PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی بزرگ گارانتی برتر سال 94 انجمن سخت افزار

Reza Eshraghi
2015/04/17, 02:02
«الهی به امید تو »

سلام دوستان عزیز

معمولاً در کشور ما وقتی به کاربر می گوئید کالایت را به گارانتی ارجاع بده آهی از حسرت و ناامیدی می کشد چرا که متأسفانه در کشور ما نسبت پاسخگوئی مناسب شرکت های گارانتی کننده در بخش های مختلف بسیار پائین است و کاربران به سمت کالای بی گارانتی و ارزانتر سوق داده می شوند که آن هم مسائل و مصائب خاص خود را دارد و از دیدگاه اکثر کاربران گارانتی در ایران مانند ماجرای «مهریه » هست و با تجربه شخصی خودشان یا مشاهده تجریات دیگران به این نتیجه می رسند که هزینه گزافی را برروی قیمت کالا به اسم گارانتی نپردازند و همان کالا را بدون گارانتی و با قیمتی متأسفانه با اختلاف میلیونی ! بپردازند و کالای بدون گارانتی و در واقع غیر مجاز که بدون پرداخت هزینه های مربوطه وارد کشور شده اند را خریداری کنند . پس دقت کنید همین عدم پاسخگوئی برخی شرکت ها چه ضررهای جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد خواهد کرد !
اما در این بین هنوز شرکت هایی هستند که خدمات مناسب و رضایت بخشی را به مشتریان ارائه می دهند و کاربر بعضاً به خاطر تجربه خوب از خدمات آن شرکت فقط به خاطر گارانتی خریداری می کند حتی اگر آن محصول از نظر مشخصات فنی ضعیف تر از نمونه مشابهی باشد که خدمات جالبی ندارد !

در حوزه کالاهای دیجیتال و فناوری نیز وضعیت همین گونه است از قطعات سخت افزاری تا نوت بوک و تبلت و گوشی های تلفن همراه تا لوازم صوتی و تصویری و مدل های مشابه با چندین گارانتی در بازار که مشتری را حسابی گیج می کند دیده می شود
از شما خواهشمندیم تجربیات شخصی خود را از مراجعه به گارانتی ها که صرفاً مربوط به سال 94 می شود را با حفظ احترام اعلام نمائید

پس با رعایت این موضوع و حفظ احترام در نهایت خشمگینی و نارضایتی تجربیات مثبت یا منفی خود را اعلام کنید
با تشکر فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

!Mr. DB
2015/04/17, 20:56
درود!
شرکت گسترش تجارت تابا از قلم افتاده
جا داره خدمت دوستان عرض کنم که توزیع کننده های مجاز سرویس و گارانتی بخش قطعات ایسوس فقط چهار شرکت لایف برد پارسه، سازگار، ویستا و تابا می باشند و هر شرکتی غیر از این چهار شرکت، نماینده ایسوس در ایران به شمار نمی آیند.

چرا گارانتی اصلی ایسوس را انتخاب کنیم؟!

اطمینان از دست اول بودن کالا از سوی مشتری
اطمینان از اصل بودن مادربورد از سوی مشتری (یعنی کیفیت قطعات بسته به منطقه فرق می کنه، شرکت های غیر رسمی با وارد کردن قطعات از کشورهای ارزان و عقب افتاده قطعاتی کم کیفیت تر از قطعات منطقه EMEA به مشتریان عرضه می کنند، در نگاه اول مشتری فکر می کنه ارزون خریده اما در حقیقت...)
امکان استفاده از خدمات پس از فروش از سوی توزیع کنندگان رسمی ( تعویض قطعه معیوب، تعمیر و دیگر سرویسها)
پاسخ گویی مناسب، به موقع و دائمی از طرف ارائه دهنده گارانتی های اصلی در طول مدت گارانتی
امکان شرکت در جشنواره ها و قرعه کشی های دوره ای ایسوس
امکان استفاده از خدمات گارانتی در مدت زمان کوتاه

سوالی در این زمینه بود در خدمتم@};-

ARMIN
2015/04/17, 21:12
با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی

سال 94 رو با گارانتی ویستا پخش آغاز کردم.

16 فروردین ماه مادربردم Asus Z97 Maximus Hero رو بردم تحویل گارانتی دادم.

روز بعد یک خانمی باهام تماس گرفت در مورد مشکل، و من به ایشون توضیح دادم.

روز بعدش یک آقا تماس گرفت برای تست که به ایشون هم راهنمایی کردم تا مشکل قطعه را پیدا کنند.

روز بعدش خودم تماس گرفتم برای پیگیری، که خوشبختانه متوجه شدم مشکل رو پیدا کردند و طبق اظهار نظر کارشناس شرکت ویستا، دستور تعویض مادربرد را صادر کردند.

و اما . . . . . . . .

تا به امروز من معطل مانده ام، نه مادربرد تعویضی به من دادند و نه هیچ.... فقط می گویند هفته ی دیگه، هفته ی دیگه...... الان دو هفته است سیستم ندارم. :(

از کار و زندگیم افتادم.

پس از اصرار زیاد، که آقا جان من بدبختم، بیچاره ام، بدون سیستم مونده ام، من تو دو تا انجمن مدیر هستم و تو خونه سیستم ندارم،

مسئول مربوطه بهم گفت میخوای بهت تبلت بدیم! :|:|

داستان ادامه دارد....

Aliover
2015/04/17, 21:36
با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی

سال 94 رو با گارانتی ویستا پخش آغاز کردم.

16 فروردین ماه مادربردم Asus Z97 Maximus Hero رو بردم تحویل گارانتی دادم.

روز بعد یک خانمی باهام تماس گرفت در مورد مشکل، و من به ایشون توضیح دادم.

روز بعدش یک آقا تماس گرفت برای تست که به ایشون هم راهنمایی کردم تا مشکل قطعه را پیدا کنند.

روز بعدش خودم تماس گرفتم برای پیگیری، که خوشبختانه متوجه شدم مشکل رو پیدا کردند و طبق اظهار نظر کارشناس شرکت ویستا، دستور تعویض مادربرد را صادر کردند.

و اما . . . . . . . .

تا به امروز من معطل مانده ام، نه مادربرد تعویضی به من دادند و نه هیچ.... فقط می گویند هفته ی دیگه، هفته ی دیگه...... الان دو هفته است سیستم ندارم. :(

از کار و زندگیم افتادم.

پس از اصرار زیاد، که آقا جان من بدبختم، بیچاره ام، بدون سیستم مونده ام، من تو دو تا انجمن مدیر هستم و تو خونه سیستم ندارم،

مسئول مربوطه بهم گفت میخوای بهت تبلت بدیم! :|:|

داستان ادامه دارد....

آرمین جان فکر میکنم همه اون جریان کارت گرافیک منو میدونن
همون MSI 7970 LIGHTNING BE GHz که نیم سوز بودش و برام فرستادن.
دقیقا یک ماه پیش 4 شنبه فرستادم گارانتی مارتیکس
چند بار هم خودم زنگ زدم پیگیری کردم
دقیقا سه شنبه ارسال کرده بودن من چهار شنبه زنگ زدم گفتم چه خبر
گفتن دیروز ارسال شده :D
بعد زنگ زدم پست چاپار گفتن بسته رسیده
فوری زنگ زدم به پست گفتم با پیک بفرستید بیادش :D
وقتی که بسته رو باز کردم با یک کارت MSI R9 290X Gaming آکبند مواجه شدم
جالبه بدونید که هیچ هزینه ای هم بابتش ندادم !!!!!!!!!!!
کل پول پست و اومدنش رو خود شرکت پرداخت کرده بود.
بعد تازه هفته بعد هم یک خانوم محترم :دی از شرکت ماتریکس زنگ زدن که پیگیری کنه کارت به دستم رسیده یا نه. و چند تا سوال دیگه که آیا از خدماتشون راضی بودیم یا نه :))
کل پروسه تشخیص عیب و تعویض و ارسال یک هفته هم طول نکشید.
گارانتی فقط شرکت ماتریکس Matrix

