PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Dota 2

invoker
2015/03/30, 15:57
سلام به همه عزیزان

تاپیک اختصای بازی لن دنیا Dota2

مقدمه :
دوتا۲ در واقع نسخه ی الهام گرفته از بازی Dota است که یک مپ(نقشه) از بازی مشهور WarCraft III Frozen Throne بوده که توسط شرکت Blizzard ساخته شده . بازی Dota2 توسط شرکت Valve ساخته شده است و به همین دلیل بر روی Steam برای بازی آنلاین عرضه شده و در این مدت علاقمندان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است. این بازی در سبک Strategy است و در واقع سبک جدیدی را به دنیای بازی عرضه کرده است که بازی استراتژی به این صورت قبل از Dota وجود نداشته است.
در این بازی بیشتر از ۹۰ قهرمان (Hero) وجود دارد. شما ابتدای بازی یکی از قهرمان ها را انتخاب می کنید و با هم تیمی های خود با استفاده از قابلیت های (Level) قهرمان و استفاده از شیوه ی خاص بازی را برنده شوید...

از انجای که خودم شخصا" عشق بازی دوتا هستم این تاپیک اختصاصی رو ایجاد کردم !
از عزیزان و دوستان که تجربه لذت بخش این بازی رو داشتن ممنون میشم نظر های خودشون رو بیان کنن ...

قوانین تاپیک !

طرح هرگونه سوال و پرسش های این بازی در این تاپیک مجاز هست ! در چارچوب این تاپیک باشد !
عزیزانی که به گفتگو می پردازند در این تاپیک لطف کننن به نظر های دیگر عزیزان هم احترام بزارن !

امیدوارم تاپیک مفیدی باشد واسه عزیزانی که تازه کار هستن !

invoker
2015/03/30, 15:59
عکس های از بازی Dota2

3785737858378593786037861

invoker
2015/03/30, 16:12
جا داره همین جا لقب اسم کاربری که بنده انتجاب کردم سرچشمش از کجا بوده رو بگم !

همینطور که گفته ام و همیشه هم میگم علاقه ای زیادی به این بازی دارم و قبلی که Dota2 بیاد بنده دوتا عادی پلی میکردم !
واسه همین همیشه میرفتم گیم نت واسه بازی کردن این بازی عالی !
تو این بازی همیشه با یه هیرو خیلی عالی بازی میکردم که اسمش Invoker هست ! از اون موقع به بعد همیشه دوستام من رو با این نام تو بازی دوتا میشناسن :x و دیگه کم کم این اسم رو واسه همه چی در نظر گرفتم واقعا لقب خوبی در خطاب به من انتجاب کردن ! :D معنای خوبی هم داره

و اما نام JasemExperes که خیلی خیلی *** تر از نام کاربری من هست قزیش چیه :D

یک دوستی داشتم که اگسرا" با اون هم تیمی میشودم که بازیشم خوب بود واسه اولین بار که خواست Host شه این اسم رو گذاشت از اون روز به بعد همیشه با این اسم صداش میزنم :D بهشم می یاد اعضای فروم و وب سخت افزار هم هست اگه دیده باشین !

invoker
2015/03/30, 21:15
اینم طراحی بنده ! لوگو اختصاصی

37880

چطوره؟

AmirMahmood
2015/03/30, 22:22
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Right Click HERO

Mostafa98
2015/03/31, 11:20
من که دوتا اصلی بازی میکنم ولی پارسال دوتا 2 گرفتم حوصله نداشتم راه بندازم.
چند تا سوال داشتم:
1.حجمی از اینترنت که هر بازی مصرف میکنه چقدره؟
2.AI داره؟(بشه غیر اینترنتی بازی کرد)
3.آپدیت بازی هر چند وقت یکباره و حجمش چقدره؟
حالا شاید تابستون اومدم:D

invoker
2015/03/31, 12:51
چند تا سوال داشتم:

سلام دوست عزیز

واقیعتش بنده هم فعلن کارت گرافیک ندارم بازی نمیکنم ولی خو تجربه میزان حجمی که میبره + اپدیت هاش رو دارم !
حجمش ما بین 100 مگ تا 150 هست ! در 4 ساعت !
اپدیت هاش هم اگه روزانه انجام بدی بیشتر از 50یا60 مگ نیست !

AmirMahmood
2015/03/31, 13:00
اقا شما که دوتا بازی پس چرا سبکش رو زدی Strategy ؟ به این سبک از بازی میگن MOBA مثل بازی های Hots یا LOL

invoker
2015/03/31, 13:22
اقا شما که دوتا بازی پس چرا سبکش رو زدی Strategy ؟ به این سبک از بازی میگن MOBA مثل بازی های Hots یا LOL

سلام دوست عزیز

سبک اصلی این بازی به گفته خوده کمپانی سازنده Strategy هست !

