PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت ترافیک "های وب"

jansiz hayat
2015/05/21, 10:07
با سلام.
میخواستم بدونم کسی از دوستان از های وب سرویس گرفته...؟ و اینکه وضعیت مصرف ترافیک اونها چطوره...؟
آخه من هرچی ترافیک میگیرم عین آب سرازیر میشه و تموم میشه.دیروز(94/2/29) هم که آخرین وضعیت ترافیک رو نگاه کردم 800mb بود ولی بعد از 2 ساعت صفر شد همین دیشب هم ترافیکم 2.5 گیگ بود که صبح دیدم 1.7 گیگ شده(مودم شب خاموش بود).بیشترین استفاده من دوتا سایت هست که یکی همین سایت سخت افزار هستش و یه سایت دیگه.به شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک هم سر نمیزنم.بجز یکی-دوتا گوشی که تنها استفادشون واتس و وایبر هستش کس دیگه ای به مودم وصل نیست برای اطمینان هم رمزشو عوض میکنم.حالا میخوام بدونم من دارم اشتباه می کنم یا کلا های وب همینجوره.آخه قبلا شاتل داشتم همچین موردی رو نداشتم.
درضمن اتصال از طریق وایرلس هستش

ErfanDL
2015/05/21, 10:49
ممکنه وایرلس شما ** شده باشه !!! پسورد وایرلس رو عوض کنید در ضمن گزینه WPS رو از داخل تنظیمات وایبرلس مودم غیر فعال کنید.

ممکنه یوزر و پسور اتصال شما ** شده باشه نسبت به تغییر رمز اتصال DLS اقدام کنید.

با پشتیبانی های وب تماس بگیرید و لیست مک ادرس هایی که از یوزر شما استفاده کرده رو بگیرید و با مک ادرس مودم خود مقایسه کنید

Shahin007
2015/05/21, 10:52
با توجه به اینکه مودم خاموش بوده و بازم ترافیک شما کم شده مشکل رو با های وب در میون بگذارید.

بنده هم های وب دارم اما چنین مشکلی رو ندارم. :)

jansiz hayat
2015/05/21, 11:11
چشم کارهایی رو که گفتین انجام میدم.ولی چهار روز پش که برای تمدید سرویسم رفته بودم نمایندگی طرف اومده بود میگفت تو 2 روز که کارش فقط وب گردی بوده 4 گیگ حجمش پریده

ErfanDL
2015/05/21, 11:15
چشم کارهایی رو که گفتین انجام میدم.ولی چهار روز پش که برای تمدید سرویسم رفته بودم نمایندگی طرف اومده بود میگفت تو 2 روز که کارش فقط وب گردی بوده 4 گیگ حجمش پریده
من مواردی رو که گفتم احتمال میدم. شما اون کارها رو انجام دهید اگه مشکل حل شد که هیچی اگه حل نشد باید پیگیری کنید.

SMehdiV
2015/05/24, 10:20
تو تنظیمات مودم برو مک ای پی گوشی یا لپ تاپ یا هر دستگاهی که باهاش نت میری رو وارد کن ،با این کار اینترنتت منحصرا برای دستگاه هایی که مک ای پیشون وارد شده کار میکنه و حتی اگه کسی پسوردتو داشته باشه یا ** کنه نمیتونه استفاده کنه

ErfanDL
2015/05/24, 10:44
عزیزم مک ادرس رو تو 1 دقیقه میشه ه.ک کرد :))

jansiz hayat
2015/05/25, 15:59
ممکنه وایرلس شما ** شده باشه !!! پسورد وایرلس رو عوض کنید در ضمن گزینه WPS رو از داخل تنظیمات وایبرلس مودم غیر فعال کنید.

ممکنه یوزر و پسور اتصال شما ** شده باشه نسبت به تغییر رمز اتصال DLS اقدام کنید.

با پشتیبانی های وب تماس بگیرید و لیست مک ادرس هایی که از یوزر شما استفاده کرده رو بگیرید و با مک ادرس مودم خود مقایسه کنید

با تشکر از همه دوستان...
این چند روزی که اقدام به انجام توصیه های شما عزیزان نمودم تغییر قابل توجهی در مصرف ترافیکم مشاهده میشه.در مقایسه با روزهای قبل دیگه ترافیکم خیلی کم مصرف میشه.نمیدونم شاید یکی شلوغ کاری کرده بوده و یواشکی یه کارایی می کرده