NAVID OC
2015/04/17, 21:51
آرمین جان فکر میکنم همه اون جریان کارت گرافیک منو میدونن
همون MSI 7970 LIGHTNING BE GHz که نیم سوز بودش و برام فرستادن.
دقیقا یک ماه پیش 4 شنبه فرستادم گارانتی مارتیکس
چند بار هم خودم زنگ زدم پیگیری کردم
دقیقا سه شنبه ارسال کرده بودن من چهار شنبه زنگ زدم گفتم چه خبر
گفتن دیروز ارسال شده :D
بعد زنگ زدم پست چاپار گفتن بسته رسیده
فوری زنگ زدم به پست گفتم با پیک بفرستید بیادش :D
وقتی که بسته رو باز کردم با یک کارت MSI R9 290X Gaming آکبند مواجه شدم
جالبه بدونید که هیچ هزینه ای هم بابتش ندادم !!!!!!!!!!!
کل پول پست و اومدنش رو خود شرکت پرداخت کرده بود.
بعد تازه هفته بعد هم یک خانوم محترم :دی از شرکت ماتریکس زنگ زدن که پیگیری کنه کارت به دستم رسیده یا نه. و چند تا سوال دیگه که آیا از خدماتشون راضی بودیم یا نه :))
کل پروسه تشخیص عیب و تعویض و ارسال یک هفته هم طول نکشید.
گارانتی فقط شرکت ماتریکس Matrix

تجربه ماتریکس را داشتم خیلی عالی بود!
داده پرداز متین هم کار راه بندازن. زود کارتو راه می اندازن.
گرچه هیچی تو ایران ماتریکس نمی شود.

ARMIN
2015/04/17, 22:00
علی جان،

خوشا به حالت :((

تازه گرافیک اینقدر مهم نیست که مادربرد مهمه 8-|

old gamer
2015/04/23, 14:33
علی جان،

خوشا به حالت :((

تازه گرافیک اینقدر مهم نیست که مادربرد مهمه 8-|
عزیزم پاشو یه سر بریم ویستا پیش همون خانومه. من قول میدم مشکلت حل میشه. من همیشه حضوری میرم مشکلی هم نداشتم ;)

ARMIN
2015/04/23, 15:03
عزیزم پاشو یه سر بریم ویستا پیش همون خانومه. من قول میدم مشکلت حل میشه. من همیشه حضوری میرم مشکلی هم نداشتم ;)

امین جان بچه که نیستیم، فرقی نمیکنه چه من برم چه شما بری چه هر کس دیگه، گارانتی باید پاسخ گو باشه.

تا به امروز 4 بار حضوری مراجعه کردم و بارها هم تلفنی از همون خانوم و آقا پیگیر شدم.

در آخرین مراجعه ی حضوری که داشتم و حدود 45 دقیقه به طول انجامید، به بنده پیشنهاد کردند که 500 هزار تومان بابت مادربرد Asus Z97 VII Hero بدهند! وقتی من اظهار کردم قیمت این مادربرد در زمان خرید من بالای 900 هزار تومان بود، از من طلب فاکتور کردند برای اثبات اینکه واقعا" این مادربرد چنین قیمتی داشته.

در پاسخ وقتی گفتم بدلیل مسئولیتی که دارم من روزانه لیست قیمت ها رو چک میکنم، و هرگز 500 هزار تومان قیمت این مادربرد نبوده و نیست،

مجدد مسئول مربوطه خیلی خونسرد اظهار داشتند شاید با شما گرون حساب کردند و واقعا" قیمت مادربرد 500 هزار تومان بوده!!

(یعنی کارد میزدی خونم در نمیومد، میخواستم کل ویستا رو منفجر کنم. طرف میگه Hero پونصد هزار تومنه سرت کلاه رفته.)

به هر صورت، به مسئول مربوطه گفتم من قبول نمیکنم. نهایت گفتند هفته دیگه دوباره پیگیری کن تا ما بررسی کنیم.

این داستان ادامه دارد.....

Aliover
2015/04/23, 15:58
امین جان بچه که نیستیم، فرقی نمیکنه چه من برم چه شما بری چه هر کس دیگه، گارانتی باید پاسخ گو باشه.

تا به امروز 4 بار حضوری مراجعه کردم و بارها هم تلفنی از همون خانوم و آقا پیگیر شدم.

در آخرین مراجعه ی حضوری که داشتم و حدود 45 دقیقه به طول انجامید، به بنده پیشنهاد کردند که 500 هزار تومان بابت مادربرد Asus Z97 VII Hero بدهند! وقتی من اظهار کردم قیمت این مادربرد در زمان خرید من بالای 900 هزار تومان بود، از من طلب فاکتور کردند برای اثبات اینکه واقعا" این مادربرد چنین قیمتی داشته.

در پاسخ وقتی گفتم بدلیل مسئولیتی که دارم من روزانه لیست قیمت ها رو چک میکنم، و هرگز 500 هزار تومان قیمت این مادربرد نبوده و نیست،

مجدد مسئول مربوطه خیلی خونسرد اظهار داشتند شاید با شما گرون حساب کردند و واقعا" قیمت مادربرد 500 هزار تومان بوده!!

(یعنی کارد میزدی خونم در نمیومد، میخواستم کل ویستا رو منفجر کنم. طرف میگه Hero پونصد هزار تومنه سرت کلاه رفته.)

به هر صورت، به مسئول مربوطه گفتم من قبول نمیکنم. نهایت گفتند هفته دیگه دوباره پیگیری کن تا ما بررسی کنیم.

این داستان ادامه دارد.....

آرمین جان 500 تومنننننننننننننننننننننن نننننننننن :|x-(x-(
بهش بگو من همین الان از همینی که میگی 500 خریدارم مرد و حرفش زود تند سریع به من همون 500 تومن بده ببینم میتونی یا نه.
واقعا که ویستا شورش رو درآورده.
الان که جریان تو رو شنیدم یاد دوستم افتادم که قراره مادربردی که من یک سال پیش بهش فروختم رو ببره گارانتی
یعنی ASUS Crosshiar V Formula Z
ایرادی پیدا کرده مبنی بر این که هر بار که بوت میشه میگه پردازنده جدید نصب کردی و باید بری بایوس !!!!!
من نمیدونم این بورد های ایسوس چه مشکلی دارن از زمان سوکت 775 این مشکل بوده و هست تا همین الان.
نمیدونم مشکل بایوسه یا سنسور ها.
صدی 50 هم درست نمیشن.
واقعا دیگه نمیدونم چی بگم
اون از Matrix که با خودش حساب کرد گفت زمانی که کارت لایتنینگ به بازار اومده فلان قیمت داشته معادل قیمتی کارت امروزش میشه 290X و هیچ پولی هم بابتش نگرفت
حتی بعد از رسیدن کالا به دست من یه مسئولی هم از مارتیکس زنگ میزنه و پیگیری میکنه که از گارانتی راضی بودم یا نه اینم از Vista و Sazgar.
دقیقا از همین مشکل ترسیدم که سمت ازراک Z97 OC formula نرفتم.
گفتم فردا خراب بشه یه مشکلی پیدا کنه کسی جواب گو نمیشه.
یکی از دوستانم به تازگی با همین بورد به مشکل خورده و نگران گارانتیه.

آرمین جان به نظرم موضوع رو تو سایت هم اطلاع رسانی کنید
یعنی Vista رو کمی مورد عنایت قرار بدید بد نیست.:)

Reza Eshraghi
2015/04/23, 16:14
آمریننننننن جان 500 تومنننننننننننننننننننننن نننننننننن :|x-(x-(
بهش بگو من همین الان از همینی که میگی 500 خریدارم مرد و حرفش زود تند سریع به من همون 500 تومن بده ببینم میتونی یا نه.
واقعا که ویستا شورش رو درآورده.
الان که جریان تو رو شنیدم یاد دوستم افتادم که قراره مادربردی که من یک سال پیش بهش فروختم رو ببره گارانتی
یعنی ASUS Crosshiar V Formula Z
ایرادی پیدا کرده مبنی بر این که هر بار که بوت میشه میگه پردازنده جدید نصب کردی و باید بری بایوس !!!!!
من نمیدونم این بورد های ایسوس چه مشکلی دارن از زمان سوکت 775 این مشکل بوده و هست تا همین الان.
نمیدونم مشکل بایوسه یا سنسور ها.
صدی 50 هم درست نمیشن.
واقعا دیگه نمیدونم چی بگم
اون از Matrix که با خودش حساب کرد گفت زمانی که کارت لایتنینگ به بازار اومده فلان قیمت داشته معادل قیمتی کارت امروزش میشه 290X و هیچ پولی هم بابتش نگرفت
حتی بعد از رسیدن کالا به دست من یه مسئولی هم از مارتیکس زنگ میزنه و پیگیری میکنه که از گارانتی راضی بودم یا نه اینم از Vista و Sazgar.
دقیقا از همین مشکل ترسیدم که سمت ازراک Z97 OC formula نرفتم.
گفتم فردا خراب بشه یه مشکلی پیدا کنه کسی جواب گو نمیشه.
یکی از دوستانم به تازگی با همین بورد به مشکل خورده و نگران گارانتیه.

