PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : mp3 player قدرتمند

sorenan
2015/06/01, 14:01
سلام
یه mp3 player قدرتمند تا سقف 500 هزار تومن می خواستم
فقط موزیک می خوام تصویری بودنش اهمیت نداره.
کیفیت صداش خیلی مهمه .
ممنون

Shahin007
2015/06/01, 14:18
درود ...

Apple Ipod Nano گزینه ی مناسبیه .

Dan
2015/06/01, 16:36
سلام
یه mp3 player قدرتمند تا سقف 500 هزار تومن می خواستم
فقط موزیک می خوام تصویری بودنش اهمیت نداره.
کیفیت صداش خیلی مهمه .
ممنون
FiiO X1 رو پیشنهاد میکنم.

اگر قصد دارید این پلیر رو با iPod Shuffle عوض کنید باید این تاپیک رو قبل از ایجاد تاپیک خرید هدفون میزدید چون کمی شرایط تغییر میکنه. این پلیر آمپلی فایر داخلی داره و از هدفون های امپدانس بالا تا سقف 100 اهم پشتیبانی میکنه.

sorenan
2015/06/01, 19:24
FiiO X1 رو پیشنهاد میکنم.

اگر قصد دارید این پلیر رو با iPod Shuffle عوض کنید باید این تاپیک رو قبل از ایجاد تاپیک خرید هدفون میزدید چون کمی شرایط تغییر میکنه. این پلیر آمپلی فایر داخلی داره و از هدفون های امپدانس بالا تا سقف 100 اهم پشتیبانی میکنه.

پس می تونم sennheiser hd518 رو با این استفاده کنم؟
50 اهم اپمدانس داره.

قوی تر از این هم هست تو این قیمت ؟
هدفون چی پیشنهاد می کنید ؟

Dan
2015/06/02, 18:39
پس می تونم sennheiser hd518 رو با این استفاده کنم؟
50 اهم اپمدانس داره.

قوی تر از این هم هست تو این قیمت ؟
هدفون چی پیشنهاد می کنید ؟
بله میتونید. حتی با HD 449 هم ممکنه خروجی بهتری بگیرید. Shuffle چون از نظر ولتاژ خروجی ضعیفه حتی در بعضی هدفون های 32 اهمی مثل DT990 باعث کاهش حجم صدا میشه.
خیر اگر مدل بهتری موجود بود از اول میگفتم.

هدفون با امپدانس پایین تر از 100 اهم توی این رنج قیمت همین دو گزینه (HD 518 و HD 449) رو پیشنهاد میکنم. از نظر جنس صدا کمی تفاوت دارند اما برای سبک مورد نظر شما هر دو گزینه خوب هستند.
در کل به نظر من 518 کمی بهتره چون از نظر کیفیت بدنه و سیم نسبت به 449 برتری داره و قدرت باس بیشتری داره که برای استفاده های دیگه مثل تماشای فیلم و گوش دادن به سایر سبک های موسیقی مناسب تره.
اگر تهران تشریف دارید چون هر 3 محصول (پلیر و هدفون ها) گارانتی شرکت نامداران هستند میتونید به فروشگاه مرکزی این شرکت مراجعه کنید. اگر برای تست موجود باشه میتونید اونجا تست کنید. اگر هم در شهر دیگری هستید تلفنی سوالاتتون رو پاسخ میدن.

sorenan
2015/06/08, 18:27
mp3player دیگه ای به جز ipod shuffle هست که voice over داشته باشه؟

تو بازار mp3player آلمانی وجود داره؟

Dan
2015/06/08, 23:49
mp3player دیگه ای به جز ipod shuffle هست که voice over داشته باشه؟

تو بازار mp3player آلمانی وجود داره؟
توی بازار ایران وجود نداره.