PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : icam

Phantom
2011/12/23, 17:08
icamاولین دوربین ساخت اپل
3354
امروز بطور تصادفی از اولین دوربین ساخت اپل تصاویری در یافت کردم که به ضمیمه میبینید بعد کلی سرچ و کاوش تونستم مشخصات مختصری از اون بدست بیارم که با هم مرور می کنیم
دوربین Apple iCam یک طرح انتزاعی طراحی شده توسط Antonio DeRosa طراح ایتالیایی است و آینده‌ای را به تصویر میکشد که در آن گوشی‌های تلفن می‌توانند به صورت ماژولار، در داخل دوربین‌های عکاسی اختصاصی خود قرار گرفته و آنها را کنترل کنند. شاید پیش از این نیز درباره دوربین‌های ماژولار ریکوچیزهایی را دیده باشید. دوربین‌هایی که دارای بخش‌های جدای از هم هستند و می‌توانند روی بدنه‌هایی با حسگر‌های مختلف نصب شوند
طرح Apple iCam نیز طرحی مشابه با همین دوربین‌هاست و می‌تواند برای گوشی‌های هوشمند اپل که دارای امکانات فوق‌العاده‌ای برای تصویربرداری بوده، اما در برخی موارد از لحاظ سخت‌افزاری جوابگوی این امکانات نیستند، به عنوان یک دوربین قدرتمند به کار گرفته شوند. iCam می‌تواند iPhone را به یک دوربین با حسگر قدرتمند و بزرگ مجهز کرده و سیستم تعویض لنز را در اختیار آن قرار دهد. کافیست به عنوان مثال گوشی آیفون 5 خود را روی آن نصب کنید تا دوربینی با نمایشگر بسیار بزرگ و با کیفیت، پردازشگر بسیار سریع، ارتباط اینترنتی فوق‌العاده و تعداد نامحدودی نرم‌افزارهای اختصاصی عکاسی در اختیار داشته باشید! اگرچه این طرح هنوز به مرحله اجرا نرسیده است، اما این امکان وجود دارد که در آینده نه چندان دور این طرح را در بازار ببینیم
چیزی که در تصاویر مشخصه ظاهر این دوربینه که به دوربینهای سامسونگ بسیار شبیه به خصوص نمایشگر جلوی دوربین که برای اولین بار توسط سامسونگ به کار گرفته شده بود باید ببینیم اینبار سامسونگ از اپل شکایت خواهد کرد یانه ؟
3355
قاب دوربین ظاهری متالیک و آلومینیومی دارد
3356
همانطور که میبینبد نمایشگر دوربین صفحه نمایش گوشی ایفون هست
3357
رزولوشن سنسور 10.1 مگا پیکسل هست
توانایی فیلمبرداری در حالت fullhd با 60 فریم در ثانیه رو داره
قابلیت بلو توث ، ایزوی 100 تا 3200 که تا 6400 افزایش پیدا میکنه فلاش با نور led از دیگر قابلیتهای این دوربین هست
3358
همینطور از روی تصاویر میشه پی برد که اپل لنز اختصاصی خود با نام apple icam lens vr 10-30mm f/3.5-5.6را برای این دوربین بکار برده
اینها تنها اطلاعاتی بودند که فعلا تونستم برا شما به دست بیارم بدیهی است اطلاعات تکمیلی بعدا پیوست خواهد شد
همیشه پیروز و سر بلند باشین

Yaser_Aramesh
2011/12/23, 17:26
خیلی ممنون رفیع جان.من فکر میکردم اولین محصول بعد از آیفون 4 اس,اپل تی وی خواهد بود اما..........
امیدوارم اپل همچنان در صدر خدایان بمونه و تیم کوک بتونه جای استیو جابز رو پر کنه با ایده ها و طرح هاش.

Phantom
2011/12/23, 18:00
اینطور که من کسب اطلاع کردم icamبرای گوشی های ایفون 4 یا 4sساخته نشده بلکه با تو جه به تصاویر احتمالا برای ایفون 5 طراحی شده چون گوشی داخل عکس باریکتر از ایفون 4و4s هست بنا بر این احتمالا این طرح با معرفی ایفون 5 نهایی میشه
حالا به نظر شما این طرح جالبه یه قالب دوربین که گوشی توش جا بشه و به کار بیفته ؟

Yaser_Aramesh
2011/12/23, 18:10
حتما برای Iphone بعدیه.(معلوم نیست که اسمش Iphone 5 بشه,البته نظر شخصی منه.همه میگن Iphone 5 میشه)......و در پاسخ سوالت:بله.چرا که نه؟؟هم کاربردیه و هم زیبا.قطعا مشتری پسند خواهد بود و خریدار خواهد داشت اگر قیمتش خوب باشد.

Phantom
2011/12/23, 18:15
محصولات اپل که قیمتشون معلومه چطوریه ولی شما باید یه گوشی و یه قاب دوربین بزرگ همراه ببری هر وقت خواستی وصلشون کنی بعد تازه گوشی دوربین میشه دوربین خیلی توانایی هم نمیشه در حد یه دوربین کامپکت به نظر من دستو پا گیره

Yaser_Aramesh
2011/12/23, 18:25
موافق نیستم.اگه اینطوری حساب کنیم همه چی دست و پا گیره.لپ تاپ,دوربین,تبلت.این وسیله ی کوچیک اصلا دست و پا گیر نیست.اگه از این دسته آدم هایی باشیم که کیف دستی همراهمونه که راحت راحتیم.اگه از اینایی باشیم که جیب های خوب و متوسط داریم بازم راحتیم.اگه نه, جیب نداریم,کیفم نداریم آره,اون موقع دست و پا گیره.