علی جان یک تبلت مشکل دار دارم گارانتی ویستا می برم ( البته دفتر استان فارس ) اگه
چرت و پرت گفت با همون تبلت اینقدر میزنمش تا کله اش از تو صفحه تبلت بیرون بیاد !!!
بلانسبت وحشی هستن واقعاً !!!
یه رایتر خراب هم دارم میرم سازگار دقیقاً اونم چرت و پرت بگه میزنم که فرق سرش به اندازه یک DVD بره زیر لیزر درایو !!!
بلانسبت یک مشت وحش بی اختیار شدن نماینده و گارانتی بزرگترین برند دیجیتالی اعتبار ایسوس رو بردن زیر سؤال !!!
نمیدونم خوابن یا خودشونو زدن به خواب یا فکر کردن مشتری ببخشید همه مبتدی و نفهم هستند هر غلطی دلشون خواست بکنند . اعصاب و وقت و حوصله مشتری هم یک حدی داره با یک مشت نفهم سر و کله بزنه و بره و بیاد !
بارها گفتم آدم برندی کمی ضعیف تر بگیره ولی با گارانتی مطمئن تر خیالش خیلی راحت تره تا برند معروف و با کیفیت بگیری ولی از شانست کارت به گارانتی بکشه و اینجوری باهات رفتار کنند
ویستا یا سازگار یا هر شرکت دیگه وظیفه داره مخصوصاً با اصحاب و مدیران مدیاها براشون فرش قرمز هم بندازه نه اینکه مدیر کل فرومی بخواد اینجوری گیر یک مشت بی اختیار بی شعور بیفته و از کار و زندگی بیفته و هر هفته تلفن و برو و بیا بعد بگن گولت زدن مادربرد 500 تومنه !!!
بگو آخه خود دزدت راست میگی این مادربرد رو میخوای پخش کنی بازار با قیمت واقعی پخش کن نه با سود آنچنانی و بعد که کار مشتری کشید گارانتی بگی گولت زدن !!!! :|:|:|
یعنی اینو بهم گفت رئیس خونم به جوش اومد اساسی !!! فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

aryaiee
2015/04/23, 17:10
آرمین جان و دوستان دیگر
درسته که برخی گارانتی ها دارند اذیت میکنند،از کامپیوتر بگیر تا لپ تاپ.شما یک شکایت کوچیک تنظیم کنید توی تعزیرات حکومتی و یا اصناف برای پیگیری.مطمئن باش پیگیری میشه.شما این شکایت رو باید چند روز پیش میکردید.

SAMAN
2015/04/23, 22:06
علی جان یک تبلت مشکل دار دارم گارانتی ویستا می برم ( البته دفتر استان فارس ) اگه
چرت و پرت گفت با همون تبلت اینقدر میزنمش تا کله اش از تو صفحه تبلت بیرون بیاد !!!
بلانسبت وحشی هستن واقعاً !!!
یه رایتر خراب هم دارم میرم سازگار دقیقاً اونم چرت و پرت بگه میزنم که فرق سرش به اندازه یک DVD بره زیر لیزر درایو !!!
بلانسبت یک مشت وحش بی اختیار شدن نماینده و گارانتی بزرگترین برند دیجیتالی اعتبار ایسوس رو بردن زیر سؤال !!!
نمیدونم خوابن یا خودشونو زدن به خواب یا فکر کردن مشتری ببخشید همه مبتدی و نفهم هستند هر غلطی دلشون خواست بکنند . اعصاب و وقت و حوصله مشتری هم یک حدی داره با یک مشت نفهم سر و کله بزنه و بره و بیاد !
بارها گفتم آدم برندی کمی ضعیف تر بگیره ولی با گارانتی مطمئن تر خیالش خیلی راحت تره تا برند معروف و با کیفیت بگیری ولی از شانست کارت به گارانتی بکشه و اینجوری باهات رفتار کنند
ویستا یا سازگار یا هر شرکت دیگه وظیفه داره مخصوصاً با اصحاب و مدیران مدیاها براشون فرش قرمز هم بندازه نه اینکه مدیر کل فرومی بخواد اینجوری گیر یک مشت بی اختیار بی شعور بیفته و از کار و زندگی بیفته و هر هفته تلفن و برو و بیا بعد بگن گولت زدن مادربرد 500 تومنه !!!
بگو آخه خود دزدت راست میگی این مادربرد رو میخوای پخش کنی بازار با قیمت واقعی پخش کن نه با سود آنچنانی و بعد که کار مشتری کشید گارانتی بگی گولت زدن !!!! :|:|:|
یعنی اینو بهم گفت رئیس خونم به جوش اومد اساسی !!! x-(x-(x-(

رضا جان خودت از اونا خشن تری !

با ارامش و احترام صحبت کن مطمئنا جواب میده ......

یاد مقصد نهایی افتادم .....

th e nd
2015/04/23, 22:18
از اونجایی که این کارانتی ویستا وضعش خیلی خراب شده من هم به احتمال زیاد مادربورد استاندارد شرکت رو به گیگا تغییر خواهم داد
اون هم فقط به خاطر گارانتی ویستا!

وگرنه ایسوس در دل ما جای دارد!

SAMAN
2015/04/23, 22:20
من خودم هارد اکسترنال usb2 بردم گارانتی + هارد بدسکتور داشت + مشخصات ضرب دیدگی + ........

با usb3 هم تعویض کردن به علاوه گفتن نو usb2 نداریم باید usb3 بدیم ......

من خودم که همیشه قیمت ها رو دارم ......

قیمت رو 15 تومن زیر کف گفتم ........ خیلی محترمانه صحبت کردم و با 25 تومن یه هارد نو گرفتم !

SAMAN
2015/04/23, 22:21
از اونجایی که این کارانتی ویستا وضعش خیلی خراب شده من هم به احتمال زیاد مادربورد استاندارد شرکت رو به گیگا تغییر خواهم داد
اون هم فقط به خاطر گارانتی ویستا!

وگرنه ایسوس در دل ما جای دارد!

اقا سازگار ارقام که مشکلی نداره !

داره ؟

th e nd
2015/04/23, 22:26
اقا سازگار ارقام که مشکلی نداره !

داره ؟

سازگار بدک نیست ، حداقل ما تاحالا باهاش مشکلی نداشتیم. از بچه های فروم هم چیزی نشنیدم
اما نکته اینجاست که برخی مواقع پیش میاد با گارانتی سازگار بورد پیدا نمیشه! همین الآن چندتا از بوردها همین
مشکل رو دارند.
احتمالاً باید در قدم دوم که بعد از سازگار باشه به گیگا و آواژنگ کوچ کرد!

SAMAN
2015/04/23, 22:33
سازگار بدک نیست ، حداقل ما تاحالا باهاش مشکلی نداشتیم. از بچه های فروم هم چیزی نشنیدم
اما نکته اینجاست که برخی مواقع پیش میاد با گارانتی سازگار بورد پیدا نمیشه! همین الآن چندتا از بوردها همین
مشکل رو دارند.
احتمالاً باید در قدم دوم که بعد از سازگار باشه به گیگا و آواژنگ کوچ کرد!

پیش اومده چیزی رو هم که نداشته باشه offer میده ......

