PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ های نایف کانتر1.6

yas1717
2015/04/02, 20:58
سلام دوستان به خودم خوش امد میگم این اولین تاپیکمه تازه عضو شدم=:)

من چند تا کانفیگ نایف کانتر دارم که گفتم در اختیارتون بزارم که کم نیارید جلوی پلیر های دیگه
دانلود CFG1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
دانلود CFG2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
دانلود CFG3 و4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
پسورد:sakhtafzarmag.com
دومی از همشون بهتره ولی من خودم با اولی راحت ترم و بهتر میزنم
ولی با اینکه از اینا من استفاده میکنم دیدم تو بعضی سرور ها حریف نمیشم و جلو بعضی ها کم میارم چون CFG اونا خیلی توپه
کسی CFG عالی داره بزاره ما ام استفاده کنیم ممنون میشم

Mostafa98
2015/04/03, 10:45
کانفیگ نایف یعنی چی؟!

MoJtAbA
2015/04/03, 10:54
CFG یا Confige یه جور تنظیمات به حساب میاد که بعضی از چیز های CS رو تغییر میده. مثلاً اسلحه ها ، نایف ، منوی بازی ، دستکش های شخصیت بازی و.... در واقع یه جور Mod به حساب میاد که با حجم های کم دانلود میشه و در محل نصب بازی کپی میشه و تغییراتی توی بازی اعمال میکنه. مثلاً همین کانفیگی که توی تاپیک معرفی شده ،نایف های داخل بازی رو تغییر میده.

yas1717
2015/04/03, 11:13
CFG یا Confige یه جور تنظیمات به حساب میاد که بعضی از چیز های CS رو تغییر میده. مثلاً اسلحه ها ، نایف ، منوی بازی ، دستکش های شخصیت بازی و.... در واقع یه جور Mod به حساب میاد که با حجم های کم دانلود میشه و در محل نصب بازی کپی میشه و تغییراتی توی بازی اعمال میکنه. مثلاً همین کانفیگی که توی تاپیک معرفی شده ،نایف های داخل بازی رو تغییر میده.
شما داری از اینا بهترش رو؟
به ماهم میدی؟

MoJtAbA
2015/04/03, 12:47
نه بنده کانفیگ ندارم اما یک زمانی برای دانلود به سایت Gamebanana سر میزدم. میتونید از قسمت Games بازی مورد نظرتون رو انتخاب کنید و کانفیگ های مختلف رو واسش دانلود کنید.