PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتجاب تعرفه خوب

invoker
2015/05/26, 12:05
سلام

حدود 1 ماه شایدم بیشتر بنده با مشکل مزخرف این Isp حالم دست و پنجه نرم میکنم !
واقعا دیگه خسته شودم حال که مشکل نت رو یافتم میدونم اصلا امکان فیکس کردنش نیست ...

مشکلات نت الانی :

1- بالا بودن پینگ تا مرزه 150 !
2- لود نشودن دروست صحفه های اینترنت ...
3- باگ در دانلود ( فرض کنین یک فایلی با حجم 100 مگ دارم دانلود میکنم با سرعت 300 یهو قطع میشه سرعت می یاد رو 0 و دوباره شروع میکنه به دانلود ! اخه این چه واضشه :( ماهی 35 تومن پول دادم این باشه نت ؟ )
4- مشکل پناه باند
5- از همه مهمتر اینکه یکسال طول میکشه تمام این باگ هارو فیکس کنن با این پیگیری کشکیشون ...
6 - اصلا isp معلوم نیست کیه و چیه :| واقعا ... انگار نت از افغانستان میگیره با این مشکلاتش !
7 - یه چی بنام اینترنت می یاد از لحاظ کیفیت مفت نمی ارزه مفتتتتتتت .......

در کل صبر دیگه تمام شوده والا ...

میخوام یک راهنمای واسه تغییره isp به شرکت دیگه بکنین ... اینجا 3 تا شرکت بیشتر نیت اول مخابرات دوم اسیاتک و سوم این شرکت حالم ...

خودم نظرم رو اسیاتک هست ولی تو تعرفه گرفتنش موندم شما میتونین بنده رو راهنمای کنین ؟

از یکی دوستام پرسیدم در مورد کیفیت و پینگ ایناش گفت من 512 نا محدود دارم با سرعت دانلود بین 60 تا 70 با پینگ 80 اینا و هیچ مشکلی تو بازی باهاش ندارم ...

من دانلود چندانی ندارم میشه گفت در ماه شاید 10 گیگ فقط ... و نیاز اضلیم در پایه پینگ خوبه
این لینک تعرفه های اینترنت اسیاتک هست فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
شما چه پیشنهادی واسه گرفتن تعرفه دارین ؟ نمیخوام عینه نت قبلیم پولم رو خرج الکی کنم واسه تعرفه تا 30 خوبه ...

ErfanDL
2015/05/26, 12:11
سلام

حدود 1 ماه شایدم بیشتر بنده با مشکل مزخرف این Isp حالم دست و پنجه نرم میکنم !
واقعا دیگه خسته شودم حال که مشکل نت رو یافتم میدونم اصلا امکان فیکس کردنش نیست ...

مشکلات نت الانی :

1- بالا بودن پینگ تا مرزه 150 !
2- لود نشودن دروست صحفه های اینترنت ...
3- باگ در دانلود ( فرض کنین یک فایلی با حجم 100 مگ دارم دانلود میکنم با سرعت 300 یهو قطع میشه سرعت می یاد رو 0 و دوباره شروع میکنه به دانلود ! اخه این چه واضشه :( ماهی 35 تومن پول دادم این باشه نت ؟ )
4- مشکل پناه باند
5- از همه مهمتر اینکه یکسال طول میکشه تمام این باگ هارو فیکس کنن با این پیگیری کشکیشون ...
6 - اصلا isp معلوم نیست کیه و چیه :| واقعا ... انگار نت از افغانستان میگیره با این مشکلاتش !
7 - یه چی بنام اینترنت می یاد از لحاظ کیفیت مفت نمی ارزه مفتتتتتتت .......

در کل صبر دیگه تمام شوده والا ...

میخوام یک راهنمای واسه تغییره isp به شرکت دیگه بکنین ... اینجا 3 تا شرکت بیشتر نیت اول مخابرات دوم اسیاتک و سوم این شرکت حالم ...