پیشنهاد های مناسب .....

third person
2015/04/24, 13:48
"بی خدماتی پس از فروش" و "قیمت های گزاف تحت گارانتی" ؛ این یک مشکل تازه نیست، سال هاست که کاربران PC با این دو مشکل دست و پنجه نرم میکنند. برای حل این مشکل نباید به سازمان های دولتی دل بست. چون ثابت کردن که به هیچ عنوان دلشون برای مصرف کنندگان نمیسوزه. در عوض باید خودمون دست به کار شیم!!
برای شروع، انعکاس واقعیات و تجربیات تلخ با گارانتی های متخلف، مثل ایجاد همین تاپیک. یا مثلا مشاوران محترم کالایی رو با گارانتی متخلف پیشنهاد ندن و یا اگه پیشنهاد میدن به عنوان تبصره پیشنهاد، به مشکلات اون گارانتی اشاره کنن و تصمیم رو به عهده خریدار بذارن.
خلاصه اینکه دوستان، فضای وب پتانسیل بالایی رو در اختیارمون قرار داده برای رفع حل این معضل که دوستان مدیر در این فروم یا جاهای دیگه، با همفکری می تونن راهکار مناسبی رو براش پیدا کنن. البته روی کمک کاربران هم حساب کنید. کم نیستن افراد متضرر :95: ;)

Viper95
2015/04/24, 14:06
من از گارانتی مادیران و اونگ و ماتریکس تجربه خوبی دارم .

دیگه از این به بعد دقت کنم هیچ وسیله ای با گارانتی ویستا نخرم !!!:-q

ARMIN
2015/04/24, 16:44
دوستان،

قطعا" خودم پیگیر گارانتی هستم، اجازه بدین از طریق خودم پیگیری بشه، تا ببینم به کجا میرسه.

مرسی از لطف همه.

NAVID OC
2015/04/24, 18:02
خوب. بزاریم من هم تجربه خودم را بگم. شاید به درد خورد! مخصوصا به درد آقا رضا می خورد که هم استانی است و ممکن است به یکی از این دفاتر حمله کند و من مجبور شم براش وثیقه بزارم بیاد بیرون!!!! :دی
تجربه من از ویستا خیلی باحاله! من یه مانیتور Asus ml 229 h داشتم. ماجرا از روزی شروع شد که آداپتور اون را کش رفتن! من هم به دنبال آداپتور برق بودم براش. مانیتور را برداشتم بردم ویستا پخش ببینم می تونن برام کاری کنن یا نه. یادمه طبقه چهارم (فکر کنم) پیسی سنتر بود و خلاصه کلی از خونه ما فاصله داشت و من مانیتور 22 اینچی را با هزار بد بختی بردم اونجا. می دونید وقتی رسیدم خانومی که مسیول اونجا بود چی بهم گفت؟! گفت اگر بخوای می توانم آداپتور را از ویستا برات بگیرم. ولی ویستا گرون میده!!! توصیه می کنم همین مانیتور را برداری ببری خیابان داریوش (صنف برق کاران و الکترونیک) اونجا ببینن چند آمپر چند ولت است، آداپتورش را بهت بدن. اینطوری خیلی ارزان تر است تا بخوای از ویستا بگیری!!!!!!!!! منم همین کار را کردم.

Reza Eshraghi
2015/04/24, 18:38
خوب. بزاریم من هم تجربه خودم را بگم. شاید به درد خورد! مخصوصا به درد آقا رضا می خورد که هم استانی است و ممکن است به یکی از این دفاتر حمله کند و من مجبور شم براش وثیقه بزارم بیاد بیرون!!!! :دی
تجربه من از ویستا خیلی باحاله! من یه مانیتور Asus ml 229 h داشتم. ماجرا از روزی شروع شد که آداپتور اون را کش رفتن! من هم به دنبال آداپتور برق بودم براش. مانیتور را برداشتم بردم ویستا پخش ببینم می تونن برام کاری کنن یا نه. یادمه طبقه چهارم (فکر کنم) پیسی سنتر بود و خلاصه کلی از خونه ما فاصله داشت و من مانیتور 22 اینچی را با هزار بد بختی بردم اونجا. می دونید وقتی رسیدم خانومی که مسیول اونجا بود چی بهم گفت؟! گفت اگر بخوای می توانم آداپتور را از ویستا برات بگیرم. ولی ویستا گرون میده!!! توصیه می کنم همین مانیتور را برداری ببری خیابان داریوش (صنف برق کاران و الکترونیک) اونجا ببینن چند آمپر چند ولت است، آداپتورش را بهت بدن. اینطوری خیلی ارزان تر است تا بخوای از ویستا بگیری!!!!!!!!! منم همین کار را کردم.

اون خانوم تو دفتر شیراز رو باهاش صحبت کردم تلفنی نوید جان به نظر آدم منطقی و قابل مذاکره ای میومد !!
تا ببینم توی برخورد حضوری چی پیش میاد !
در ضمن طبقه پنجم هست دفترشون ;):D
راستی جوری میزنمش اگه لازم شد که کار به وثیقه نکشه ! خیالت راحت!! =))=))

invoker
2015/04/24, 19:28
یک سوال ! چرا خب میرین ایسوس میگیرین ؟
خوب یبار هم به گیگابایت ایمان بیارین که دچار چنین بلا های نشین !

تجربه اقا ارمین عزیز باشد پندی برای دیگر عزیزانی که فکر خرید ایسوس تو کلشون دارند .... :D:)

Viper95
2015/04/24, 20:06
دوستان میشه بگین پاسخگویی عصر شتاب جهان و سیاره سبز چطوره ؟؟ قابل قبول هست یا خیر ؟؟؟:-/

Reza Eshraghi
2015/04/24, 21:02
دوستان میشه بگین پاسخگویی عصر شتاب جهان و سیاره سبز چطوره ؟؟ قابل قبول هست یا خیر ؟؟؟:-/

سیاره سبز (گرین) : عالی
عصر شتاب جهان : فعلاً تجربیات از طرف کاربران جمع آوری نشده !

ARMIN
2015/04/24, 21:25
یک سوال ! چرا خب میرین ایسوس میگیرین ؟
خوب یبار هم به گیگابایت ایمان بیارین که دچار چنین بلا های نشین !

تجربه اقا ارمین عزیز باشد پندی برای دیگر عزیزانی که فکر خرید ایسوس تو کلشون دارند .... :D:)

شرکت سازگار هم برند Asus رو گارانتی میکنه.

اصولا" اگر ایسوس دوست باشین قطعه بی گارانتی Asus رو به قطعه با گارانتی گیگابایت ترجیح میدین :P

Reza Eshraghi
2015/04/24, 22:18
شرکت سازگار هم برند Asus رو گارانتی میکنه.

اصولا" اگر ایسوس دوست باشین قطعه بی گارانتی Asus رو به قطعه با گارانتی گیگابایت ترجیح میدین :P

ایسوس بی گارانتی رو واقعاً به ویستا و سازگار ترجیح میدم !
خیالت تخت برادر :P :D
(سازگار رو شک دارم البته تا شخصاً نرم ! :D )

SAMAN
2015/04/24, 22:24
ایسوس بی گارانتی رو واقعاً به ویستا و سازگار ترجیح میدم !
خیالت تخت برادر :P :D
(سازگار رو شک دارم البته تا شخصاً نرم ! :D )

سازگار اوکی هست ...

iSteve
2015/04/26, 10:29
ازگارانتی سازگار تجربه های بسیار عالی و خوبی دارم، به طرز وحشتناکی خوش قول هستن.
تا به حال چندین بار با این شرکت خوب کار کردم، هر بار که رفتم مسئولش میگه "48 ساعت دیگه بیا تحویل بگیر" و تا الان اصلا پیش نیومده که 48 ساعت بعد برم و بهم سالم تحویل ندن، همیشه هم تعویض میکنن.

گارانتی آواژنگ هم تنها دوبار تجربه اش کردم، دفعه ی اول که مادربردی رو بردم که واسه سال 2006 بود ولی بدون دریافت هزینه تعمیرش کردن حتی یه مشکلی داشت که شامل گارانتی نمیشد (پایه های سوکتش کج شده بودن ولی مشکلی نداشتن) که اون رو هم تا حد چشمگیری درستش کردن.
بار دوم که رفتم به علت اینکه مادربرد قبلا تعمیر شده بود گفتن هرگز قبولش نمیکنیم حتی با دریافت هزینه.

یه بار هم سر و کارم به دفتر پارس ارتباط افتاد که دیدم اثری از این شرکت نیست! تحقیق کردم که بدونم کجا رفتن و در نهایت همه بهم گفتن کلا این شرکتش منحل شده!

