PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی آپدیت اندروید و رام Asus FonePad Model K004 (ME371MG

Asus.Fonepad
2015/05/12, 16:09
سلام خدمت مدیران و اعضای انجمن

راستش تبلت من اندرویدش 4.1 است میخواستم بپرسم اندرویدش رو تا چند میتونم ارتقاع بدم و هرچی میگردم رام مخصوصش رو پیدا نمیکنم ضاهرا نصب رام جدید براش آسونه فقط کافیه وارد وایپ کش بشم و رام رو از کارت حافظه یا اس دی کارت بگم لود کنه فقط چون تا حالا نکردم یکم راهنمایی از شما بزرگواران میخوام تا اگه لینک و یا مطالب مهمی دارید کمی کمکم کنید تا تجربه اش کنم

Shahin007
2015/05/12, 16:36
شما رام رو باید از سایت ایسوس دانلود کنید دوست عزیز ...

اگر آپدیتی ارائه شده باشه حتما اونجا قرار میگیره فایلش.

اول چک کنید داخل سایت ایسوس رامی برای برای مدل شما هستش یا نه.

Asus.Fonepad
2015/05/12, 17:04
شما رام رو باید از سایت ایسوس دانلود کنید دوست عزیز ...

اگر آپدیتی ارائه شده باشه حتما اونجا قرار میگیره فایلش.

اول چک کنید داخل سایت ایسوس رامی برای برای مدل شما هستش یا نه.

سلام آقا شاهین متاسفانه چون مدل کمی قدیمی است در سایت ایسوز چیزی ندیدم ولی ویدیو ها و سایت های مختلفی دیدم که آپدیت کردن فقط لینک یا ورژن اون فایل ها رو پیدا نکردم

Shahin007
2015/05/12, 17:34
سلام آقا شاهین متاسفانه چون مدل کمی قدیمی است در سایت ایسوز چیزی ندیدم ولی ویدیو ها و سایت های مختلفی دیدم که آپدیت کردن فقط لینک یا ورژن اون فایل ها رو پیدا نکردم

سلام آرش جان...

اگر شما مطمئنی که ویدئو هایی که دیدی دقیقا همین مدل بوده(چون خودت میدونی شباهت طراحی زیاده)
پس بدون شک رام کاستوم بوده. [emoji4]

Asus.Fonepad
2015/05/12, 18:04
و کاستم رام هم توصیه نمیشه؟
کلا آقا شاهین آیا سایت و مرجعی هست که کل رام ها و کاستم رام ها رو برای گوشی ها به صورت آرشیو داشته باشه تا بتونم از اون سایت دانلود کنم؟
و اینکه اگه برم بازار موبایل میتونم اندرویدش رو کمی آپدیت کنم یا کلا بیخیالش شم
راستش شاید سوال هام کمی مبتدیانه باشه ولی چون آگاهی کمی دارم نظر شما اساتید برام خیلی مهمه

Shahin007
2015/05/12, 18:38
و کاستم رام هم توصیه نمیشه؟
کلا آقا شاهین آیا سایت و مرجعی هست که کل رام ها و کاستم رام ها رو برای گوشی ها به صورت آرشیو داشته باشه تا بتونم از اون سایت دانلود کنم؟
و اینکه اگه برم بازار موبایل میتونم اندرویدش رو کمی آپدیت کنم یا کلا بیخیالش شم
راستش شاید سوال هام کمی مبتدیانه باشه ولی چون آگاهی کمی دارم نظر شما اساتید برام خیلی مهمه

بستگی به توسعه دهنده ای داره که اون رام کاستوم رو ارائه داده.

مثلا توسعه دهنده ای مثل سایانوژن رام های کم نقصی میزنه.

بعضی کاستوم رام ها خیلی بهتر از رام رسمی هستن.

بزرگترین مرجع فروم xda-developers (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هستش. اینجا هر نوع رامی واسه هر مدلی ارائه شده باشه موجود هستش.

فقط باز هم میگم از اصل و نسب دار بودن توسعه ی دهنده ی اون رام مطمئن بشید که خدایی نکرده به مشکلی برنخورید.

بازار موبایل و این جور جاها رو پیشنهاد نمیکنم یه زمانی رام پر باگ استفاده میکنند بعد دردسر میشه واستون.

اگه رام خوبی باشه داخل همون xda میتونید پیدا کنید. :)

Asus.Fonepad
2015/05/12, 19:15
خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتان