PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در صفحه نمایش Galaxy star pro

emadi
2015/05/04, 20:25
با سلام
من یه گوشی galaxy star pro S7262 دارم الان یه مشکل پیدا کردم اونم اینه نور صفحه نمایشم کلا رفته و صفحه خاموشه ولی گوشی روشن خاموش میشه و کار میکنه تاچشم کار میکنه.
کسی میدوته مشکل چیه کمک کنه؟

Shahin007
2015/05/04, 21:36
با سلام
من یه گوشی galaxy star pro S7262 دارم الان یه مشکل پیدا کردم اونم اینه نور صفحه نمایشم کلا رفته و صفحه خاموشه ولی گوشی روشن خاموش میشه و کار میکنه تاچشم کار میکنه.
کسی میدوته مشکل چیه کمک کنه؟

درود ...

به احتمال زیاد اتصال فلت صفحه نمایش قطع شده. حالا یا فلت بریده یا از جاش در اومده بیرون.

توسط تعمیر کار از نزدیک باید بررسی بشه.

emadi
2015/05/04, 22:52
درود ...

به احتمال زیاد اتصال فلت صفحه نمایش قطع شده. حالا یا فلت بریده یا از جاش در اومده بیرون.

توسط تعمیر کار از نزدیک باید بررسی بشه.

سلام ممنون
یعنی امکانش هست که خود بخود اینطوری بشه؟

Shahin007
2015/05/04, 23:12
سلام ممنون
یعنی امکانش هست که خود بخود اینطوری بشه؟

بله ممکنه ولی معمولا بر اثر ضربات نه چندان سنگین اتفاق میفته.
اگه گوشیتون گارانتی داره به نمایندگی بسپاریدش.

emadi
2015/05/04, 23:27
[QUOTE=Shahin007;176727]بله ممکنه ولی معمولا بر اثر ضربات نه چندان سنگین اتفاق میفته.
اگه گوشیتون گارانتی داره به نمایندگی بسپاریدش.[/

خودم بعید میدونم از فلت ال سی دی باشه. چون یه دفعه اینطوری نشد . یواش یواش نورش کم شد بعد 1 ساعت دیگه انقدر کم شد که خاموش شد.

Shahin007
2015/05/04, 23:45
[QUOTE=Shahin007;176727]بله ممکنه ولی معمولا بر اثر ضربات نه چندان سنگین اتفاق میفته.
اگه گوشیتون گارانتی داره به نمایندگی بسپاریدش.[/

خودم بعید میدونم از فلت ال سی دی باشه. چون یه دفعه اینطوری نشد . یواش یواش نورش کم شد بعد 1 ساعت دیگه انقدر کم شد که خاموش شد.

همون طور که اول عرض کردم حدس بود و ما از پشت سیستم نمیتونیم به طور قطع برای این جور مشکلات نظر بدیم.
به خاطر همین گفتم به تعمیر کار مراجعه کنید.
شاید اصلا خود lcd مشکل پیدا کرده باشه.
امکانش هست.