یه بار ویستا هم رفتم و با کارکنانش آشنا شدم :D اما گفتن این مادربردت گارانتی الماسه و باید بفرستی دفتر الماس، گفتم مگه الماس همون ویستا نیست که اسمش عوض شده؟ گفتن نه اون فرق داره فقط تو تهران دفتر داره.
جالبه بدونید وقتی رفتم دفتر ویستا سه نفر مراجعه کننده اونجا بود، یکی من و دو نفر دیگه هم بودن. یکیشون داشت با صدای بلند میگفت: با یه وکیل صحبت کردم و گفته که شما باید اینو عوضش کنید، یعنی چی شامل گارانتی نمیشه؟ شما این حرفتونو مکتوب کنید من به مرجع قضایی مراجعه میکنم! (البته در اینجا حق با شرکت ویستا بود چون اون تبلتی که اون آقا آورده بود ضربه خورده بود و روی بدنه اش کاملا اثر ضربه ی محکم مشخص بود)
یکی دیگه اشون داشت با خانومه بحث میکرد و میگفت: خانوم این الان به مشکل خورده باید چیکار کنم؟ شما اینو گارانتی کردین پس مشکلشو حل کنید.
در همین حال من سریع اومدم :D

شرکت های دیگه هم اگه یادم اومد میام و تعریف میکنم@};-

mustang GT
2015/04/27, 09:54
سلام
خوشبختانه بزنم به تخته چشم نخورم تا حالا گذرم به هیچکدوم از این شرکت ها نخورده به جز یک مورد!!!!

سیاره سبز. . . . .
در یک کلمه میشه گفت حرفه ای^:)^=D>=D>

چه با تلفن چه حضوری

پارسال پاور 480eu داشتم یهو ازش دود بلند شد!!!!زنگ زدم سیاره سبز خیلی خوش برخورد و عالی ادرس رو بهم دادن.

وقتی رسدم کاملا خوش برخورد و محترم در عرض کمتر از 5 دقیقه یک پاور اکبند بهم دادن. . . . .
به معنای واقعی کلمه گارانتی رو اجرا کردن. . . . . .

Aliover
2015/04/27, 14:24
سلامخوشبختانه بزنم به تخته چشم نخورم تا حالا گذرم به هیچکدوم از این شرکت ها نخورده به جز یک مورد!!!!سیاره سبز. . . . .در یک کلمه میشه گفت حرفه ای^:)^=D>=D>چه با تلفن چه حضوریپارسال پاور 480eu داشتم یهو ازش دود بلند شد!!!!زنگ زدم سیاره سبز خیلی خوش برخورد و عالی ادرس رو بهم دادن.وقتی رسدم کاملا خوش برخورد و محترم در عرض کمتر از 5 دقیقه یک پاور اکبند بهم دادن. . . . .به معنای واقعی کلمه گارانتی رو اجرا کردن. . . . . .
راستی ببخشید آف تاپیک میدم
الان همین پاور 885 من گارانتی تا برج 8 امسال رو داره و اینکه یه 6 ماهی هست که فن پاور سر صبحی صدای تراکتور میده :D
اینو تعویض میکنن یا اینکه فن رو عوض میکنن؟
نمیدونم برخوردشون چیه و چه جوریه میترسم پاور رو باز کنم ببرم پیششون و ...
اخه باز کردن پاور با اسمبل دوباره سیستم برابری میکنه.
من الان بخوام پاور رو باز کنم باید سوکت 8 پین بورد رو دربیارم + اینکه پیچ گوشه بورد رو باز کنم تا بورد یکم از پنل پشت فاصله بگیره و سوکت از پشت کیس پنل پشت مادربورد خارج بشه.
برای باز کردن پیچ گوشه بورد هم باید فن واتر کولر رو باز کنم و کلی دردسر دیگه

ARMIN
2015/05/01, 21:21
دوستان، در ادامه . . .

روز چهارشنبه هفته پیش با تماس از بخش مالی ویستا به شرکت مراجعه کردم، مبلغ 920 هزار تومن به ازای ارزش مادربرد Z97 Hero به بنده عودت داده شد.

لازم به ذکر است در روز پرداخت مبلغ به بنده، این مادربرد به قیمت 990 هزار تومان در بازار موجود گردید.

- روز تحویل مادربرد به گارانتی: 16 فروردین
- روز باز پس گیری مبلغ: 9 اردیبهشت
------------------------------------------------

25 روز بی سیستمی مطلق، و کل انجار رفتن با شرکت گارانتی تا حصول نتیجه، تجربه ی من از گارانتی ویستا بود.

دوستان، محصولات ایسوس رو ترجیها" با گارانتی سازگار تهیه کنید.

Reza Eshraghi
2015/05/13, 23:01
در مورد رایتری که قبلاً تا بقال سر کوچه هم فهمیده بود رایتر نو عقاب خراب در اومده به لطف گندکاری ایسوس
امروز به گارانتی سازگار مراجعه و تعویض گردید .
در کل مراحل پذیرش و تست در مجموع خوب و رضایت بخش بود و رعایت حال شهرستانی بودنم رو به نحو مناسب کردند
تنها چیزی که کمی دلخورم کرد این بود به مسئولش گفتم رایتر قبلی هم آکبند بود و خراب در اومد از کجا معلوم این خراب نباشه و دوباره لازم نباشه بیام ؟!
یه تست بزن تا مطمئن بشم
در جواب : سیستم تست نداریم باید بگذاری تا یکشنبه !!!! ~X(x-(
حرف دل من در اون لحظه : شتر جان !! مردی دو تا سوکت برق ساتا و دیتا رو بزنی جا و یک DVD ویندوز بگذاری روش و ببینی بوت می کنه یا نه !!! :-w:|
شانس آورد این یکی سالم بود وگرنه اگه خراب بود میرفتم از پهنا رایتر رو توی بصل النخاع اون بی شعور فرو می کردم !!!

captain1374
2015/05/13, 23:22
سازگار که واقعا خوبه هم برد بردم یک هفته ای تحویل داده و هم لپ تاپ یک هفته ای تحویل داده

Reza Eshraghi
2015/05/13, 23:30
یک تبلت هم دست ویستاپخش داریم که متعاقباً بازخورد در همین تاپیک اعلام خواهد شد

Reza Eshraghi
2015/05/30, 20:09
یک تبلت هم دست ویستاپخش داریم که متعاقباً بازخورد در همین تاپیک اعلام خواهد شد

تبلت مذکور تحت گارانتی تعمیر و به دستم رسید و مشکلش که نشناختن سیمکارت بود کاملاً حل شده !
موندم به سازگار رأی بدم یا ویستا ؟!! :D =))
خدا کریمه صبر کنیم تا آخرسال ( البته خدا نکنه ! ) شاید دوباره سر و کارمون به یه شرکت دیگه بخوره و بازم تجربه دیگه ای کسب کنیم ! :D

th e nd
2015/05/30, 20:35
یه مانیتور ال جی داشتیم که خیلی خاموش روشن می شد، کلاً داستان داشت!

گارانتی هم نداشت، فرستادیمش سمت گلدیران، بعد از سه چهار بار پاس دادن،
یکی از شماره های نمایندگی هاشون رو دادن که فرستادیم اونجا دو روزه تعمیر شد 92 تومن هزینه شد
و مانیتور الآن حالش خوبه!

ali_rezaee
2015/05/31, 11:32
گارانتی سازگار و آواژنگ جزء بهترین هایی بودن که ازشون استفاده کردم.

iSteve
2015/05/31, 12:54
دوستان در مورد گارانتی ویستا تحقیق کردم (از اونجایی که کارمند سازمان نظام صنفی رایانه ای هستم و شکایاتی رو از ویستا رو مردم میومدن و مطرح میکردن) پیگیر شدم.

