PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیران و کاربران برتر: آذر 1390

Castiel
2011/12/22, 20:14
با سلام خدمت شما عزیزان و سروران گرامی
امروز 30 اذر 1390، فروم سخت افزار وارد سومین ماه تولد خود شده است و این مجموعه تنها با تلاش گروهی به این سطح دست یافته است.
طی 2 ماه از افتتاح فروم تعداد 735 کاربر جدید به عضویت فروم سخت افزار در آمدند.
طبق روال معمول اسامی مدیران برتر بر اساس میزان و کیفیت در فعالیت، اعلام می گردد.

1- آقای سعید افرازی، مدیر انجمن نوت بوک (Rajah)
2- آقای سعید مظفری، مدیر انجمن صوت و تصویر (Saeed6574598)
3- آقای رفیع بایندر، مدیر انجمن عکاسی (Phantom)
4- آقای علیرضا سجادی نیا، مدیر انجمن گیم و اورکلاک (arsn)
5- آقای یاسین گلمرادی فرد، مدیر انجمن نرم افزار و سخت افزار (Ya30n)
6- آقای روح الله صابری، مدیر انجمن موبایل (Aren+)
7- آقای علی فاتحی،مدیر انجمن موبایل (Ali Fatehi)
8- آقای پیام صفایی، مدیر انجمن سخت افزار (Sezar)
9- آقای عظیم پورجعفر، مدیر انجمن شبکه (azim)

همچنین کاربر *hit m@n* به عنوان کاربر برتر ماه انتخاب گردیدند و به زودی سطح کاربری ایشان در انجمن گیم،ارتقا می یابد.
با تشکر از لطف همه شما

Phantom
2011/12/22, 20:31
چه زود گذشت سعید ها هم مظفری هم افرازی هردو حق شونه سزاوارند بیشترین بار فروم رو دوش این دو عزیزه امیدوارم همیشه ود همه جا پیروز و سر بلند باشند ( زحمت های حسام جان هم که بر کسی پوشیده نیست)

Castiel
2011/12/22, 20:33
حق من را خوردند، آخر هم نشدم!

Phantom
2011/12/22, 20:40
خودم حق تو میستونم فقط بگو کی به خودش جرات داده به حقت دست درازی بکنه تو بی نظیری همیشه اولینی هیچ کس نمیتونه به گرد پای تو زحمت کش برسه تقصیر خودته بیا مدیریت کل رو رها کن کار بر ساده بشو دو روزه پیشرفت میکنی بازم مدیر کل میشی

rajah
2011/12/22, 20:53

آقا حسام شما عرشی و من فرش

Castiel
2011/12/22, 20:55
خودم حق تو میستونم فقط بگو کی به خودش جرات داده به حقت دست درازی بکنه تو بی نظیری همیشه اولینی هیچ کس نمیتونه به گرد پای تو زحمت کش برسه تقصیر خودته بیا مدیریت کل رو رها کن کار بر ساده بشو دو روزه پیشرفت میکنی بازم مدیر کل میشی
@};-@};-

آقا حسام شما عرشی و من فرش
من کوچیک همه شما هستم، بزرگوارید سعید جان

saeid6574598
2011/12/22, 21:01
حسام جان ! شما تاج سر ما هستید . من آنقدر دوستت دارم که زمانی که با هم توی نمایشگاه قرار گذاشته بودیم ، توی پوست خودم نمی گنجیدم .

بچه ها ! قدر این آقا حسام ما رو بدونید . واقعاً پسر گل / خودمونی / زحمت کش و با ایمانیه !

doom2009
2011/12/22, 21:01
واقعا حقشونه که برتر باشن زحمت کشیدند این هم جواب زحمات این بزرگواران مبارکشون باشه ما نیز قدردان زحمات این عزیزان هستیم با تشکر موفق باشید

Phantom
2011/12/22, 21:08
حسام جان ! شما تاج سر ما هستید . من آنقدر دوستت دارم که زمانی که با هم توی نمایشگاه قرار گذاشته بودیم ، توی پوست خودم نمی گنجیدم .

بچه ها ! قدر این آقا حسام ما رو بدونید . واقعاً پسر گل / خودمونی / زحمت کش و با ایمانیه !
سعید جان شما و سعید افرازی هم گل و دوست داشتنی هستین وعزیز
در مورد حسام فقط شاید خودش بدونه چقدر دوستش دارم

Castiel
2011/12/22, 21:10
خیلی خیلی خوشحالم که دوستان خوب و مهربانی مانند شما دارم و مهمترین مسئله همین دوستی و صمیمیت هست.

Yaser_Aramesh
2011/12/22, 21:22
تبریک میگم به همه مدیران و کاربران برتر و از آقا حسام به خاطر مدیریت خوبه سایت و مطالبشون تشکر میکنم.امیدوارم به مرور زمان و با تلاش من هم جزعی از این لیست بشم.

*hit m@n*
2011/12/22, 21:39
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون
آقا حسام شما که مدیر کل انجمنی
پس بالاتر از همه ای دیگه
اسمت نباشه معلومه بالاترین مدیر فرومی

با تشکر

Castiel
2011/12/22, 21:41
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون
آقا حسام شما که مدیر کل انجمنی
پس بالاتر از همه ای دیگه
اسمت نباشه معلومه بالاترین مدیر فرومی

با تشکر

ما همه در کنار هم هستیم جواد عزیز
هیچ فردی بر دیگری برتری ندارد.

Yaser_Aramesh
2011/12/22, 22:27
ما همه در کنار هم هستیم.هیچ فردی بر دیگری برتری ندارد.
شکست نفسی می فرمایید....@};-

ya30n
2011/12/23, 05:07
حسام بزن تو گوشم ولی اوجوری حرف نزن ! بوس طولانی روی لپت !

Castiel
2011/12/23, 11:04
حسام بزن تو گوشم ولی اوجوری حرف نزن ! بوس طولانی روی لپت !

چرا یاسین جان؟
به من نمیاد اینجوری حرف بزنم؟

Editor In chief
2011/12/23, 16:16
دوستان عزیز و گرامی به نظرم همه خوبن و هیچ کسی برتر از کسی دیگر نیست مگر در خوبی و اخلاق.

ya30n
2011/12/23, 18:58
چرا یاسین جان؟
به من نمیاد اینجوری حرف بزنم؟
چرا ، تو کلا کارت درسته !

Pesar khooob
2011/12/23, 19:24
اسم خوبی اومد من اومدم
:d
شوخی کردم، خوب بودن در عمل معلوم میشه و ظاهر ممکنه غلط انداز باشه!

به امید روزی که اسم تمام اعضا توی خوبان باشه و هر نفر 10 تا ستاره داشته باشه. لیست بدان هم مثل همیشه خالی بمونه!

Arsn
2011/12/26, 00:02
حسام جان وقتی یه محققی توی علم شیمی یه مقاله ای میده و برتر میشه از اون محقق قدردانی میکنن ، نه پدر علم شیمی لاوازیه !

قضیه شما هم قضیه همون لاوازیه است ! شما پدر این فروم هستی ! زحمات و از جان گذشتگی پدر ها بر هیچ کس پوشیده نیست !

خوشحالم که همه ی بچه های فروم سخت افزار(از جمله خودم) قدر شما را میدونیم و بهتون میبالیم !

به امید موفقیت روز افزون شما گل پسر عزیز !