PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی نرم افزاری Lastpass برای رهایی از دردسرهای مربوط به رمزها و پسوردها و فراموشیشون

ATA
2015/05/31, 22:23
با عرض سلام و تقدیم ادب خدمت دوستان و کاربران محترم / امیدوارم سلامت و شاد باشین

دوستان همونطور که مطلع هستین امنیت در حوزه حریم شخصی و اطلاعاتی همچون پسوردها و رمزهای اینترنتی و ادرسها و نامها و غیره از جایگاه ویژه ای برخورداره و ما باید همیشه به روز و
همیشه یک قدم جلو باشیم تا خدای نکرده باعث از دست دادن اطلاعات شخصی و موارد مشابه نشه / دنیای بیکران اینترنت و سایتها و فضاهای مجازی هر روز در حال افزایش هستند و موضوع
حفظ امنیت حساستر و سخت تر میشه از این رو برخی مشکلات و سختیهایی هم به ناچار وجود خواهد آمد از قبیل رمزهای چند کاراکتری( 4 الی 6) یا تکراری و کاملا ناامن که فقط چند دقیقه زمان میبره
تا ** یا شکسته بشه و تمام اطلاعت خصوصی و ارزشمند شما در یک چشم به هم زدن به دست برخی شرکتها یا هکرها یا افراد سودجویه دیگر بیوفته / جالب هست بگم براتون حدود
70 درصد از کاربران از رمزها و پسوردهای یکسان برای سرویسهای مختلف استفاده میکنن و باعث ناراحتیست که بگم تعداد کاراکترهایی که این کاربران استفاده میکنن فقط از چند عدد ( 4 الی 6 ) معمولی
و کاملا ناامن استفاده میکنن که واقعا در این حوزه خطرناک هست و تاثیر مستقیمی داره بر اطلاعات ارزشمندتون که باید همین الان با این نرم افزاری که معرفی میکنم این درصد
رو به زیر منفی صفر برسونید و دست برخی شرکتهای فضول که نمونه بارزش همین "گوگول" گه ماشاالله همه چیز و همه کار و فعالیت مارو تحت نظر داره رو کم کنیم و محیطی خصوصیتر و کاملا امنتر و مطمئنتر برای حسابها و اطلاعات شخصیمون بسازیم نرم افزاری که میخوام معرفی کنم و خودمم دارم از امکاناتش لذت میبرم { LASTPASS } هست که در نوع خودش بی نظیر و کاملا مستقل هست

چند ویژگی از این نرم افزار رو که با تجربه شخصی و از اطلاعات مربوطه به دست آوردم با شما به اشتراک میزارم :

1- با این نرم افزار دیگه لازم نیست پسوردهای متعدد رو در حافظتون ذخیره کنید که با فراموشیش باعث اتلاف وقتتون بشه

2- با این نرم افزار دیگه لازم نیست از رمزها و پسوردهای چند کاراکتری ناامن استفاده کنید و این نرم افزار بهتون کمک میکنه که
رمزها و پسوردهایی ایجاد کنید که حتی نشه یک بار هم به خطر سپرد چه برسه به این اینکه ** بشن !!

3- این نرم افزار این قابلیت رو داره که رمزهای شما رو درجه بندی کرده و مورد سنجش قرار بده ( بد / خوب / عالی ) و شما رو همیشه هوشیار
نگه داره برای ایجاد هرچه بهتر این مهم .

4- این نرم افزار با اکثر مرورگرها مچ هست ( کروم و موزیلا و اپرا و ..) و همچنین سیستم عاملها که به صورت افزونه
و کاملا هوشمند تمام حرکات شما رو ثبت میکنه ( منظورم از حرکات همون پسوردها و رمزها و فیلدهاست )

5- استفاده از این افزونه به یک رایانه یا سیستم ختم نمیشه و شما در هر جایی که باشین با هر نرم افزار یا سیستم عاملی که
که در حال کار هستین فقط کافیست با نام کاربری وارد سایت { LASTPASS } بشین و بان اطلاعتیتون رو در دست داشته باشین

6- در چند سالی که گذشته هکرها قدرتمنتر و زرنگتر شدن و به هیچ سایت و حساب و ایمیلی رحم نکردن و هر لحظه ممکنه حساب شما هم در خطر باشه
و تا بیایین و مطلع بشین تمام اطلاعات شما به باد رفته از این رو این نرم افزار یک ویژگی خوب هم داره اونم اینه که وقتی خدای نکرده حسابتون از یک منبعی ** بشه یا حرکات مشکوکی حس
بشه این نرم افزار به سرعت به شما اطلاع میده برای تغییر رمز و احتاط بیشتر

7- و لازم هست بگم که این نرم افزار میشه گفت غیر قابل ** هست مگر اینکه هکر عزیز با سیستم شما !! خود شما رو ** کنه !

8- و در اخر این نرم افزار از زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه و باعث میشه با لذت بیشتری کار کنید

9- و امکانات عالی دیگر ....

برای دریافت این نرم افزار به سایت : LASTPASS مراجعه کرده و از این امانات بی نظیر استفاده کنید
نسخه های مختلفی داره و شما میتونید نسخه رایگانش رو دریافت و نصب کنین

لازم به گفتنه که که چنین امکانی البته محدودتر در مرورگر کروم هست ولی بنده به شخصه دوست دارم
حداقل حسابها و اطلاعات و رمزها و پسوردهام رو از زیر زره بین گوگل بکشم بیرون چون همونطور که
گفتم این گوگل فضولیش ثابت شدست و متاسفانه هر اطلاعاتی که دوست دارین از من و شما داره