به یه نتیجه ای رسیدم و متوجه شدم کلا شرکت Asus نسبت به بقیه ی شرکتها برای خریداران اصلی (شرکت های واردکننده و گارانتی کننده محصولات Asus) محدودیت های بیشتری نسبت به بقیه ی شرکت هایی مثل seagate و Gigabyte و ... در نظر گرفته. به طوری که دست شرکت های وارد کننده رو برای تعمیر و دستکاری روی محصولاتی که توسط مشتری نهایی برگشت داده میشه رو بسته و اجازه نمیده هیچ کس روی محصولاتش تعمیر یا دستکاری انجام بده چون در این صورت دیگه کالای دستکاری شده رو قبول نمیکنه و تعویضش نمیکنه.
ضمن اینکه برای تعویض قطعات برگشت داده شده هم محدودیت هایی گذاشته و همین چیزا باعث میشه روند کاری تحویل یک کالای خراب از مشتری نهایی و ارسال برای شرکت Asus و پس از اون دریافت کالای جایگزین از Asus و سپس تحویل به مشتری زمان زیادی ببره.

طی تحقیقی که کردم حتی شرکت سازگار و بقیه ی گارانتی ها هم برای برگشت محصولات Asus این مشکلاتو دارن و همین مقدار زمان میبره.
این مشکل زمانی شدت بیشتری داره که موجودی اون قطعه در ایران کمیاب باشه و حتی شرکت گارانتی کننده نتونه علی الحساب مدل مشابه جایگزین به مشتری بده و بعدش محصول خراب رو به Asus برگشت بزنه.

اینو فراموش کردم عرض کنم که تقریبا تمام شکایات مطرح شده از ویستا پخش فقط و فقط روی بحث "زمان" بود.
@};-

iSteve
2015/06/21, 21:33
چندی از دوستانم که قطعاتی غیر از محصولات Asus رو به ویستا دادن از این شرکت گارانتی کاملا راضی بودن.

اتفاقا یکی از دوستانم چند روز پیش برام تعریف کرد یک مادربرد Asus خراب رو که گارانتی سازگار بود رو به این شرکت برای استفاده از گارانتی تحویل داده بود، در اونجا هم اذیت شده بود و به شدت ناراضی بود و میگفت زمان بسیار زیادی طول کشیده تا آخرش مبلغو بهش برگشت داده بودن.
بنابراین به نظر من مشکل صددرصد از سمت کمپانی Asus هست و ربطی به شرکت های گارانتی کننده ی داخلی نداره.

اما...
تحویل دوست 3 کیلویی من به گارانتی سازگار :(

4092940930

XFX 850W PRO core edition

بعد از اینکه متوجه مشکلاتی در کارت گرافیکم شدم (تصویر یهو خراب میشد-سیستم ناپایدار بود-تصویر نمیداد و...) گرافیک رو به دلیل نداشتن گارانتی به تعمیرکار دادم! با دوبار ReSold شدن گرافیک بازم مشکل حل نشد تا اینکه با تست یه گرافیک دیگه متوجه شدم که مشکل از خروجی های شش و هشت پین PCI پاورمه و هم پاورم خرابه و هم اینکه دوبار بی خود و بی جهت گرافیکم ReSold شد (عمل ReSold تاثیر مستقیمی روی ریسک کاهش طول عمر قطعه داره).
:(
پاور رو بردم گارانتی...
در حالی که همه داشتن (ارباب رجوع ها و مسئولین شرکت) فقط به پاور نگاه میکردن (احتمالا پاور XFX نشنیده بودن) مسئول تحویل گیرنده وقتی پاورو دید گفت:
"تو این چند سالی که اینجا کار میکنم این دومین پاور XFX هست که برای گارانتی آوردن، یه مدت خیلی کوتاهی وارد شد و بعدش سریع قطع شد، پاور شما میره دفتر اصلی و احتمالا نمونه ی مشابه اون رو نمیتونیم بدیم چون اصلا موجود نیست. ممکنه حدود 10 روز زمان ببره تا نتیجه اش مشخص بشه و در موردش تصمیم گیری بشه."

خلاصه اینکه با توجه به خاطرات بسیار خوبی که از گارانتی سازگار دارم امیدوارم این یکی هم به همون خوبی و خوشی تموم بشه.
نتیجه ی پاورمو تو همین تاپیک اعلام میکنم.

@};-

farjam1990
2015/06/21, 21:45
سلام
من موندم که به کدوم رای ندم ! از بس که با 90 درصدشون خاطرات خوب (شما بخونید "نه چندان جالب" ) دارم :D (به جز گارانتی های مربوط به گوشی که راهم نیوفتاده تا حالا)

iSteve
2015/07/01, 12:19
چندی از دوستانم که قطعاتی غیر از محصولات Asus رو به ویستا دادن از این شرکت گارانتی کاملا راضی بودن.

اتفاقا یکی از دوستانم چند روز پیش برام تعریف کرد یک مادربرد Asus خراب رو که گارانتی سازگار بود رو به این شرکت برای استفاده از گارانتی تحویل داده بود، در اونجا هم اذیت شده بود و به شدت ناراضی بود و میگفت زمان بسیار زیادی طول کشیده تا آخرش مبلغو بهش برگشت داده بودن.
بنابراین به نظر من مشکل صددرصد از سمت کمپانی Asus هست و ربطی به شرکت های گارانتی کننده ی داخلی نداره.

اما...

4092940930

بعد از اینکه متوجه مشکلاتی در کارت گرافیکم شدم (تصویر یهو خراب میشد-سیستم ناپایدار بود-تصویر نمیداد و...) گرافیک رو به دلیل نداشتن گارانتی به تعمیرکار دادم! با دوبار ReSold شدن گرافیک بازم مشکل حل نشد تا اینکه با تست یه گرافیک دیگه متوجه شدم که مشکل از خروجی های شش و هشت پین PCI پاورمه و هم پاورم خرابه و هم اینکه دوبار بی خود و بی جهت گرافیکم ReSold شد (عمل ReSold تاثیر مستقیمی روی ریسک کاهش طول عمر قطعه داره).
پاور رو بردم گارانتی...
در حالی که همه داشتن (ارباب رجوع ها و مسئولین شرکت) فقط به پاور نگاه میکردن (احتمالا پاور XFX نشنیده بودن) مسئول تحویل گیرنده وقتی پاورو دید گفت:
"تو این چند سالی که اینجا کار میکنم این دومین پاور XFX هست که برای گارانتی آوردن، یه مدت خیلی کوتاهی وارد شد و بعدش سریع قطع شد، پاور شما میره دفتر اصلی و احتمالا نمونه ی مشابه اون رو نمیتونیم بدیم چون اصلا موجود نیست. ممکنه حدود 10 روز زمان ببره تا نتیجه اش مشخص بشه و در موردش تصمیم گیری بشه."

خلاصه اینکه با توجه به خاطرات بسیار خوبی که از گارانتی سازگار دارم امیدوارم این یکی هم به همون خوبی و خوشی تموم بشه.

@};-
به دنبال تحویل این پاور به گارانتی سازگار، بعد از پیگیری های فراوان، امروز با من تماس گرفتن و گفتن:
"به علت عدم موجودی این مدل پاور ما مبلغ پاور رو عودت میدیم خدمتتون، مبلغی که بهتون میدیدم 190 تومنه."
!!!!!؟؟!!!
من: جانم؟؟؟؟ 190 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!؟؟؟!!!؟؟؟؟!!! پاور XFX 850W قیمتش 190 تومنه؟؟؟؟!!!!!؟؟ کابل هاشم نمیشه خرید که!!! من الان بخوام پاور بگیرم چی باید بگیرم که 190 تومن باشه؟؟؟ این که قیمت پاور 430-480 واته!!!

پس از عدم رضایت بنده، از من مبلغ پاور مشابه با پاور خودمو پرسیدن، منم گفتم: پاور OC+ گرین مشخصاتش دقیقا مشابه هست و قیمتش 480 تومنه.
اونها هم گفتن: به شرکت ایمیل میزنیم تا بررسی کنند، نتیجه اشو تماس میگیرم و میگم.