خودم نظرم رو اسیاتک هست ولی تو تعرفه گرفتنش موندم شما میتونین بنده رو راهنمای کنین ؟

از یکی دوستام پرسیدم در مورد کیفیت و پینگ ایناش گفت من 512 نا محدود دارم با سرعت دانلود بین 60 تا 70 با پینگ 80 اینا و هیچ مشکلی تو بازی باهاش ندارم ...

من دانلود چندانی ندارم میشه گفت در ماه شاید 10 گیگ فقط ... و نیاز اضلیم در پایه پینگ خوبه
این لینک تعرفه های اینترنت اسیاتک هست فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
شما چه پیشنهادی واسه گرفتن تعرفه دارین ؟ نمیخوام عینه نت قبلیم پولم رو خرج الکی کنم واسه تعرفه تا 30 خوبه ...

به نظر من از مخابرات بگیر بهتره. من شبی 15 گیگ دانلود رایگان دارم پینگ هم زیر 15

invoker
2015/05/26, 12:18
داش من کلا با تعرفه های مخابرات اشنایی ندارم و باید چجور تعرفه بگیرم و ... یا چجور حجم مصرفیم رو چک کنم و چقد باقی مونده هست ...

میشه یه توضیح در مورد تعرفه های مخابرات بدین بنده ساکن فارس هستم ...

Reza Eshraghi
2015/05/26, 12:25
یاسین جان یک سؤال
به نظرت ما توی ایران در کل چیزی به نام اینترنت !!! داریم در اصل ؟!!

بارها و بارها این مطلب رو تکرار کردم و هنوز هم خیلی ها متوجه نشدن !!!
عزیزان من برای مشاوره تعرفه خوب یا شرکت خوب باید از یک نفر در شهر خودتون ، مرکز مخابراتی خودتون و تعرفه یکسان با تعرفه مورد نظر ازشرکت مورد نظر خودتون باید استعلام بگیرید !!!

یعنی اگر من فسا هستم و شما لار هستی اطلاعاتی که من میدم مستند نیست و اگر هم من از شما راهنمایی بخوام اطلاعاتی که شما به من میدی در مورد من مستند نیست !!!
مخصوصاً در خصوص مخابرات که مجری اون در استان های مختلف فرق میکنه
به نظر من همونجا که هستی بمون چون هرجا بری کلی وقت خودت رو تلف می کنی و نتیجه ای که میبینی اگر بدتر نباشه بهتر نیست!!!
هر آنچه شرط بلاغ بود ما گفتیم خواه پند گیر خواه ملال

Asus.Fonepad
2015/05/26, 12:29
من آسیا تک دارم و ازش فوق العاده راضیم بدون باگ سرعت دانلودم از 1.3 مگ کمتر نمیشه در IDM البته تعرفه هاش گرون یکم من چند بار سعی کردم تعرفه ارزونتر بگیرم ولی دلم نیومده به خاطر ده پونزده تومن از این سرعت خودم و محدود کنم

(اینترنت پرسرعت شهاب 10 گیگ در ماه4 تا 10 صبح رایگان )

سرعت ده مگا بیت

با مالیات و عوارض و ... میشه ماهیانه 47 تومن ولی نهایت لذت سرعت و اینترنت را میبری

البته با توجه به پست رضا جان حرف ایشون رو قبول دارم من از تهران هستم یک موقع باعث راهنمایی اشتباه نشم.

M.Ahmadi
2015/05/26, 12:38
من از صیانت هم راضیم اسیاهم سری اول راضی بودم بعد دیگه قم خوب پشتیبانی نکرد.

