PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای خرید هدفون بین 400 تا 500

sorenan
2015/05/19, 16:10
سلام خسته نباشید
یک هدفون واسه موزیک می خوام ، بیشتر در سبک pink floyd و tool که ریزه کاری زیاد داره.
قبلا sennheiser hd419 داشتم که راضی کننده بود ولی گم شد.
به نظر شما sennheiser hd449 بهتر است یا hd518 ؟
در ضمن اگه هدفون دیگه ای هم مدنظر بود پیشنهاد کنید.
بیشتر نظرم روی sennheiser است .
ممنون

aryaiee
2015/05/19, 17:05
تا اینجا که بنده متوجه شدم تعداد آلات موسیقی و پهنای باند برای شما اهمیت دارد.حالا در مورد صدا هم توضیح بدید که bass رو در چه حد میخواید؟

sorenan
2015/05/21, 07:51
بیشتر high clarity و midbass مهمه .مثل progressive , aggressive , psychedelic rock .
جزئیات بیشتر مهمه تا بیس.
اما باز هم چیزی از ومزیک کم نکنه و کامل باشه(در حد قیمتش).
بازهم ممنون

aryaiee
2015/05/21, 11:32
دوست من با توجه به مورادی که فرمودی فکر میکنم علاقه شما به سمت سبک rock و سبک های مشابه هستش.لبه گیتار الکترونیک در این سبک موزیک ترکیب نازکی از صدای بیش درست میکنه که اگر دقیقا با هدفون بهش نرسیدید میتونید از تنظمیات eq استفاده کنید.برای همچین کاربردی من خودم به شخصه همون خانواده sennheiser رو پیشنهاد میدم.فقط مد نظر داشته باشید که bass رو در حد mid دارید و فرکانس های اصلی شما همگی بین 300hz تا 11kh خواهد بود که خوب البته برای شما مناسب است.
یکی از مدل هایی که پیشنهاد میکنم از خانواده HD هستش چون رزولوشن صدا خوب میرسونه هرچند نقطه اوجش زیاد نیست.مدل HD-518 هدفون خوبی هستش.فرکانس قابل پخشش از 14 تا 26000 هرتز هستش و دارای قدرت واقعی 108DB هستش.یک لینک REVIEW (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. er-hd-518-review&ei=jZRdVaDcJMa8UcS-gYgB&usg=AFQjCNH2RCbgGu5WLk3-r7BTDdinO23ujA&sig2=51sPr8H0SHa2KUPBxuFAZA) هستش برو ببین توضیح مفصلی داده ولی مورد تائید بنده هستش.
حالا اگر بخواید از مدل های دیگر HD بگیرید اکثرا گرونتر هستند.بنده خانواده MDR سونی رو هم خوب میدونم نظرت چیه؟

sorenan
2015/05/24, 07:25
خیلی ممنون از راهنماییتون .برای مقایسه هدفون ها می خواستم از گراف هاشون کمک بگیرم که زیاد سر در نیاوردم.واسه همین از شما کمک خواستم .واقعا کمک بزرگی به من کردید.ممنون