PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر از دل مودم داخلی وایمکس WiFi و یا Indoor VOIP-WiFi CPE

Ali Fatehi
2011/12/23, 04:06
بعد ار اینکه به دلایل مبهم نمی دانم ۲۰ گیگ در عرض یک ماه تمام کردم . تصمیم گرفتم این مدل مودم وایمکس مبین نت
مودم داخلی وایمکس با پورت تلفن و امکان WiFi و یا Indoor VOIP-WiFi CP (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)E را کالبد شکافی کنم و اگر بشود حجمشو کم کنم. جعبه بزرگی داره حملش سخته
بعد از کالبد شکافی تصاویری از این مودم ر ا برای شما به نمایش می گذارم.
دوربین : نکسوس وان

3337333833393340

Castiel
2011/12/23, 10:12
علی جان 20 گیگ را یکماهه تمام کردی؟؟؟

doom2009
2011/12/23, 10:38
دوست من از این دوستان هرکاری بعید نیست برادرم دو گیگ adsl2 سفارش نمود که یک گیگ نشده گفتن 2 گیگ تموم کردی گفت چرا تموم شده گفتن برو توی سایت ببین توی سایت براش زده 600 و خورده ای مگ و میگویند تمام شده بنده خدا اولین بار adsl میگیره تازه دانلود کم داره و همیشه سرکار هستش فقط یکی دو ساعت شب استفاده میکنه فقط 15 روز استفاده کرده گفتند که شما صفحه باز میکنی مصرف داره خوب باز کردن لینکها مگه چقدی مصرف میکنه از همون اول مثل اینکه منصرف شد میخواهد مودم ADSL رو بفروشه الآن هم بسته Gprs ایرانسل یک ماهه زده داره استفاده میکنه با تشکر

Castiel
2011/12/23, 10:51
من بدون دانلود روزی حداقل 100 مگ مصرف میزنند!
128 از شاتل دارم که سرعت دانلود و صفحه باز کردنم الان با دایل آپ برابری می کند.

Yaser_Aramesh
2011/12/23, 12:07
من 9 گیگ رو در دو ماه یا دو ماه و نیم تموم میکنم.تازه بیش از 30 گیگ هم دانلود رایگان میکنم.فیلم و بازی و کتاب و مجله برای خودم,کارتن و بازی برای آبجیم,نرم افزار و فیلم برای چند تا از رفقا و........در 24 ساعت روزهای عادی به خاطر مدرسه 2-3 ساعت اینتی ام و روزهای تعطیل مثل امروز 8-9 ساعت!!

Castiel
2011/12/23, 12:13
شرکت شاتل برای دو نفر از دوستانم، یک هفته قبل از موعد شارژ ماهیانه، اینترنت را قطع کرد و گفت یکماه شما تمام شده! و در کل زیر بار هم نرفتند
دزدی که شاخ و دم نداره!

Yaser_Aramesh
2011/12/23, 12:29
شاتل,عصر تلکام,مبین نت و...........هدیه میدن؟؟

من که پارس آنلاین دارم هرسال عید فطر 1 گیگ حجم بیشتر هدیه میده

Editor In chief
2011/12/23, 12:53
علی جان من هم همین مدل مودم را دارم جالب بود. الان خودت مشکلی در میزان گیندگی نداری؟ برای من که دست میزارم روی مودم گیرندگیش چند برابر میشه! خودم انتن می شوم

Ali Fatehi
2011/12/23, 13:11
علی جان من هم همین مدل مودم را دارم جالب بود. الان خودت مشکلی در میزان گیندگی نداری؟ برای من که دست میزارم روی مودم گیرندگیش چند برابر میشه! خودم انتن می شوم

نه خونه و محل کارم و جاهایی که می روم بین ۳ تا دو تا انتن دارد ؟

مشکل من فقط بروی یه دور توی اینترنت می زنی کلی پول از دست می دی . به احتمال قوی دوباره برمی گردم روی adsl .

Editor In chief
2011/12/23, 13:17
اخه علی جان من هم 10 گیگابایتش را دارم حجم هم زیاد میارم

Ali Fatehi
2011/12/23, 14:07

نمی دونم من تمام بروز رسانی های مک و ویندوز را خاموش کردم. حالا نمی دونم هی کم می شه .

Editor In chief
2011/12/23, 14:58
عزیز من فکر می کنم یک مشکلی هستش عزیز جان. نرم افزار مدیریت دانلود فعال نیستش

doom2009
2011/12/23, 18:04
دوست عزیز شما نرم افزارمحاسبه پهنای باند DU.Meter.5.20.Build.3453 رو از سایت soft98.ir دانلود و نصب کن این برنامه بهت نشون میده که به چه میزان دانلود داشتی و آپلود و دانلود و سرعت اینترنت رو هم بهت نشون میده البته بعد از نصب باید وارد task manager شده و از قسمت processes باید DU.Meter را پیدا کرده و آن را End process کنی و بعد اقدام به کپی کرک در پوشه نصبی برنامه بنمایید البته این ورژن پت داره و نیازی به کپی کردن کرک نداره اون توضیح قبلی برای ورژن دیگری هست برای ورژن بعد از End process نمودن پت را اجرا بنمایید که آدرس برنامه را از شما میخواهد و دوباره آدرس فایل دیگری را باید مشخص بنمایید کارتمام است تبریک برنامه با موفقیت کرک شد با تشکر

