PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل Lag/Dly در بازی های لن !

invoker
2015/03/29, 22:46
با سلام به همه عزیزان

واقیعتش بنده هرجا گشتم جای برای پرسش این سوال ام پیدا نکردم و دیگه اینجا مطرح کردم ! شرمنده

به تازگی بنده به یه مشکلی برخوردم اینکه اهل بازی های لن هستم شامل دوتا2 و وارکرافت ! چندی هست تو بازی dly/lag میشم ! جالب اینجاست سرعت اینترنت ام تا 150 میره تضمینی ! پینگ ها منم که همیشه زیره 30 هست !

و جالب تر اینکه همیشه خودم واسه دیگران Host میشودم ! حال دیگه نمیشم و بدتر اینکه میرم تو سرورهای دیگران تو گیم lag/dly میشم ! میخواستم ببینم دلیلش چیه ؟
ایا از مودم میشه ؟
مودم بنده وایرلس هست بصورت انتن... و به رویتر وصل شده که Wi-Fi میکنه بعد با لن میره واسه کیس!
مودم هم داغ میشه که اینطور تو بازی اذیت کنه ؟

Mostafa98
2015/03/29, 22:57
شما single مشکلی ندارید؟
پینگ چقدره؟

invoker
2015/03/30, 01:26
بعضی وقت ها تنهای هم لگ میزنه ! پینگ هام همیشه فیکس هست کمتر از 100 تو بازی ! تو تست هم که همیشه 30 اینا ...

ErfanDL
2015/03/30, 10:43
سلام دوست عزیز از چه مدت این مشکل به وجود اومده ؟

ApocalypseNow
2015/03/30, 12:13
درود
جناب مشکل شما یک مشکل کلی هستش و خیلی های دیگه هم این مشکل را دارند و پارسال هم سه ماه اول سال مشکل dly و dc مخصوصا روی سرورهای us زیاد بود ( البته پارسال با پیگیری های که در پیج وزیر در کلوب شد این مشکل برطرف شد و ایشون اذعان داشتند که از سمت سرورهای گیم داره حمله صورت می گیره که گفته جالبی بود در نوع خودش که چرا درست زمان عید این اتفاق افتاده) و در حال حاضر هم اینجور هست. تنها کاری که می تونید انجام بدید . مودم را خاموش کنید 10 ثانیه صبر کنید و روشن کنید تا مشکل dly حل میشه. توی dly پینگ اولویت نداره . فرضا پینگ شما مثل بنده 150 هست ولی packet lost دارید این باعث dly میشه و این به دلیل اختلال روی udp هست چون بازی های آنلاین از udp استفاده می کنند.
موفق باشید

invoker
2015/03/30, 12:23
درود
جناب مشکل شما یک مشکل کلی هستش و خیلی های دیگه هم این مشکل را دارند و پارسال هم سه ماه اول سال مشکل dly و dc مخصوصا روی سرورهای us زیاد بود ( البته پارسال با پیگیری های که در پیج وزیر در کلوب شد این مشکل برطرف شد و ایشون اذعان داشتند که از سمت سرورهای گیم داره حمله صورت می گیره که گفته جالبی بود در نوع خودش که چرا درست زمان عید این اتفاق افتاده) و در حال حاضر هم اینجور هست. تنها کاری که می تونید انجام بدید . مودم را خاموش کنید 10 ثانیه صبر کنید و روشن کنید تا مشکل dly حل میشه. توی dly پینگ اولویت نداره . فرضا پینگ شما مثل بنده 150 هست ولی packet lost دارید این باعث dly میشه و این به دلیل اختلال روی udp هست چون بازی های آنلاین از udp استفاده می کنند.
موفق باشید

سلام دوست عزیز

واقیعتش رو خوده مودم هام شک نداشتم حال شاید گاهی داغ میشود فقط وای فای دروست نمی داد تمام ! ولی این چیزی که گفتین دیدم و فکر میکنم از سرور های باشه این لگ ها ...

دیشب این مشکلات خیلی کم تر از روزه قبل بود ! ولی ناگفته نماند که هیچ گوشی به وای فای وصل نبود !

ApocalypseNow
2015/03/30, 12:36
برند و مدل مودمتون چیه؟

magiteq
2015/03/30, 12:48
درود
موفق باشید

dly به شدت تحت تاثیر پینگ هست و پهنای باند به همراه پینگ مناسب , یک درصد 50/50 هست. پینگ خوب packet lost کمتری هم داره
بدترین پینگ ها برای ایران هم از سرورهای امریکا هست

invoker
2015/03/30, 13:37
dly به شدت تحت تاثیر پینگ هست و پهنای باند به همراه پینگ مناسب , یک درصد 50/50 هست. پینگ خوب packet lost کمتری هم داره

دوست عزیز حرف شما دروست و کاملا تایید میکنم !

ولی موضوع چیزه دیگه ای هست !
شما پینگ های بنده رو دیدن ؟

در بازی های لن چیزی داریم بنام سروره اصلی ( ROOM ) ! که در اون عزیزان دیگه Host میشن ! اگه این سرور ( ROOM ) جواب گو نت فیکس واسه اشتراک گذاشتن به دیگران نباشه فرقی نداره پینگ شما 1 باشه یا 1000 !!! همان تخیری که در سروره اصلی ( ROOM ) هست واسه همه پیش می یاد !!!!

منظوره بنده در برنامه گرنا هست ! که این سرور بصورت ROOM هست ! روم مشکل داشته باشه همه دارن !

ApocalypseNow
2015/03/30, 13:49

درود . ping بنده در بازی dota 2 بین 140 تا 150 هست ولی بعد از چند دقیقه lag v dly شروع میشه و ping ثابت هست ولی مثلا می نویسه 10 درصد packet lost . همانطور که گفتم ping اولویت اول نیست . اختلالی که هست ping را ثابت نگه می داره ولی بسته drop میشه

Mostafa98
2015/03/30, 13:56
گارنا الان مشکلی نداره.
غیر از احتمال packet loss و تایم اوت شاید مشکل از سیستم شما باشه

اینجا تست کنید ببینید مشکلی نیست
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

invoker
2015/03/30, 14:27
گارنا الان مشکلی نداره.
غیر از احتمال packet loss و تایم اوت شاید مشکل از سیستم شما باشه

اینجا تست کنید ببینید مشکلی نیست
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

دوست عزیز اینم نتیجه تست ...

37850

Mostafa98
2015/03/30, 14:46
خوبه.

بازی های دیگه مشکل ندارید یا فریم پایین بگیرید؟

invoker
2015/03/30, 15:32
فلن سیستم ام گرافیک نداره فقط میتونم دوتا عادی بازی کنم که اکسرا" بصورت گرنا لن پلی میدم !
چه رابطی به فریم دهی داره برادر ...
خوبه که مشکلش خودم اندکی فهمیدم !

با تشکر از همه عزیزان !