PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در انتخاب قطعه برای اتصال دو سیستم به صورت وایرلس

hessam+
2015/04/13, 21:19
سلام به همگی

دوستان احتیاج به دوتا اکسس پوینت وای فای احتیجاج دارم

میخوام دو تا سیستم رو بدون هیچ محدودیتی اعم از نوع سیستم عامل مختلف اجازه دسترسی ادرس دهی و ایپی بتونن به هم وصل شن ودیتا تبادل کنند یعنی این دوتا سیستم هرکدوم با یه کابل شبکه به این وایرلسها وصل شن واز طریق اونا بدون تنظیمات بتونن دیتا بگیرن و بدن در حقیقت این دوتا دارن کار یه کابل شبکه رو انجام میدن دقیقا همینجوری میخام باشن

تاکید میکنم به هیچ وجه وابسته به سیستم عامل و یا چیز دیگه ای نباشن دقیقا مثل کابل شبکه باشن

محدودیت قیمت وجود نداره اما یه چیز جمع جور باشه ترجیحا

ترجیحا داخل موجود باشه ولی اگه نبود هم معرفی کنید

ممنون

ErfanDL
2015/04/14, 08:04
سلام دوست عزیز

شما دو عدد اکسس پوینت TP-Link TL-WR702N تهیه کنید به این اکسس پوینت ها نانو روتر میگن به خاطر حجم کم و قدرت باور نکردنی تا فاصله 150 متر رو پوشش میدن منبع تغذیه هم از نوع USB به همراه آداپتور

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

هر دو اکسس پوینت رو با کابل شبکه به هر دو سیستم متصل کنید

Working Mode هر دو اکسس پوینت را روی Bridge قرار دهید

38142

وارد تب Wireless Settings شوید سپس در قسمت SSID to be Bridge یک نام انتخاب کنید دقت کنید این نام در هردو اکسس پوین یکی باشه. Channel هم به صورت دستی رو 6 قرار دهید در هر دو اکسس پوینت Channel ها مثل هم باشن

در قسمت BSSID to be bridge در اکسس پوینت اول مک آدرس وایرلس اکسس پوینت دوم را وارد کنید و در اکسس پوینت دوم مک آدرس وایرلس اکسس پوینت اول را وارد کنید

پسورد وایرلس هر دو اکسس پوینت هم باید مثل هم باشه

38143

hessam+
2015/04/14, 08:36
سلام ممنون عرفان جان

توي لينكي كه محبت كرديد اينا رو نوشته

OTHERS

Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
TL-WR702N
Power Adapter
USB Cable
Ethernet cable
Quick Installation Guide
Resource CD

System Requirements
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux

Environment

Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

يعني اگه توي حالت بريدج هم باشه بايد به سيستمي وصل بشه كه يكي از اين سيستم عامل ها رو داره يا براي تنظيماتي كه لطف كرديد و عنوان نموديد از اين سيستم عامل ها استفاده ميشه و بعد تنظيمات ميشه مستقل از سيستم عامل استفاده كرد؟

مرسي

ErfanDL
2015/04/14, 09:55
حسام جان منظور از سیستم عامل های ذکر شده برای تنظیمات اولیه هست منظورش مرورگرها هست. میگه با مرورگرهای این سیستم عامل ها میشه کانفیگ کرد که اصلا چرت و پرته شما با تبلت و گوشی هوشمند هم میتونی کانفیگش کنی

نیاز به هیچ سیستم عاملی نداره !

Optimus Prime
2015/04/14, 15:34
ممنونم از استارتر . این مورد سوال منم بود منتها اصلا فکر نمیکردم امکانپذیر باشه.
از عرفان جان هم ممنونم که همیشه تو جواب دادن آماده است.
2 تا هم من سوال دارم.
الان این 2 تا با کابل شبکه به 2 تا سیستم وصل شدن.
خوب اون 2 تا سیستم هم وایرلس یه 2 تا مودم وصلن برای اینترنت.
آیا میشه همزمان هم اینترنت داشت روی وایرلس هم ارتباط بین 2 تا سیستم با این روش یا نه ؟
و دیگه اینکه میشه از اینا 3 تا گذاشت و با اخری تبلت و موبایل هم به سیستم اضافه کرد یا نه ؟
ممنونم

ErfanDL
2015/04/14, 20:31
ممنونم از استارتر . این مورد سوال منم بود منتها اصلا فکر نمیکردم امکانپذیر باشه.
از عرفان جان هم ممنونم که همیشه تو جواب دادن آماده است.
2 تا هم من سوال دارم.
الان این 2 تا با کابل شبکه به 2 تا سیستم وصل شدن.
خوب اون 2 تا سیستم هم وایرلس یه 2 تا مودم وصلن برای اینترنت.
آیا میشه همزمان هم اینترنت داشت روی وایرلس هم ارتباط بین 2 تا سیستم با این روش یا نه ؟
و دیگه اینکه میشه از اینا 3 تا گذاشت و با اخری تبلت و موبایل هم به سیستم اضافه کرد یا نه ؟
ممنونم

سلام علی جان

خواهش میکنم

بله علی جان در شبکه چیزی غیر ممکن نیست شما فقط یک نقشه از دیاگرام شبکه ای که داری برام ارسال کن تا بهتر بتونم راهنمایی کنم