PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل هارد

PooyanS
2015/03/30, 13:11
سلام دوستان من ویندوز 8 دارم هیچ مشکلی هم نداشتم cpu core 7 هست گرافیکم nvidia 610 هست رم 6 هارد 750 بعد الان دو روزه وقتی وارد یک بازی هست میشم پی سی لگ میزنه تو بازی هم هر چند مین یه بار لگ میزنه بعد رفتن نگااه کردن دیدم cpu اوکیه رم اوکیه قبلا نبودا جدیدا 2روزه اینجوری شده این بازی و خیلی وقته میکنم سمش warframe هست ولی تنها چیزی که بالا هست تو ویندوز 8 دیدم و هر وقت هم لگ میزنه اون میره بالا میخوام بدونم چیکار کنم اون بالا نره؟ چرا اینطوری شده یهو میچسبه به 100% الان نرمال شده وقتی از بازی اومدم بیرون البته بیرون نیومدم پایی گذاشتم که اینو بیام بنویسم الان اون نرماله ولی توش که میرم هارد میرسه به 100%.

اینم عکس زمانی که به 100% میرسه چرا اینجوری میشه؟ چیکر کنم مشکل حل بشه؟

قسمت active time o نگاه کنید چسبید به 100%

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

magiteq
2015/03/30, 13:29
لطفا نگارش متن رو اصلاح کن , من واقعا عاجز هستم از خوندن این متن
گرافیک شما بسیار ضعیفه و مشکل اصلی هست , مجزای رم .
رم 6 تا یعنی چی!!!!!!! 6GB؟
با نرم افزار HD Sentinel از وضعیت هارد یک شات بزار

PooyanS
2015/03/30, 16:42
لطفا نگارش متن رو اصلاح کن , من واقعا عاجز هستم از خوندن این متن
گرافیک شما بسیار ضعیفه و مشکل اصلی هست , مجزای رم .
رم 6 تا یعنی چی!!!!!!! 6GB؟
با نرم افزار HD Sentinel از وضعیت هارد یک شات بزار

گرافیک ضعیف هست ولی من تو اجرای هیچ بازی مشکل ندارم شرمنده نمیتونم دقیقا مشکل بهتون بفهمونم منظورم اینه کامپیوتر لگ میندازه هارد پر میشه الان از اون برنامه گفتین اسکرین شات میگیرم ازش ولی بدرتون نمیخوره چون الان اون مشکل و ندارم بعضی اوقات یهو اونجوری میشه مشکل از گرافیک میدونم نیست چون این بازی مشکلی با این گرافیک نداره من بازی های قوی تر این رو هم رو این سیستم بالا اوردم الان دو روزه اینجوری میشه یهو اون تا 100 پر میشه کامپیوتر لگ میزنه باید بازی و ببندم یا پایین بیارم مینیمایز کنم تا ارون بگیره بله منظورم 6Gig هست. ولی مطمعن باشین از گرافیک نیست. چون گرافیکی که این بازی میخواد خیلی بالا نیست این بازی اسمش Warframe هست.

HD Sentinel

37865

magiteq
2015/03/30, 18:03
هارد شما هیچ مشکلی نداره
فقط تو این بازی مشکل هست؟
به طور موقت PAGE FILE رو غیر فعال کن ببین درست میشه , درست بشه یا نشه , بعد از تست کردن دوباره فعالش کن
منظورت از اینکه اروم بگیره چی هست!!!!
گرافیک شما حتی برای این بازی هم ضعیف هست و رم گرافیک وقتی پر بشه , بازی به شدت لگ میگیره و وقتی بازی رو mini میکنید رم خالی میشه و دوباره این پروسه تکرار میشه
سایر شخصات سیستم رو هم بگو

PooyanS
2015/03/30, 19:42
هارد شما هیچ مشکلی نداره
فقط تو این بازی مشکل هست؟
به طور موقت PAGE FILE رو غیر فعال کن ببین درست میشه , درست بشه یا نشه , بعد از تست کردن دوباره فعالش کن
منظورت از اینکه اروم بگیره چی هست!!!!
گرافیک شما حتی برای این بازی هم ضعیف هست و رم گرافیک وقتی پر بشه , بازی به شدت لگ میگیره و وقتی بازی رو mini میکنید رم خالی میشه و دوباره این پروسه تکرار میشه
سایر شخصات سیستم رو هم بگو

نه مشکلم حل شد چند مین خاموش گذاشتم الان خوب شد فکر کنم داغ کرده بود. نه باو نه RAM من پر میشه نه CPU من من همیشه اینارو چک میکنم. گرافیک هم خیالت جمع لپ تاپ من درسته 2gig 610 هست ولی هیچوقت کم نمیاره دلیلش CPU قوی من بدترین بازی رو رو اخرین کیفیت بدون لگ بالا میارم دلیلشم بهم گفتن چیه لپ تاپ هست واسه من گفته شرکت asus بیخود گرافیک و پایین نذاشته به خاظر cpu قوی تو اینکارو کرده چون تو بازی به هیچ عنوان با چنین cpu تو کم نمیاری واقعا هم هست من تا حالا نشده تو بازی باشم لگ بزنه الانم فکر کنم مشکل از این بود که خیلی کار کرده بودم داغ کرده بود نمیدونم حالا ولی فعلا الان از صبح تا الان اینجوری نشد دیگه.

ولی باید بدونم مشکل از کجا بود ممکن از داغ شدنم نباشه ولی از گرافیک نیست بهتون قول میدم مظمعا هستم اخه... دیگه چه مشخصاتی رو میخواید بدونید؟

magiteq
2015/03/30, 21:52
نه مشکلم حل شد چند مین خاموش گذاشتم الان خوب شد فکر کنم داغ کرده بود. نه باو نه RAM من پر میشه نه CPU من من همیشه اینارو چک میکنم. گرافیک هم خیالت جمع لپ تاپ من درسته 2gig 610 هست ولی هیچوقت کم نمیاره دلیلش CPU قوی من بدترین بازی رو رو اخرین کیفیت بدون لگ بالا میارم دلیلشم بهم گفتن چیه لپ تاپ هست واسه من گفته شرکت asus بیخود گرافیک و پایین نذاشته به خاظر cpu قوی تو اینکارو کرده چون تو بازی به هیچ عنوان با چنین cpu تو کم نمیاری واقعا هم هست من تا حالا نشده تو بازی باشم لگ بزنه الانم فکر کنم مشکل از این بود که خیلی کار کرده بودم داغ کرده بود نمیدونم حالا ولی فعلا الان از صبح تا الان اینجوری نشد دیگه.

ولی باید بدونم مشکل از کجا بود ممکن از داغ شدنم نباشه ولی از گرافیک نیست بهتون قول میدم مظمعا هستم اخه... دیگه چه مشخصاتی رو میخواید بدونید؟

من دلیل دیگه برای لگ نمیبینم