تمام.
نتیجه ی نهایی داستان این پاور رو همینجا عرض میکنم. انشاالله که مسئولان سازگار مثل سابق از خودشون برای من خاطره ی خوشی رو به جا بذارن، در غیر این صورت...
@};-
@};-

Lycas
2015/07/02, 07:24
ی بورد Z87 Slniper 5 گیگا داشتم فروختمش ب دوستم ... (خدا رو شکر ک فروختمش 8-})

1 - بعد حدود یک سال مدار تغزیه اش مشکل پیدا کرد ... فرستادیم بعد 15 روز برد نو تحویلمون دادن... به نظرم با توجه ب اینکه شهرستان هستیم خوبه ... آواژنگ 9 از 10

2 - خودمم ی هارد سیگیت 1 ترا داشتم سوخت ... بعد 4 روز تعویض کرد واسم شکرت ماتریکس 9.5 از 10

3 - پاورم ( انرمکس 850 ) سوخت دادم گارانتی بعد 5 روز برگشت ... عقیق رایانه 10 از 10

iSteve
2015/07/02, 12:52
در ادامه ی جریان گارانتی پاورم؛

من بهشون گفتم این مبلغ 190 تومن رو اصلا نمیتونم قبول کنم.
مسئول رسیدگی هم به شدت پیگیر شدن و روزی دو بار با من تماس میگرفتن و منو در جریان روند کاری اعتراضم قرار میدادنن. پیگیریشون واقعا عالی بود.

در نهایت امروز تماس گرفتن و گفتند که مبلغ 440 تومن به شما برگشت میزنیم. میشه گفت مبلغ نسبتا قابل قبولی بود به نظرم.
@};-

Reza Eshraghi
2015/07/02, 13:10
در جریان مشکل رایترم که دفتر شیراز برام تعویض کرد از تهران یک خانومی تماس گرفت یکی دوهفته پیش و گفت از خدمات راضی بودی ؟ گفتم آره در کل !
فعلاً ویستا هم نمره خوبی از من می گیره منتظر میمونم تا آخر سال و رأی نهاییم رو ثبت می کنم ! :D

sayeh
2015/07/03, 23:22
ی موردی رو میخوام اینجا بگم چون خیلی حرصم درومد...
حدود 5 یا 6 مورد تو این ماه اخیر دیدم که محصول سامسونگ خریدن و از طرف نمایندگی که برای نصب اومدن هزینه نصب رو گرفتن.
با سام سرویس که تماس گرفتم گفتن نباید هزینه بگیرن.
از نصاب پرسیدم گفت به ما میگن هزینه رو بگیرید،قبلا خودشون درصد میدادن ولی الان پول نمیدن و میگن خودتون سعی کنید مشتری رو راضی کنید ی مبلغی بگیرید.

farjam1990
2015/08/29, 04:27

اما...

4092940930

پاور رو بردم گارانتی...

@};-

سلام
آخرش چی شد؟ :دی
سازگار بازیشونو ادامه دادن؟

VSH-Katana
2015/08/29, 07:36
سلام
آخرش چی شد؟ :دی
سازگار بازیشونو ادامه دادن؟
فرجام جان پست 44 رو بخون

leonard
2015/10/09, 12:03
با سلام خدمت کاربران محترم انجمن
هارد سه ترا مای بوکی که دو هفته پیش خراب شده بود را فرستادیم گارانتی و خوشبختانه تعویضش کردن،جهت اطلاع دوستان میخواستم مطرح کرده باشم
خیلی خوشحالم ،فقط موردی که هست هارد نو را باز شده فرستادن و کابل یو اس بی و آداپتور خودم را فرستادن
در ضمن اگه باز نشده بود بهتر میشد به فروش برسونیمش.
شات از وضعیت هارد نو میزارم خدمت دوستان4395543956

ARMIN
2015/10/09, 12:57
با سلام خدمت کاربران محترم انجمن
هارد سه ترا مای بوکی که دو هفته پیش خراب شده بود را فرستادیم گارانتی و خوشبختانه تعویضش کردن،جهت اطلاع دوستان میخواستم مطرح کرده باشم
خیلی خوشحالم ،فقط موردی که هست هارد نو را باز شده فرستادن و کابل یو اس بی و آداپتور خودم را فرستادن
در ضمن اگه باز نشده بود بهتر میشد به فروش برسونیمش.
شات از وضعیت هارد نو میزارم خدمت دوستان4395543956

نام گارانتی؟

leonard
2015/10/09, 13:24
گارانتی سازگار بود آقا آرمین.
در مورد تاپیک هم هر طور شما صلاح میدونید باز هم از آقای اشراقی و بقیه دوستان که پیگیر مشکل هارد بودن بسیار سپاسگزار هستم.@};-

Reza Eshraghi
2015/10/14, 23:39
دومین فیدبک 50/50 رو امروز سازگار ارقام از من گرفت !
سعی کنید با زن جماعت توی گارانتی در نیفتید ! ;)
وای به روزی که مسئول فنی شرکت گارانتی یک خانوم باشه در اون وقت باید در سخت افزار این کشور رو با جلبک پلمپ کرد !!! :|
صبح هارد WD Blue که چند روزپیش خریدش رو اعلام کردم و مشکل دیتکت پیدا کرده بود ، دادیم به دفترسازگارشیراز . گفتیم خانوم ما ازشهرستانیم زحمت بکش تا عصر تستش کن تکلیفمون مشخص بشه
خانوم: باشه ساعت 3.5 -4 اول تماس بگیرید بهتون میگیم
تماس گرفتیم اشغال بود
مراجعه کردیم
خانوم: هاردتون رو نتونستم تست کنم ها!! مسئول پذیرش نبودن من جاشون بودم ومن هم باید تست کنم پس نتونستم !!!!!!! :-w باید بگذارید فردا بیاید !!
من: خانوم جان هاردی که مشکل دیتکت داره تشخیصش 30 ثانیه میشه . برق ساتا وکابل دیتای ساتا رو وصل کن برو توی بایوس ! وقتی دیتکت نمیشه معلوم دیگه ! 24 ساعت که نمیخواد تست کنی !!

جواب ایشون : بله ولی حرف شما وقتی درسته که سیستم آزاد باشه !!!

هرچی میگیم خانوم ،خواهر من ، هاردی که مشکل دیتکت داره که سیستم خاصی برای تست نمیخواد که سیستمت گرفتار باشه یا نباشه! هیچی
من: :|
خانوم : هارد رو بگذارید همینجا فردا بیاید یا اگر نمی تونید رسید رو بدید دست کسی بهش تحویل بدیم یا رسید رو بگذارید اینجا براتون تیپاکس کنیم
دیگه تقریباً ناامید شده بودم و رفتم با خان دایی مشورت کردم وتأیید فرمودند که این کار انجام بشه و رسید رو بگذاریم !
رفتیم داخل گفت چیکار می کنید شما ؟گفتیم باشه رسید رو میگذاریم
گفت پس آدرس رو بنوسید
در همین آن چشمان عقاب فعال شد و نوری از امید (!) جلومون برق زد !!!!! @-):P یک آقایی از بخش فنی تشریف آوردند
یک صحبتی با خانوم انجام دادن و در حال رفتن به اتاق بودن که توسط عقاب شکارشدند ! :P
رفتیم جلو ، گفتن کار من دارید ؟ گفتیم آره
این هارد مشکل دیتکت داره ما هم ازشهرستانیم برادری کن کارمون راه بنداز . هاردی که مشکل دیتکت داره که سیستم خاصی نمیخواد . سه سوت کابل برق و دیتا بهش وصل کنی بری توی بایوس معلومه .
در همین آن حس فضولی و خودشیرینی اون خانوم گل کرد و به اون آقا گفت من به ایشون گفتم بگذارند هاردشونو . اون هم داشت پشیمون میشد که من در مورد نحوه تست بهش توضیح دادم و قانع شد ( اگر اون خانوم با حرفش باعث میشد که پشیمون بشه قطعاً شک نکنید با همون هارد میفرستادمش اون دنیا ! )
اون آقا هم گفت دو دقیقه صبر کن !
رفت داخل با هارد برگشت داد به اون خانوم !
گفتم چی شد ؟
گفت دادم براتون تعویض کنه !!! :P:D>:)>:):ar!
خانومه گفت رسیدت رو قسمت آوردنده رسیدش رو امضاءکن و بده من !
قیافه شون در اون لحظه دیدنی بود خلاصه ! >:):D:P
هارد رو تحویل گرفتیم و بررسی کردیم که آکبند باشه و پلمپ باشه و رفتیم و در افق محو شدیم ! =))
خیلی زور داره کاری که میشه درست انجام داد رو بهانه بتراشی و باعث گرفتن وقت مردم و تحمیل هزینه اضافی به مردم بشی ! :| این کار جز حق الناس هیچ اسم دیگری نمیشه روش گذاشت !
به خاطر اینکه نتیجه کار در نهایت تعویض کار بود امتیازمثبت و به خاطر خودشیرینی و بهانه در آوردن و کاهش انرژی عقاب یک امتیاز منفی می گیره سازگار و امتیازش میشه 50/50
دلیل اینکه گفتم دومین فیدبک 50/50 جریان رایتربود که حاضر به تست رایتر تعویضی جلوی خودم نشدند و داشتند بهانه در می آوردند هرچند اون سری کمتر اذیت شدم !
ویستاپخش یک مثبت کامل گرفت به خاطر جریان تبلت که بی چک و چونه کارشون رو انجام دادند @};-
در پست بعد به تشریح یک مشاهده دیگه از جریان یک بنده خدای دیگه در دفتر سازگار خواهم پرداخت !

