PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود سیو بازی need for speed rivals

vahid23
2015/03/27, 18:58
سلام.من از چند جا سیو دانلود کردم ولی فقط قسمت پلیسش رو میاره.قسمت دزدها رو نمیاره.لطفا یه سیو سالم رو بهم بدید.مرسی

magiteq
2015/03/27, 19:11
از اینجا هم گرفتی؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
تو سیوش گفته شده برای هر دو قسمت دزد و پلیس هست؟ شاید فقط دزد هست

Mohammad Ali X
2015/03/27, 19:13
سلام عزیز دل.
37580

پس از خارج سازی، فایل را در مسیر زیر کپی نمایید.
C:\Users\Documents\Ghost Games\Need for Speed Rivals\Settings

vahid23
2015/03/27, 20:25
ممنونم از لطفتون.فقط یه پیشنهادی دارم.

اینکه یه تاپیک بزنید که بچه ها بیان سیو هر بازی رو توی اون درخواست بدن و مجبور نشن مثل من یه تاپیک جدا بزنن.

magiteq
2015/03/27, 20:40
ممنونم از لطفتون.فقط یه پیشنهادی دارم.

اینکه یه تاپیک بزنید که بچه ها بیان سیو هر بازی رو توی اون درخواست بدن و مجبور نشن مثل من یه تاپیک جدا بزنن.

سیو بازی ها چیزی نیست که نیاز به ایجاد تاپیک داشته , با یک سرچ ساده در سطح نت گیر میاد

vahid23
2015/03/28, 08:27
سلام.من سیو رو توی محلی رو که باید میریختم ریختم ولی توی بازی هیچ تغییری ایجاد نمیشه؟مشکل چیه؟

Mohammad Ali X
2015/03/28, 10:12
سلام.من سیو رو توی محلی رو که باید میریختم ریختم ولی توی بازی هیچ تغییری ایجاد نمیشه؟مشکل چیه؟

تو پوشه ای که بازی را نصب کردید دنبال پوشه save بگردید و اگر موجود بود فایل را در آن کپی کنید.

vahid23
2015/03/28, 12:46
تو پوشه ای که بازی را نصب کردید دنبال پوشه save بگردید و اگر موجود بود فایل را در آن کپی کنید.

چنین چیزی وجود نداره.ولی توی سایت نوشته بود که در document باید کپی کنیم.

Mohammad Ali X
2015/03/28, 12:54
چنین چیزی وجود نداره.ولی توی سایت نوشته بود که در document باید کپی کنیم.

آدرس همینه : C:\Users\Documents\Ghost Games\Need for Speed Rivals\Settings
سیو های قبلی را در چه قسمتی کپی میکردید؟ اگر آدرس بالا جوابگو نیست، این سیو را هم در همان محل سیو های قبلی کپی کنید. فقط قبلش سیو های قدیمی را حذف کنید.( یه کپی از سیو های قدیمی داشته باشید)

vahid23
2015/03/31, 13:05
سلام.از دوستان کسی اینجا از آپدیتهای ارایه شده واسه بازی استفاده کردن؟من چند بار دانلودشون کردم ولی طبق راهنما که میرم هیچ اتفاقی نمی افته.

MoJtAbA
2015/03/31, 13:46
سلام.از دوستان کسی اینجا از آپدیتهای ارایه شده واسه بازی استفاده کردن؟من چند بار دانلودشون کردم ولی طبق راهنما که میرم هیچ اتفاقی نمی افته.

