PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خیلی عجیب با صفحه نمایش تبلت(گیر کردن مو در زیر صفحه)

prn
2015/04/27, 19:36
سلام دوستان خوب حرفه ای
من یک مشکل خیلی جدی و عجیب دارم که راستش نمیدونم باید چیکار کنم
من همین چند روز ipad air 2 خریدم اما همین چند دقیقه پیش که داشتم باهاش ور میرفتم که دیدم یه لاخ مو رفته زیرش.دقت کنید رفته زیر صفحه و نه محافظ صفحه.از digikla هم گرفتم.
حالا از شما دوستان راهمایی میخواستم که ببینم این درست میشه(در میاد از زیر صفحه)یا بفرستم به دیجیکالا و یکی دیگه برام بفرستن؟(اصلا برام دوباره میفرستن؟)
لطفا کمک کنید

aryaiee
2015/04/27, 19:37
دوست عزیز یک شات میگذاشتید بد نبود.بفرستید تا 7 روز تعویض دارند.اساتید بخش موبایل بهتر میدونند البته.

Shahin007
2015/04/27, 19:43
تا دیر نشده و گارانتی تعویض هفت روزه ش تموم نشده پس بدید که براتون تعویض کنند.

اون بخواد در بیاد مجبورید تبلت باز بشه و با توجه به نو بودن و آیپد بودنش اصلا کار خوبی نیست.

prn
2015/04/27, 19:49
ممنون دوستان کس دیگه ای نظری نداره؟

prn
2015/04/27, 19:51
دوست عزیز یک شات میگذاشتید بد نبود.بفرستید تا 7 روز تعویض دارند.اساتید بخش موبایل بهتر میدونند البته.
دوربین مناسبی ندارم

Reza Eshraghi
2015/04/27, 21:11
برادر پست های اسپم وار متوالی ندید . با زبان شیرین فارسی بهتون راهنمایی شد که بهترین روش ارجاع و استفاده سریعتر از طرح مهلت تست هفت روزه خود دیجی هست
عکس هم گفتن بهتر هست ولی اگر دوربین ندارید ضروری نیست .
توضیحات داده شده و راهی هم بهتر از اونی که مدیران گفتند نیست به نظرم تاپیک بسته بشه به مصلحت هست !