AmirMahmood
2015/03/31, 13:30
سلام دوست عزیز

سبق اصلی این بازی به گفته خوده کمپانی سازنده Strategy هست !
کجا گفته ؟ الان همه به این سبک میگن MOBO ، استراتژیک میشه استارکرفت
------------
ویرایش :
درسته در هنگام انتشار ، برخی از اوارد ها به انواع بهترین بازی استراتژینک شناختنش ولی الان MOBO یه سبک شده استراتژیک هم یه سبک

invoker
2015/03/31, 13:46
کجا گفته ؟ الان همه به این سبک میگن MOBO ، استراتژیک میشه استارکرفت
------------
ویرایش :
درسته در هنگام انتشار ، برخی از اوارد ها به انواع بهترین بازی استراتژینک شناختنش ولی الان MOBO یه سبک شده استراتژیک هم یه سبک

دوست عزیز بنده تا یادمه بخاطر سبک استراژیکی این بازی ها هست که محبوبیت خاصی پیدا کردن ! حال چکار دارم الان اسمش چی گذاشتن !
نه تنها این بازی بلکه بازی های تمامن این کمپانی الهام گرفته از سبک عالی استراژیکی هست شامل
wow/dota/lol/age of/dota2 و...

میتونین به سایت رسمی کمپانی بلیزارد هم مراجع کنین که کاملا متوجه شین !

invoker
2015/03/31, 13:57
مژده ... مژده

تریلر بلیزارد 2016

37923

لینک دانلود !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

invoker
2015/04/02, 20:54
دوتا چیست ؟ ...

دوتا پر طرفدار ترین مپ وارکرفت هست که مخفف کلمه دیفنز آف دی اینشنتس به معنی دفاع پیشینیان است. در این بازی دو تیم سنتینل(نگهبانان) و اسکورج(غضب) با یکدیگر مبارزه می کنند این بازی ۱۰ نفره است و هر تیم ۵ نفر بازیکن دارد. این بازی به صورت آنلاین انجام می شود و هم افلاین ! در کل بیشتر از ۹۰ کاراکتر برای بازی کردن وجود دارد که هر کدام ویژگی خودشان را دارند.هر کاراکتر سه ویژگی دارد:

اگیلیتی: به معنی چابکی است و شامل اتک اسپید(سرعت وارد کردن ضربه) و آرمور(قدرت دفاع در برابر ضربه های حریف) است.

استرنج: به معنای قدرت و پایداری است و شامل هیت پوینت(میزان جان کاراکتر) و سرعت پرشدن آن است.

اینتلیجنس: به معنای باهوشی است و شامل مانا(قدرتی که استفاده از جادو به مقدار معینی از آن نیاز دارد) و سرعت پر شدن آن است.

37967

ادامه دارد ...

in-fo
2015/07/19, 18:39
چند تا سوال داشتم:
1_ بستگی به بازیتون داره مثلا یک بازی توی 20 دقیقا تموم میشه و یک بازی ممکنه 180 دقیقه طول بکشه ! ( یه بار بازی خودم 125 دقیقه طول کشید ) ولی اگه ما بازی رو 1 ساعته
درنظر بگیریم 50 تا 65 مگابایت اگه اشتباه نکنم کم میکنه

2_ بله منتها نسخه تحت استیم رو نباید دانلود کنید و باید بازی دوتا 2 رو جدا گانه دانلود و نصب کنید ( که سایت های دانلود فارسی دارن ) البته نسخه تحت استیم هم میشه آفلاین بازی کرد ولی حتما باید دوتا 2 رو آپدیت کرده باشید ( تازه لن هم میشه بازی کرد توی گیم نت که یک سری تنظیمات خاصی داره که بازم سایت های فارسی نحوه کار رو توضیح دادن )

3_ بستگی داره که آپدیت در چه مورد باشه مثلا » آپدیت برای رفع باگ باشه که شاید 50 تا 60 مگابایت آپدیت بخواد اما اگه قراره مپ جدید و آیتم های جدید بیاد حدود 100 تا 200 مگابایت میخواد ( بعضی وقتا بیشتر ) و اگه هیروی جدید بخواد بیاد ( هنوز خیلی از هیرو های دوتا اصلی توی دوتا2 حضور ندارن ) از 100 مگابایت آپدیت میده و شاید تا 1گیگابایت آپدیت بخواد چوه هر هیرو افکت های زیادی داره طراحی و صدا گزاریش هم که جای خود دارد
آپدیت های زیادی برای این بازی میاد اما اکثرا حجماشون خیلی زیاد نیس مثلا توی این 3 روز پشت سر هم هر روز آپدیت اومد که 2 تاشون 2 مگابایتی بودن و یکیشون هم 1 مگابایتی

