo
2015/06/09, 09:15
بدون اثبات ? انگار شما اطلاعات زیادی درباره سیستم عامل اندروید ندارید ' معمولا برنامه های اندرویدی دارایه حافظه ی پنهان هستند که بعد از ران شدن برنامه به وجود میان و همینطور میمونن حتی در صورت بسته شدن برنامه پاک نمیشن حتی یه گوشی پنجاه تومنی اندروید دو ماهه اولو راحت کار میکنه ولی طی زمان این حافظه های پنهان به اصطلاح Junk Files اثر خودشون رو روی پردازنده میزارن و همینطور که من میبینم گوشی های در این رنج اندرویدی حتی تو بازی های ساده دچار هنگ میشن اما سیستم عاملهای iosو winphone این حافظه هارو ندارن به همین دلیله که یه فلگشیپه اندرویدی چهار گیگ رم داره اما ایفون و لومیا یه گیگ

Armadilo
2015/06/09, 09:26
[QUOTE=maad123;181680]
درود.

1) رم 2 باید باشه.
2) کیفیت صفحه عالی باشه.
5) 4G ساپورت باشه.

با این بودجه شما رم دو پیدا نمیشه ! بهترین گوشی از نظر من تو این رنج وینفون هست که انگار بدون اثبات قبول نمیکنن بگذریم اگر صد تومن بودجتونو افزایش بدید میتونید لومیا ۷۳۰ بگیرید که خواسته هاتونو برآورده کنه صفحه با کیفیت الد دوربین محشره با لنز المانی کارل زایس و ملقب به سلفی بگیره مایکروسافت سختم افزار نسبتا قوی که ب نظر من بهترین انتخاب میتونه باشه

Dan
2015/06/09, 10:27
[QUOTE=maad123;181680]
درود.

1) رم 2 باید باشه.
2) کیفیت صفحه عالی باشه.
5) 4G ساپورت باشه.

با این بودجه شما رم دو پیدا نمیشه ! بهترین گوشی از نظر من تو این رنج وینفون هست که انگار بدون اثبات قبول نمیکنن بگذریم اگر صد تومن بودجتونو افزایش بدید میتونید لومیا ۷۳۰ بگیرید که خواسته هاتونو برآورده کنه صفحه با کیفیت الد دوربین محشره با لنز المانی کارل زایس و ملقب به سلفی بگیره مایکروسافت سختم افزار نسبتا قوی که ب نظر من بهترین انتخاب میتونه باشه
سایز صفحه لومیا 730 کمتر از مقدار مورد نظر ایشون هستش. ضمن اینکه 730 شبکه 4G رو ساپورت نمیکنه و باید 735 بخرن که اون هم همه جا با قیمت مناسب پیدا نمیشه.
640 با معیار های ایشون سازگاری بهتری داره. هم از نظر سایز صفحه و هم از نظر عمر باتری.

Dan
2015/06/09, 10:41
مشکل تاچ 535 همچنان خیلی ها رو دچار مشکل کرده. حتی بعد از چند آپدیت که تا حدود زیادی مشکل برطرف شده بود خیلی ها میگن که مشکل دوباره برگشته. با معرفی 540 خرید 535 با وضعیت فعلی توجیه چندانی نداره. البته با این روند قیمت گذاری باز هم 640 ارزش خرید خیلی بالاتری داره.

Armadilo
2015/06/09, 11:07
مشکل تاچ 535 همچنان خیلی ها رو دچار مشکل کرده. حتی بعد از چند آپدیت که تا حدود زیادی مشکل برطرف شده بود خیلی ها میگن که مشکل دوباره برگشته. با معرفی 540 خرید 535 با وضعیت فعلی توجیه چندانی نداره. البته با این روند قیمت گذاری باز هم 640 ارزش خرید خیلی بالاتری داره.ممنون دوست عزیز مشکل تاچ ۵۳۵ یک مشکل نرم افزاری و در برخی موارد سخت افزاری بود که مایکروسافت در توییتی اشاره بهش داشت که توی سری جدید این گوشی این مشکل رو مشاهده نمی‌کنیم در ضمن ۵۴۰ هم تازه وارد بازار شدهو فکر نمیکنم مرکز معتبری با گارانتی ارایه کنه چون کلا مرکز معتبر برای لومیا نیست تو ایران درمورد لومیا ۶۴۰ هم درست می‌فرمایید ولی موقعی که باهاش کار کردم کیفیت پنلش دلچسب نبود به صورت کلی فکر نمیکنم با این بودجه دوستمون بتونن همه این امکاناتوداشته باشن بهترین انتخاب همین مواردی که دوست عزیزم Danفرمودند ۵۴۰ و با افزایش بودجه ۶۴۰ و ۷۳۵

maad123
2015/06/09, 12:30
دوستان ممنو ن ازتون احساس خوبی نسبت به برند نوکیا ندارم اگه میشه لطفا سامسونگ معرفی کنید

VSH-Katana
2015/06/09, 20:09
دوستان ممنو ن ازتون احساس خوبی نسبت به برند نوکیا ندارم اگه میشه لطفا سامسونگ معرفی کنید

دوست من سامسونگ که بهتون معرفی شد

اما غیر از سامسونگ و مدل هواوی معرفی شده از اندرویید
گوشی lg l90 رو هم که اپدیت پنج هم براش اومده میتونید از فروشگاه اینترنتی بگیرید البته سایز صفحه نمایش 4.7 اینچ هست

Dan
2015/06/09, 22:01
منظورتون با در نظر گرفتن بودجه اضافه هست؟ اگر اینطوره بهترین گزینه ها با حداقل هزینه اضافی نسخه های 4G گوشی های A5 و S4 هستند.

Dan
2015/06/09, 22:04
ممنون دوست عزیز مشکل تاچ ۵۳۵ یک مشکل نرم افزاری و در برخی موارد سخت افزاری بود که مایکروسافت در توییتی اشاره بهش داشت که توی سری جدید این گوشی این مشکل رو مشاهده نمی‌کنیم در ضمن ۵۴۰ هم تازه وارد بازار شدهو فکر نمیکنم مرکز معتبری با گارانتی ارایه کنه چون کلا مرکز معتبر برای لومیا نیست تو ایران درمورد لومیا ۶۴۰ هم درست می‌فرمایید ولی موقعی که باهاش کار کردم کیفیت پنلش دلچسب نبود به صورت کلی فکر نمیکنم با این بودجه دوستمون بتونن همه این امکاناتوداشته باشن بهترین انتخاب همین مواردی که دوست عزیزم Danفرمودند ۵۴۰ و با افزایش بودجه ۶۴۰ و ۷۳۵
بله ولی متاسفانه بیشتر نسخه هایی که توی ایران موجوده همون سری های ساخت اولیه هستند. در مورد کیفیت صفحه 640 هم باید نسبت به قیمت قضاوت کرد. بیشتر رقبا توی این رنج قیمت همون کیفیت هم ارائه نمیدن.