PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم دست دوم (فوری)

savior
2015/05/18, 08:58
با سلام
یه سیستم دست دوم میخوام بخرم با مشخصات زیر. اساتید لطف کنن بگن چند می ارزه:
mb: Asus P8H67
CPU: intel Corei5-2310
Ram: (8GB) 4*2 XMS3 (DDR3-1600MHz) CORSAIR
GPU: Geforce GTX550 Ti
HDD: Western Digital -2TB Sata / 64Mb Cache
DVD: Plextor PX-L890SA
Case: GREEN X3 Gaming
Power: Epsilon 80Plus 1010 - 1010 W

در ضمن کارایی این سیستم برای برنامه هایی مانند REVIT و 3Dmax و کلا برنامه های ساختمانی و گرافیکی چطوره؟ تا دو سه سال مناسبه؟
عجله دارم، ممنون میشم.

M.Ahmadi
2015/05/18, 09:44
بودجتون چقدهست عزیز؟
این سیستم برای 3سال پیش هست وبرای 3d maxمناسب نیست.
قیمتش هم دقیق نمیدونم ولی به نظرم این حدود باشه
مادربرد 150
پردازنده 250
رم 150
گرافیک 200
هارد 150
درایو نوری 50
کیس 120
پاور نمیدونم.

savior
2015/05/18, 10:20
ممنونم
این سیستم رو 1200 میده فروشنده. بنظرتون ارزش خرید داره؟

M.Ahmadi
2015/05/18, 10:32
ارزش نداره به نظر شخصا بنده اگر 1میلیون میداد باز شاید ضمن اینکه جدااز قیمت به شما گفتم برای کاربردشما دیگه خیلی مناسب نیست وقدیمی شده به فکر سیستم نو باشید بهتره.

iSteve
2015/05/18, 10:38
ممنونم
این سیستم رو 1200 میده فروشنده. بنظرتون ارزش خرید داره؟
سلام عزیزم،
اگه 1200 گفته که قیمتش خیلی خوبه، ولی بازم اگه کمتر بتونید بگیرید بیشتر ارزش پیدا میکنه.
اگه میتونید 2 تومن یا کمی بیشتر هزینه کنید این سیستمو اصلا نخرید و بهش فکر نکنید. یک سیستم آکبند تهیه کنید که از این خیلی بهتر میشه.
ولی اگه میخواین زیر 2 تومن برای خریدتون هزینه کنید همین سیستمی که گفتین گزینه ی بسیار خوبیه (با توجه به قیمت).

در مورد اینکه جواب کار شما رو میده یا نه، بستگی به سطح کار شما داره که آماتور و دانشجویی استفاده کنید یا حرفه ای که شغلتون همین باشه یا فوق حرفه ای در حد پروژه های بسیار بزرگ.
@};-

savior
2015/05/18, 10:45
سلام عزیزم،
اگه 1200 گفته که قیمتش خیلی خوبه، ولی بازم اگه کمتر بتونید بگیرید بیشتر ارزش خرید داره.
اگه میتونید 2 تومن یا کمی بیشتر هزینه کنید این سیستمو اصلا نخرید و بهش فکر نکنید. یک سیستم آکبند تهیه کنید که از این خیلی بهتر میشه.
ولی اگه میخواین زیر 2 تومن برای خریدتون هزینه کنید همین سیستمی که گفتین گزینه ی بسیار خوبیه (با توجه به قیمت).

در مورد اینکه جواب کار شما رو میده یا نه، بستگی به سطح کار شما داره که آماتور و دانشجویی استفاده کنید یا حرفه ای که شغلتون همین باشه یا فوق حرفه ای در حد پروژه های بسیار بزرگ.
@};-

مرسی
والا من قیمت گرفتم از چندجا، 2.5 اگه هزینه کنم بازم کارت گرافیکش از اینی که گفتم پایینتر میشه.
2 تومن فک کنم اگه سیستم نو بگیرم کارایی این رو نداشته باشه. ولی باز شما ارجح هست.

iSteve
2015/05/18, 11:01
مرسی
والا من قیمت گرفتم از چندجا، 2.5 اگه هزینه کنم بازم کارت گرافیکش از اینی که گفتم پایینتر میشه.
2 تومن فک کنم اگه سیستم نو بگیرم کارایی این رو نداشته باشه. ولی باز شما ارجح هست.
شما ابتدا بفرمایید نهایتا چقدر میتونید برای خرید سیستم هزینه کنید.
ببینیم میشه یه سیستم بهتر پیشنهاد داد یا خیر.

ببینید، شاید با 2 تومن سیستمی بگیرید که گرافیک ضعیفتری نسبت به این کیس داشته باشه (یا حتی اصلا گرافیک نداشته باشه) ولی قطعات مهم تری مثل نسل پردازنده و مادربرد خیلی جدیدتر و قدرتمندتر از این میشه. نهایتش اینه که بعدا یک کارت گرافیک خوب تهیه میکنید و روش سوار میکنید که این کار خیلی بهتر از خرید این سیستمه.
خرید این سیستمی که نام بردین رو تنها در صورتی توصیه میکنم که دیگه نتونید بیشتر از 2 تومن هزینه کنید و به شدت به یک کامپیوتر آماده و خوب نیاز داشته باشید تا واستون از همین الان کارها رو انجام بده.
@};-