اینو هم بگم که این بازی نسبت به دوتا اصلی واقعا آینده خیلی خوبی داره اگه اخبار این بازی رو دنبال کنید میبینید که چه تورنومنت هایی برای این بازی برگزار میشه حتی توی خود ایران هم برگزار میشه که اسمش لیگ پرشین گلف هستش . الان هم که نزدیک به مسابقات اینترنشنال هستیم با جایزه 15 میلیارد تومانی ( فک کنم بیشتر باشه )
ولی بازم خوب نیست که آدم کل وقتشو صرف بازی کردن دوتا 2 یا هر بازی دیگه ای بکنه چون از کار و زندگی میوفتیم

ATER
2015/07/19, 22:44
دوست عزیز درسته دوتا Warcraft III و Dota 2 بازی استراتژیک هستن ولی در اصل سبکشون MOBA هست اصلا MOBA با مپ های D-Day و Dota allstar شروع شد و بعد از جون گرفتن شرکت های دیگه ای از روش بازی های HON ,LOL و.. رو زدن و الان خونه اصلیش Dota 2 هست این جا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو مطالعه کنی خوبه.

فقط منتظر TI5 هستم فقط امید وار مثل پارسال بازی ها به گند کشیده نشه که همه چیز به PUSH بستگی داشت ، ببنیم این کورو تو سکرت چی کار میکنه!

in-fo
2015/07/19, 23:26
دوست عزیز درسته دوتا Warcraft III و Dota 2 بازی استراتژیک هستن ولی در اصل سبکشون MOBA هست اصلا MOBA با مپ های D-Day و Dota allstar شروع شد و بعد از جون گرفتن شرکت های دیگه ای از روش بازی های HON ,LOL و.. رو زدن و الان خونه اصلیش Dota 2 هست این جا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو مطالعه کنی خوبه.

فقط منتظر TI5 هستم فقط امید وار مثل پارسال بازی ها به گند کشیده نشه که همه چیز به PUSH بستگی داشت ، ببنیم این کورو تو سکرت چی کار میکنه!

به زبانی ساده تر moba ، به سبک بازی هایی گفته می شود که در آن ها یک کاراکتر را با قدرت های مختلف کنترل می کنید و اغلب همگی یک هدف مشترک، یعنی نابود کردن ساختمان اصلی دشمن را دارید.

درضمن push دادن هم باز مهارت میخواد و هرکسی اینکارو به خوبی نمیتونه انجام بده و همیشه یکی از استراتژی های تیم های معروف همین push هستش

ATER
2015/07/20, 00:32
به زبانی ساده تر moba ، به سبک بازی هایی گفته می شود که در آن ها یک کاراکتر را با قدرت های مختلف کنترل می کنید و اغلب همگی یک هدف مشترک، یعنی نابود کردن ساختمان اصلی دشمن را دارید.

درضمن push دادن هم باز مهارت میخواد و هرکسی اینکارو به خوبی نمیتونه انجام بده و همیشه یکی از استراتژی های تیم های معروف همین push هستش
چه فایده همین TI4 شما بازی های فینال رو دیدی؟ بازی ها نهایت 30 دقیق طول میکشید و درگیری های بی نتیجه فقط میشستیم تاور زدن NP رو میدیدیم :|
ولی با تغیرات جدید Rune اول بازی + افزایش پولی که به assis میده و... باعث شده بازی بیشتر طول بکشه و شاهد فایت های گروهی بیشتری باشیم.
االبته این رو بگم از سال 2013 دقیقا بعد از TI3 ولو بیخیال بازی شد و تمرکزش رو گذاشت روی ساخت آیتم و فروش بیشتر و در آمد بیشتر که باعث شد Dota 2 روز به روز به سمت سقوط پیش بره :|

Mostafa98
2015/07/20, 09:43
ti مخفف چیه؟
مگه آپدیت ها رو به عدد نمیگین؟

ATER
2015/07/20, 10:38
ti مخفف چیه؟ مگه آپدیت ها رو به عدد نمیگین؟The Internationalآبدیت ها تو Dota 2 به اسم میگن الا یه آپ میخواد بیاد Reborn هم چیز تغیر میکنه از گرافیک تا منو و.... 7 گیگ هم حجمش هست.