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

topoli
2011/12/23, 19:21
دوست عزیز شما نرم افزارمحاسبه پهنای باند DU.Meter.5.20.Build.3453 رو از سایت soft98.ir دانلود و نصب کن این برنامه بهت نشون میده که به چه میزان دانلود داشتی و آپلود و دانلود و سرعت اینترنت رو هم بهت نشون میده البته بعد از نصب باید وارد task manager شده و از قسمت processes باید DU.Meter را پیدا کرده و آن را End process کنی و بعد اقدام به کپی کرک در پوشه نصبی برنامه بنمایید البته این ورژن پت داره و نیازی به کپی کردن کرک نداره اون توضیح قبلی برای ورژن دیگری هست برای ورژن بعد از End process نمودن پت را اجرا بنمایید که آدرس برنامه را از شما میخواهد و دوباره آدرس فایل دیگری را باید مشخص بنمایید کارتمام است تبریک برنامه با موفقیت کرک شد با تشکر

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بنظرم مشکل این دوستمون از جای دیگس احتمالا ایشون روی مودم یا پسورد ندارند یا اگرم هست از نوع عددی هست که سه سوت ** میشه

Ali Fatehi
2011/12/23, 21:46
بنظرم مشکل این دوستمون از جای دیگس احتمالا ایشون روی مودم یا پسورد ندارند یا اگرم هست از نوع عددی هست که سه سوت ** میشه

سلام
پسورد وای فای من هم بر اساس تست ها 35 ماه می کشد تا ** شود . نکته دیگر که کنتور و به عبارت دیگر حساب کردن پهنای باند بیشتر برای کاربر قبلا هم اتفاق اتفاده است اون اوایل که ADSl امده بود که به جایی رسید که شبکه های ایران و خبری این موضوع را مورد برسی قرار دادند . طبق معمول بی نتیجه ماند .

دوست عزیز من کاراموزی دانشگاهم داخل مخابرات گذارندم دیدم و گزارشاتی را مطالعه کردم که مخابرات طی 13 سال پول زیادی از مردم می گرفته است. حالا این که یه موضوع ......

doom2009
2011/12/24, 01:43

جناب آقای پناهی دوست گرامی و بزرگوار شما 10 گیگ مدیریتی دارین , نمیدونین که این دوستان ما از هر کی دلشون بخاد میزنن تازه شما توی نشریه کی میرسین 10 گیگ رو مصرف بنمایین ولی یک کاربر عادی همیشه در حال دیدن فیلمهای آنلاین و دانلود هستش با تشکر

doom2009
2011/12/24, 01:51
سلام
پسورد وای فای من هم بر اساس تست ها 35 ماه می کشد تا ** شود . نکته دیگر که کنتور و به عبارت دیگر حساب کردن پهنای باند بیشتر برای کاربر قبلا هم اتفاق اتفاده است اون اوایل که ADSl امده بود که به جایی رسید که شبکه های ایران و خبری این موضوع را مورد برسی قرار دادند . طبق معمول بی نتیجه ماند .

دوست عزیز من کاراموزی دانشگاهم داخل مخابرات گذارندم دیدم و گزارشاتی را مطالعه کردم که مخابرات طی 13 سال پول زیادی از مردم می گرفته است. حالا این که یه موضوع ......

دوست گرامی فراموش نکنید که اینجا ایرانه و بچه های ایران خلاقیت بسیار بالایی در ** دارن و 35 ماه را به 35 ثانیه تبدیل مینمایند شما بهتر هست که به سایت اون شرکتی که از اون اشتراک گرفتی یک سر بزنی و یوزر و پاسورد خود را وارد نموده و ببینی به چه میزان دانلود و آپلود داشتی وساعتها را نگاه کنی و ببینی این 10 گیگ شما در چه ساعاتی مصرف شده شاید متوجه شوی که کسی از اشتراک شما استفاده نموده یا نه با تشکر موفق باشید

topoli
2011/12/24, 19:53
دوست گرامی فراموش نکنید که اینجا ایرانه و بچه های ایران خلاقیت بسیار بالایی در ** دارن و 35 ماه را به 35 ثانیه تبدیل مینمایند شما بهتر هست که به سایت اون شرکتی که از اون اشتراک گرفتی یک سر بزنی و یوزر و پاسورد خود را وارد نموده و ببینی به چه میزان دانلود و آپلود داشتی وساعتها را نگاه کنی و ببینی این 10 گیگ شما در چه ساعاتی مصرف شده شاید متوجه شوی که کسی از اشتراک شما استفاده نموده یا نه با تشکر موفق باشید
با سلام دقیقا شمادرست میگید اینجا ایرانه ومنم بر همون اساس گفتم.
دوست عزیز ما قصدمون کمک به شماست شما کار اموزیت مخابراتی هست قبول ولی دلیل نمیشه تمام ریزه کاریهای مربوط به شبکه رو بدونی همین الان از طریق بعضی از سوییت های امنیتی میتونی حتی پسورد ویندوز هرکسی که تواطرافت وایرلس داره رو یا حتی باداشتن ip قربانیت تو اونسر دنیا وارد کامپیونرش بشی محض اطلاعتون شما تو ایران فقط با وی پی ان فیلتر رد میکنی ولی میتونی با ساختن نوع خاصی از وی پی ان وارد سیستم هرکی که خواستی بشی پس فکر کردی تا حالا چه جوری شد 2سال پیش اینهمه ادمیرو که با وی پی ان فیلم اپلود کردن یا کار سیاسی کردن رو گرفتن.اگر جواب اینارو پیدا کردی اونوقت میتونی نوعی از پسورد رو که هنوز نمیشه هکش کرد یا برای هکش با کدشکن 2048بیتی بانک سوئیس 10روز برای شکستنش زمان میبره رو میتونی رو مودمت ست کنی.درضمن شما تنظیمات فایر والو چک کن اونرو به حالت دستی تغیر بده

TideHunter
2012/01/02, 17:45
مودمشونم اینه خدماتشون ضایست ..... صد رحمت به ایران سیل