PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید بازی

sima_f
2015/04/03, 16:44
سلام به همه.میخوام یه بازی جدید بخرم نمیدونم چی بگیرم؟؟البته فوتبالی نباشه...ترسناک و تخیلی هم نباشه.....سیمز هم نباشه/:)...از بازی های open world خوشم میاد .همچنین بازی های espionage(جاسوسی) هم خوبه....call of duty و این دست بازی های first person shooter خوبه .فقط هرچی هست فوتبالی و جن و روح و اینا نباشه...ممنونم:watermelon:

iSteve
2015/04/03, 17:06
Assassins creed Brotherhood
Velvet Assassin
مجموعه ی Hitman
@};-

magiteq
2015/04/03, 18:11
شما بازی اورج میخوای بخری یا کپی؟

MoJtAbA
2015/04/03, 19:14
سلام به همه.میخوام یه بازی جدید بخرم نمیدونم چی بگیرم؟؟البته فوتبالی نباشه...ترسناک و تخیلی هم نباشه.....سیمز هم نباشه/:)...از بازی های open world خوشم میاد .همچنین بازی های espionage(جاسوسی) هم خوبه....call of duty و این دست بازی های first person shooter خوبه .فقط هرچی هست فوتبالی و جن و روح و اینا نباشه...ممنونم:watermelon:

کل جملات یک طرف ، این یدونه هم یک طرف :D واقعاً حق هم دارید ، هروقت یک شخصی که پسر نباشه درخواست معرفی بازی بکنه ،در اولین گزینه همیشه Sims پیشنهاد میشه ! ولی اینطور که پیداست سلیقه شما فرق داره.

بازی Open World که Far Cry 4 رو تموم کردید ، الان بهترین گزینه ای که دارید این هست که کمی صبر کنید و GTA V منتشر بشه. 11 روز به تاریخ انتشارش مونده ، بهتره که طرف هیچ Open World ای نرید !

جدیدترین FPS ای هم که اومده Battlefield Hardline هست که هنوز کرک نشده.

فقط منظورتون رو از جاسوسی نفهمیدم. اگر منظورتون یه جورایی مخفی کاری هست که Metal Gear Solid Ground Zeroes رو میتونید بازی کنید. بهترین در سبک خودش.

اما یک بازی دیگه هم معرفی میکنم که شاید بخاطر گرافیک هنری ای که داره ازش خوشتون بیاد.قبلش چند تا تصویر ببینید. Ori And The Blind Forest

sima_f
2015/04/03, 21:20
شما بازی اورج میخوای بخری یا کپی؟
نه کپی میخرم

magiteq
2015/04/03, 21:30
اگر میخوای با روح و روانت بازی کنه , ORI AND THE BLIND FOREST رو بگیر که مجتبی هم اشاره کرد
شاهکار مطلق
LARA CROFT AND THE TEMPLE OF OSIRIS رو هم شدید پیشنهاد میکنم که خیلی سرگرم کننده هست

Metal Gear Solid Ground Zeroes هم بسیار کوتاه هست , در حد 2-3 ساعت
VALKYRIA CHRONICLES هم شدید پیشنهاد میشه که یه تجربه جدید هست برات
Assassins.Creed.Rogue هم هست که OPEN WORLD
احیانا Watch_Dogs رو گرفتی؟

sima_f
2015/04/03, 21:48
کل جملات یک طرف ، این یدونه هم یک طرف :D واقعاً حق هم دارید ، هروقت یک شخصی که پسر نباشه درخواست معرفی بازی بکنه ،در اولین گزینه همیشه Sims پیشنهاد میشه ! ولی اینطور که پیداست سلیقه شما فرق داره.

بازی Open World که Far Cry 4 رو تموم کردید ، الان بهترین گزینه ای که دارید این هست که کمی صبر کنید و GTA V منتشر بشه. 11 روز به تاریخ انتشارش مونده ، بهتره که طرف هیچ Open World ای نرید !

جدیدترین FPS ای هم که اومده Battlefield Hardline هست که هنوز کرک نشده.

فقط منظورتون رو از جاسوسی نفهمیدم. اگر منظورتون یه جورایی مخفی کاری هست که Metal Gear Solid Ground Zeroes رو میتونید بازی کنید. بهترین در سبک خودش.

اما یک بازی دیگه هم معرفی میکنم که شاید بخاطر گرافیک هنری ای که داره ازش خوشتون بیاد.قبلش چند تا تصویر ببینید. Ori And The Blind Forest

دقیقا منظورم همین بود نکته رو گرفتید:))
شنیدم دوستان توی انجمن خودمون میگفتن خیلی
Battlefield Hardline تعریفی نیست
Metal Gear Solid Ground Zeroes رو دیدم به نظر خیلی هیجیان انگیزه حتما میخرم
Ori And The Blind Forest رو هم دیدم گرافیکش زیباست اما سبکشو دوست ندارم..
ممنون از راهنماییتون (*)

sima_f
2015/04/03, 21:48
Assassins creed Brotherhood
Velvet Assassin
مجموعه ی Hitman
@};-
اینا رو همشو بازی کردم.ولی ممنون از راهنماییتون

sima_f
2015/04/03, 22:06
اگر میخوای با روح و روانت بازی کنه , ORI AND THE BLIND FOREST رو بگیر که مجتبی هم اشاره کرد
شاهکار مطلق
LARA CROFT AND THE TEMPLE OF OSIRIS رو هم شدید پیشنهاد میکنم که خیلی سرگرم کننده هست

Metal Gear Solid Ground Zeroes هم بسیار کوتاه هست , در حد 2-3 ساعت

VALKYRIA CHRONICLES هم شدید پیشنهاد میشه که یه تجربه جدید هست برات
Assassins.Creed.Rogue هم هست که OPEN WORLD
احیانا Watch_Dogs رو گرفتی؟
LARA CROFT AND THE TEMPLE OF OSIRIS رو الان دیدم ترجیح میدم اول شخص یا سوم شخص بازی کنم

VALKYRIA CHRONICLES هم به نظر جالبه ندیده بودم تاحالا .بدم نمیاد تجربه کنم

FAZEL77
2015/04/03, 23:47
sniper elite 3

old gamer
2015/04/04, 07:55

چه کارت گرافیکی رو سیستم دارین؟؟
اگر کشش داشته باشه اسنایپر ایلایت 3 بدک نیست
sniper elite 3.
تامب رایدر رو هم اگر بازی نکردین توصیه میکنم.

دوستان دیگه اگر از بازیهای قدیمی و آرشیوی و حتی بازیای جدید نسخه طرح اورجینال میخوان با من هماهنگ کنن . آرشیوم رو دارم میفروشم.
مثلا اینجوری :

3797837979

اینا اکثرا از مرحله دانلود تا تولید کار خودمه :) . به خاطر پست تبلیغاتی اخراج نشیم صلوات ختم کن
تبلیغاتی نیست عزیزان خدماتیه. خدمات گیم :D