یعنی چی هیچ اتفاقی نمیفته ؟ یعنی ورژن بازی شما با نصب آپدیت تغییری نمیکنه یا تغییراتی توی بازی اعمال نمیشه ؟ آپدیت 1.4 رو دانلود کردید ؟

vahid23
2015/03/31, 17:13
یعنی چی هیچ اتفاقی نمیفته ؟ یعنی ورژن بازی شما با نصب آپدیت تغییری نمیکنه یا تغییراتی توی بازی اعمال نمیشه ؟ آپدیت 1.4 رو دانلود کردید ؟

یعنی من وقتی طبق راهنما میرم اصلا گیم اجرا نمیشه.همین آپدیت 1.4 رو هم امتحان کردم.میخوام بپرسم با اون فایلی که دان کردم باید دقیقا چیکار کنم؟

MoJtAbA
2015/03/31, 17:49
باید موقع نصب آپدیت محل نصب بازی رو انتخاب کنید و بعد از نصب شدن آپدیت ، کرکی که توی فایل دانلود شده هست رو بریزید در پوشه نصب بازی. اگر باز هم بازی اجرا نشد و اروری داد اعلام کنید.

vahid23
2015/04/01, 10:52
باید موقع نصب آپدیت محل نصب بازی رو انتخاب کنید و بعد از نصب شدن آپدیت ، کرکی که توی فایل دانلود شده هست رو بریزید در پوشه نصب بازی. اگر باز هم بازی اجرا نشد و اروری داد اعلام کنید.

سلام.محتوای فیلی که دانلود کردم اینا هستن.فایل نصبی که شما میگفتید وجود نداره.قبلا هم پوشه آپدیت رو کپی کردم و هیچ تاثیری نداشته.حالا شما بگید چیکار کنم.

MoJtAbA
2015/04/01, 11:02
سلام.محتوای فیلی که دانلود کردم اینا هستن.فایل نصبی که شما میگفتید وجود نداره.قبلا هم پوشه آپدیت رو کپی کردم و هیچ تاثیری نداشته.حالا شما بگید چیکار کنم.

ببینید فایل های داخل اون پوشه ای که اسمش Update هست ( Installer و Data وغیره ) دقیقا بریزید محل نصب بازی. موقع کپی کردن ویندوز به شما اطلاع میده که همچین فایل هایی با این نام وجود دارند که باید Copy and replace رو بزنید. کرک رو هم همین کار رو بکنید. البته به کرک مشکوکم. شما این کرک رو در محل نصب بازی بریزید اگر بازی آورد که هیچی اما اگر نیاورد این کرک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)رو امتحان کنید.

Mohammad Ali X
2015/04/01, 11:04

گمان کنم فایل نصبی NFS14.exe یا NFS14-x86 .exe باشد. داخل پوشه installer هم چک کنید. فایل هایی با پسوند "exe" در آپدیت ارائه شده بازی ها فایل های نصبی هستند.

vahid23
2015/04/01, 11:35
ببینید فایل های داخل اون پوشه ای که اسمش Update هست ( Installer و Data وغیره ) دقیقا بریزید محل نصب بازی. موقع کپی کردن ویندوز به شما اطلاع میده که همچین فایل هایی با این نام وجود دارند که باید Copy and replace رو بزنید. کرک رو هم همین کار رو بکنید. البته به کرک مشکوکم. شما این کرک رو در محل نصب بازی بریزید اگر بازی آورد که هیچی اما اگر نیاورد این کرک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)رو امتحان کنید.

تمام کارهایی که شما گفتید انجام دادم و گیم اجرا شد ولی وسط لودینگ هنگ میکنه و هیچی نمیشه.تمام نرم افزارهای پوشه Installer رو هم دوباره نصب کردم.دیگه راهی به ذهنم نمیرسه.

MoJtAbA
2015/04/01, 11:45
تمام کارهایی که شما گفتید انجام دادم و گیم اجرا شد ولی وسط لودینگ هنگ میکنه و هیچی نمیشه.تمام نرم افزارهای پوشه Installer رو هم دوباره نصب کردم.دیگه راهی به ذهنم نمیرسه.

اون کرکی که لینکش رو دادم امتحان کردید ؟

vahid23
2015/04/01, 11:50
اون کرکی که لینکش رو دادم امتحان کردید ؟

بله.کرک خودش کار نکرد