PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید هدفون با بودجه 1 میلیون

fredmehdi
2015/04/10, 10:30
سلام دوستان.میخواهم هدست یا هدفون{ترجیحا هدفون}با بودجه 1 میلیون تومن بگیرم.کیفیت صداش عالی باشه. جوری که حس واقعی فیلم ها و بازی ها رو القا کنه. کاپ هاش هم با توجه به فصل گرما خیلی گرم نکنه.صدا محیط بیرون رو بگیره و برای کار های متفرقه مثل کتاب یا درس خواندن جلوی صدا رو بگیره.بی سیم یا با سیم بودن مهم نیست. برند هم مهم نیست فقط نایاب نباشه و راحت پیدا بشه.ممنون.
خودم اینو مد نظر دارم.

Razer Kraken Forged Edition Headphone

aryaiee
2015/04/10, 11:07
دوست من
انتخاب خودتون یکی از بهترین ها است چون در عین سادگی صدایی عالی دارد.با توجه به مواردی که فرمودید انتخاب هایی هست اما همگی برای شما مناسب نیست.مثلا برند beats هم هدفون هایی دارد اما در این رنج قیمت پوشش ضد صدای مناسبی ندارند.
اگر به دنبال صدای multi channel هستید،بنده یک پیشنهاد دیگر هم دارم.RAZER TIAMAT 7.1 هم هدفون بسیار خوبی هستش.البته قطعا در کیفیت خروجی DRIVER ها باز هم مدل خودتون بهتره اما این مدل هم صدایی عالی،چند کاناله و قابلیت های کنترل خوبی دارد.لینک پاین هم یک نگاهی بندازید.البته منظور فقط RAZER TIAMAT 7.1 است.
مبارزه از نوع صدا Razer VS Logitech (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

fredmehdi
2015/04/10, 12:53
ببخشید.من خیلی در این زمینه مبتدی هستم.چند تا سوال دارم.صدای multi channel یعنی چی؟
کیفیت خروجی درایور ها چیه؟
صدایی چند کاناله به چه معناست؟
اخر مدل خودم رو بگیرم یا مدل شما؟
در خرید هدفون چه پارامتر هایی مهم هستند؟
راحت پیدا میشه؟چون من ساکن شیرازم.
من چون فیلم و لیسنینگ زبان زیاد گوش میدم میخام صداش راحت شنیده بشه.
در ضمن سه مدل رو در نهایت معرفی کنید که اگر یکی رو نداشت دیگری رو بگیرم.
بودجه تا 1 میلیون و 200 افزایش پیدا کرد.

aryaiee
2015/04/10, 13:09
صدای multi channel یعنی چی؟
یعنی صدایی با استانداردهایی مثل srs و dolby که صداها به تفکیک از هم ایجاد میشوند و به گوش میرسند.مثل صدای یک فیلم با تکنولوژی dolby که مثلا صدای حرف زدن از یک اسپیکر پخش میشود،صداهای فرکانس پایین (bass) از یک اسپیکر،صدای شلیک تیر از یک اسپیکر و...البته نکته دیگری هم دارد یعنی صداهایی که از عقب،جلو و یا اطراف پخش میشود هم جداگانه به گوش شما میرسد.

کیفیت خروجی درایور ها چیه؟
منظور همان کیفیت خروجی کپسول ها یا اسپیکر هدفون است.

در خرید هدفون چه پارامتر هایی مهم هستند؟
بسته به فاکتورهای کاربر و بودجه دارد.من خودم هدفون هایی با بیس و امپدانس بالا رو میپسندم.یکی دیگر هدفون هایی با تفکیک صدای بالا و...

راحت پیدا میشه؟چون من ساکن شیرازم.
بله.اگر فروشگاه های آنلاین هم بگردید دارند.

اخر مدل خودم رو بگیرم یا مدل شما؟
هر دو مدل خوب هستند.شما اگر لینکی که بهتون دادم رو مطالعه کنید اطلاعات بیشتری کسب میکنید دوست من.اگر صدای چند کاناله میخواهید هدفون من و اگر صدایی با کیفیت خوب میخواهید هدفون خودتون.البته کیفیت صدای هردو در حد خوبی هستش.

fredmehdi
2015/04/10, 13:12
هدفونی نیست که هم چند کاناله و هم کیفیت صدای بهتری داشته باشه؟بودجه تا 1 و 200 افزایش یافته است.میخام جوری باشه که پشیمون نشم.

aryaiee
2015/04/10, 13:17
هدفونی نیست که هم چند کاناله و هم کیفیت صدای بهتری داشته باشه؟بودجه تا 1 و 200 افزایش یافته است.میخام جوری باشه که پشیمون نشم.
asus strix 7.1 بهترین هدفون multichannel است.

fredmehdi
2015/04/10, 13:20
میکروفون هدست فقط برای بازی ها کاربرد داره؟

aryaiee
2015/04/10, 13:21
میکروفون هدست فقط برای بازی ها کاربرد داره؟

نه خیر دوست من.برای چت کردن و کلا هرجایی که نیاز به میکروفون باشد کاربرد دارد.

fredmehdi
2015/04/10, 13:23
پس دو تا شد

Razer Kraken Forged Edition Headphone

Razer Tiamat 7.1 Headset
ممنون میشم یکی دیگر هم در همین رنج قیمت پیشنهاد بدی.
ریزر در شیراز نمایندگی نداره؟
تا یک میلیون و 200 هدفون بهتر از این دو تا نیست؟

fredmehdi
2015/04/11, 14:28
سلام.رفتم گشتم ولی فقط سه تا برند زیر موجود بود
لاجیتک و فیلیپس و بیتس
ممنون میشم از سه برند زیر هدفون یا هدستی رو پشنهاد کنید.ممنون.

aryaiee
2015/04/11, 14:33
سلام.رفتم گشتم ولی فقط سه تا برند زیر موجود بود
لاجیتک و فیلیپس و گیگابایت
ممنون میشم از سه برند زیر هدفون یا هدستی رو پشنهاد کنید.ممنون.
خرید آنلاین کنید.2 مدل از موارد مورد بحث مارو دیجی کالا دارد.بین این 3 برند هم فقط beats audio توصیه میشود.