ErfanDL
2015/05/26, 12:39
مخابرات اصفهان

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ماهی 17,000 تومان :)

M.Ahmadi
2015/05/26, 12:41
مخابرات هم داشتم راضی نبودم دوره اولی بود که اینترنت ارائه کرد بود قطعی زیاد داشت ایشون گیمر انلاین هستن فکرکنم پینگ ونداشتن قطعی از سرعت دانلود براشون مهم تره.

invoker
2015/05/26, 12:53
دوستان نظره همه قابل درک بود از دوستانم که این طرفه هارو استفاده کردن میپرسم ... ببینم چی میشه اینترنت حالم خیلی مشکل داره خیلی ...

invoker
2015/05/26, 12:59
مخابرات اصفهان

ماهی 17,000 تومان :)

برادر سوال پرسیدم که تعرفه هاش چجوریه ؟

ErfanDL
2015/05/26, 13:01

والا هر شهر فرق داره. شما به سایت مخابرات شهرتون مراجعه کنید

invoker
2015/05/26, 13:04
الان از یکی دوستام پرسیدم در مورد اینترنت اسیاتک گفت من خودم تعرفه 512 دارم با 5 گیگ حجم ماهی 20 ... سرعت دانلود تا 270 میره ...

Reza Eshraghi
2015/05/26, 13:07
داغ داغ تازه از تنور در اومده !!
تست وپینگ همین الآن :D

شما اول یکی بکش تو گوش خودت تا شاید موقعیت جغرافیایی خودت رو یادت بیاد !!! ;) بعد دقت کنی به پست اول من و پست عرفان جان که گفتن ساکن اصفهان هستند و محل سکونتشون که زیر آواتارشون نوشته !! بعد به نتایج زیر دقت کن :

شرکت : بیست نت مخابرات فارس (مجری : سپنتا )
مرکز : شهید رضائیان فسا

تعرفه داخل شات معلومه
39839

پینگ :

39840

تست SpeedTest
سرور دبی:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سرور شاتل تهران :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سرور فراهوش شیراز :

دلیل انتخاب سرور خارجی :

invoker
2015/05/26, 13:11
داش رضا دقیقا" IPS نت منم همینه ! همین اسم ...
ولی تو برنامه ای که استفاده میکنم مشکل داره :(

Reza Eshraghi
2015/05/26, 13:14
داش رضا دقیقا" IPS نت منم همینه ! همین اسم ...
ولی تو برنامه ای که استفاده میکنم مشکل داره :(

فکر میکنم کلیه شرکت های ارائه دهنده واقع در استان فارس براشون همین میزنه داخل تست
چون زمانی که من آسیاتک بودم هم همین می نوشت درقسمت ISP !

invoker
2015/05/26, 13:17
ای بابا نت من که بهتره نصبت به تو ... :D

39841

3984239842

Mostafa98
2015/05/26, 13:21
به نظر من از هم محله ای ها بپرسی بهتره.
اینترنت ایران ۱۰۰% بر اساس شانس هست.
من ۵۰۰ متر با دوستم فاصله دارم سرعتش نصف منه.
3g که هر جای خونه یه سرعتی داره.wimax هم همینطور.
سرعت ها در تمام جا های شهر فرق میکنه.اصن یه وضعی...

Reza Eshraghi
2015/05/26, 13:23
ای بابا نت من که بهتره نصبت به تو ... :D

39841

3984239842

نسبت درسته نه نصبت !
واسه همین میگفتم رفتن به جای دیگه بدون داشتن اطلاع دقیق از شرایط مقصد به جز وقت تلف کردن و پول دور ریختن سودی نداره
من پینگ برام در اولویت نیست
سرعتم هم راضیم در برابر هزینه ای که می کنم
ببینید پیدا کردن جایی با سرعت دانلود خوب آسونه
پیدا کردن جایی که هم سرعت دانلود خوب باشه هم پینگ از اعمال شاقه هست که آخرش ناراحتی اعصاب هم به مشکلات شما اضافه میشه ! :((

invoker
2015/05/26, 13:40
من سرعتتتتتتت نمیخوام والاااااااا

فقط میخوام باخیال راحت بتونم یک دست بازی مورد علاقم رو بکنم همین :(
چیزی زیادی که نمیخوام :(

darvishkhoob
2015/05/26, 13:49
فکر میکنم کلیه شرکت های ارائه دهنده واقع در استان فارس براشون همین میزنه داخل تست
چون زمانی که من آسیاتک بودم هم همین می نوشت درقسمت ISP !
با عرض معذرت هم استانی گرامی مال من این ISP یو نمیزنه:-??