FEARLESS
2015/11/04, 09:18
درود!
شرکت گسترش تجارت تابا از قلم افتاده
جا داره خدمت دوستان عرض کنم که توزیع کننده های مجاز سرویس و گارانتی بخش قطعات ایسوس فقط چهار شرکت لایف برد پارسه، سازگار، ویستا و تابا می باشند و هر شرکتی غیر از این چهار شرکت، نماینده ایسوس در ایران به شمار نمی آیند.

چرا گارانتی اصلی ایسوس را انتخاب کنیم؟!

اطمینان از دست اول بودن کالا از سوی مشتری
اطمینان از اصل بودن مادربورد از سوی مشتری (یعنی کیفیت قطعات بسته به منطقه فرق می کنه، شرکت های غیر رسمی با وارد کردن قطعات از کشورهای ارزان و عقب افتاده قطعاتی کم کیفیت تر از قطعات منطقه EMEA به مشتریان عرضه می کنند، در نگاه اول مشتری فکر می کنه ارزون خریده اما در حقیقت...)
امکان استفاده از خدمات پس از فروش از سوی توزیع کنندگان رسمی ( تعویض قطعه معیوب، تعمیر و دیگر سرویسها)
پاسخ گویی مناسب، به موقع و دائمی از طرف ارائه دهنده گارانتی های اصلی در طول مدت گارانتی
امکان شرکت در جشنواره ها و قرعه کشی های دوره ای ایسوس
امکان استفاده از خدمات گارانتی در مدت زمان کوتاه

سوالی در این زمینه بود در خدمتم@};-

درود، عزیز جان من مادربورد RAMPAGE V EXTREME و STRIX GTX 980ti دارم، به اصرار فروشنده گارانتی RAMPAGE رو از تابا ورداشتم. میخواستم ببینم صحت داره که تا 3 سال تعویض مادر بورد داره؟
کارتم رو هم هفته پیش خریدم گارانتی اونهم لایف بورد هستش.
حالا بین این دو گارانتی کدومشون بهتره؟
مرسی.

!Mr. DB
2015/11/04, 11:42
درود، عزیز جان من مادربورد RAMPAGE V EXTREME و STRIX GTX 980ti دارم، به اصرار فروشنده گارانتی RAMPAGE رو از تابا ورداشتم. میخواستم ببینم صحت داره که تا 3 سال تعویض مادر بورد داره؟
کارتم رو هم هفته پیش خریدم گارانتی اونهم لایف بورد هستش.
حالا بین این دو گارانتی کدومشون بهتره؟
مرسی.

سلام دوست من
این دو شرکتی که قطعات شما رو گارانتی کردند(تابا و لایف) جزء بهترین توزیع کننده های ایسوس هستند و گارانتی هر دوتاشون تا 3 سال شامل تعویض قطعه معیوبه با قطعه جدیده!
خیالتون از بابت گارانتی راحت

MOHAMMAD MOBASHERI
2015/11/16, 09:41
من هم این هفته اولین تجربه مراجعه به گارانتی رو با شرکت داده پرداز رایانه متین پشت سر گذاشتم.
کارت micro sd گوشیم ایراد پیدا کرده بود به طوری که اطلاعات درونش رو نمایش میداد و میشد اطلاعات رو ازش خارج کرد ولی اطلاعات جدید نمیشد روش نوشت.
آدرس شرکت رو از نت پیدا کردم که خدا رو شکر نزدیک بود و شنبه مراجعه کردم. کمی نگران بودم چون وقتی مموری رو از گوشی خارج و دوباره وارد میکردم برای زمان کوتاهی مشکلی نداشت ولی دوباره اشکال برمیگشت!!!
خدا رو شکر تکنسین اونجا بسیار خوش برخورد کارت رو ازم گرفت و فورا تست کرد و گفت بله کارت ایراد داره و دچار write protect شده و تعویض میشه.
فقط نکته ای که باعث شد من مجبور بشم یک روز دیگه هم وقت بگذارم و مجددا به اونجا مراجعه کنم این بود که قبول نکردند خودشون اطلاعات کارت خراب رو روی کارت جدید کپی کنند و من ناچارا کارت خراب رو پس گرفتم؛ اطلاعاتم رو نجات دادم؛ و روز بعد دوباره برای تعویض برگشتم.
نکته دیگه هم اینکه من ازشون خواهش کردم کارت 16 گیگ من رو با دریافت مابه تفاوت با 32 گیگ عوض کنند که قبول نکردند.
در ضمن کارتی که بهم دادند اگرچه هم اسم و هم مدل همون کارت هست ولی سرعت خوندن که رو جعبش نوشته از قبلی خیلی بالا تره [emoji3]

Sent from my HUAWEI G730-U10

ARMIN
2016/01/26, 10:51
آپ . . . . .

Parham
2016/01/31, 17:01
بعد از صرف کلی وقت برای انتخاب از بین مدل های Earphone مناسب برای ورزش، Sennheiser OCX 686i با گارانتی نامداران به قیمت 340 تومان خریداری شد.

44322

اینم تجربه ما با گارانتی نامداران؛

بعد از یک ماه استفاده میکروفن دچار مشکل شد وبه گارانتی بردم. سه روز بعد تماس گرفتند که باید تعویض شود و به دلیل عدم موجودی ( در حالی که هر دو نمایندگی اصلی نامداران در بازار موبایل و پالادیوم موجود داشتند. ) یک ماه با تاخیر تعویض کردند و البته با ۲ سال گارانتی که شروعش از ماه آیندست... فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

war1400
2016/02/22, 09:27
بنده یه مادربرد اسکال لیک Asus z180pri gaming خریدم بردم خونه نصب کردم دیدم تصویر نمیاد بعد تست گرافیک فهمیدم ایراد از مادربرده،بردمش گارانتی لایف سرویس گفتن یک پین از پینای اسلات گرافیک جابجایی داشته یکم اومده بیرون و بعد جازدن گرافیک شکسته،جزو گارانتی نیست و غیر قابل تعمیره،هرچه روضه خوندیم کتاب گذاشتیم جلوشون فلان و فلان و فلان زیر بار نرفتن،گفتم اصلا من گرافیکو بد جا زدم چطور فقط یه پین شکسته اصلا من اون یه پینو چطوری یکم اوردمش بیرون که بعدا بشکنه؟اثر نداشت که نداشت،کلا طوری حرف میزنن که انگار نفهمی!😒 کلا از سرشون بازکردن،مادربردو دادم تعمیر برای تعویض اسلات هفتادم خرجشه امیدوارم درست شه،ولی بد ترین گارانتیی بود که دیدم،طرز فکر برخوردشون حتی منشی و تلفن چیشونم برام توضیح میدن که گارانتی تعلق نمیگیره به دلیل خارج شدن پین و شکستنش😒 اصلا طرفش نرید که از سرشون باز میکنن

Pr0m3en
2016/02/22, 11:31
درود.
گارانتی سازگار رو خیلی دوست دار جدا از اینکه هر موقع سوال فنی دارم زنگ میزنم و جوابمو میدن و کار ندارن جنسم مال اوناس یا نه گرافیکم رو تعویض کردن و دوباره از نو گارنتی زدن.
رم های یه سری از مشتری هارم بدون هیچ مشکل و بگو مگوئی همیشه راحت برام عوض میکنن.

ARMIN
2016/03/07, 23:13
UPPPPP