ErfanDL
2015/05/26, 14:05
من سرعتتتتتتت نمیخوام والاااااااا

فقط میخوام باخیال راحت بتونم یک دست بازی مورد علاقم رو بکنم همین :(
چیزی زیادی که نمیخوام :(

شما پینگ مهمه برات مخابرات بگیر. دلیلش هم لینک مستقیم از مرکز مخابرات هست

invoker
2015/05/26, 14:12
دادش توکه زحمت کشیدی من اصلا با تعرفه های مخابرات اشنایی ندارم ممنون میشم یه راهنمای بکنین در مورد اینکه چجور میشه انتجاب تعرفه کنم و اینکه حجم مصرفی در ماه فقط 10 گیگ میخوام با سرعت 100 تا 150 خوبه ... و هزینش رو باید چجور پرداخت کرد ؟ این لینک مخابرات فارس فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2015/05/26, 14:49
دادش توکه زحمت کشیدی من اصلا با تعرفه های مخابرات اشنایی ندارم ممنون میشم یه راهنمای بکنین در مورد اینکه چجور میشه انتجاب تعرفه کنم و اینکه حجم مصرفی در ماه فقط 10 گیگ میخوام با سرعت 100 تا 150 خوبه ... و هزینش رو باید چجور پرداخت کرد ؟ این لینک مخابرات فارس فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بالای لیست توضیحات داده دیگه
تمام قیمت ها وحجم ها براساس ماه هست و چون قبض دو ماهه صادرمیشه اعداد رو ضرب در 2 می کنی و 9%مالیات بهش اضافه می کنی (برای تعرفه حجمی که پس پرداخت هست مالیات روی قبض میاد . )
تعرفه سراسری ترافیک مازادش پیش پرداخت هست پول اصلی رو روی قبض میدی ( میشه2 تا مالیات اگر کارت به ترافیک اضافه بکشه که مطمئنم میکشه مخصوصاً در دوره اول ! )
مبنای محاسبه حجم مصرفی و ترافیک مازاد و قیمت ها روزشمار هست
دوره در25 ام ماه های زوج بسته میشه که باید حجمت رومدیریت کنی
بیرون اومدن ازش همچین راحت نیست اگه ناراضی بودی !

invoker
2015/05/26, 18:51
امروز واسه بار چندم رفتم شرکتی که اینترنت میده باز مشکلم رو مطرح کردم اینبار گفت سایت برنامت چیه گفتم مشکل سایت ندارم برنامه اون سایت قادر به کانکت شودن نیست ! و از همون سایت برنامه رو واسش دانلود کردم جلو چش خودش یوزر پسوردم رو وارد کردم زدم که لوگین شه ولی میدونستم که نمیشه و به خودش ثابت کردم که مشکل ما اینه اقا این گور بابای سایتش یه ماهه دارم چی میگم ......
و گفتم پینگ این برنامه هم بالاس بیش از اندازه ...

حال جالب اینجا بود که گفتم عزیزم شما نت رو دارین از چه isp میگیرین گفت فلان شرکت*** گفتم پس باید این مشکل قبل از شما باشه ! افتاد ؟ :-w:-w
به هر طریقی شده این مورد رو باس پیگیری کنین ما داریم پول نت میدیم ولی کو کجاست این نت ؟

اینبار تا جا داشت حالیش کردم گفت تا شنبه صبر کن حتما" این موضوع پیگیریش میکنم ! منم که تا 20 این ماه نت ام بیشتر نیست مشکل بر طرف شود که شود نشود میرم اسیاتک .......