PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید گوشی تا 2 میلیون تومان

hamid123
2015/03/23, 13:52
سلام به همه دوستان گل انجمن سخت افزار

اول از همه باید بگم تا حالا چندین وسیله (msi ge60 ,sony xperia c,hard external , huawei p6 ,)خریدم و از مشاوره های خوب شما استفاده کردم و عالی بوده پس برای خرید گوشیم هم مشاوره شما عزیزان رو طلب میکنم

من یه گوشی میخوام بگیرم تا دو میلیون تومن خودم نظرم htc one m8 dual simه هست که برام دو سیم بودنش مهمه و زیبایی حالا اگه پیشنهاد های دیگه ای هم دارید بگید البته sony z3 هم فک کنم خوب باشه ولی زیاد با ظاهرش حال نمیکنم اگه مشکلی داره htc بگید تا نگیرم

1- ایراد های htc رو لطف کنید بگید .( من کار خاصی نمیکنم بازی و اهنگ گوش میدم )
2-پیشنهاد های دیگه
3- قضیه اینکه میگن ساخت تایوان منتاژ چین یا ساخت اروپا اینا چیه ؟؟؟ من باید کدوم رو بگیرم ؟
4- تو سایت دیجی دیدم 3 شرکت برای این گوشی گارانتی دارن ارین ماکروتل تل کام کدوم رو بگیرم ؟؟؟ چه فرقی میکنم ؟؟
5- از کجا بفهمم جنسم اصل هست کدوم گارانتی چیز خاصی رو باید بررسی کنم یا خیر ؟؟؟

پیشاپیش از پاسخ شما عزیزان سپاس گزارم

سال نو مبارک

SAMAN
2015/03/23, 14:02
اول از همه بگم انتخاب خودت خوب بوده و مشکلی نداره .......

1) ایراد خاصی نداره ....... فقط ممکنه باتری ش نسبت به رقبا یه خوده ضعیف تر باشه ........

2) گزینه های خوب تو اون رنج میشه به نوت 4 و z3 اشتاره کرد ........ که باید ببینی خودت با اونا راحتی یا نه !

3) فرق خاصی نداره ....... فقط با گارانتی رسمی تهیه کنید ......

4) گارانتی ها فرقی ندارند ولی اگه اشتباه نکنم پارس ماکرو تل قاب دات ماتریسی گوشی رو هم که باقی گارانتی ها از روش برداشتند اون بر نداشته !

5) از جای معتبر خرید کنید مثل فروشگاههای مرکزی گارانتی ها در پاساژ کنار بورس ! (ترجیحا از علاعدین خرید نفرمایید !) - یا همون جای انلایینی که فرمودید ....... به علاوه شماره ی سریال گوشی و قاب رو چک کنید !

موفق باشید ..........

عکس هاش یادت نره ..........

hamid123
2015/03/23, 18:45
میشه بگید گارانتی معتبر چی هست ؟؟ من برم بگم گوشی htc one m8 با گارنتی چی میخوام ؟؟

منظورتون از شماره سریال چیه ؟؟؟ میشه تو عکسی چیزی نشون بدید چی باید با چی مطابقت داشته باشه ؟؟

و درمورد اینکه میگن تایوان منتاژ چین یا اروپا چی هستش ؟؟

قاب ژله ای تو انباکس یوتوب دیدم تو کارتون هستش اگه اونجا نبود مشکلی داره ؟؟

SAMAN
2015/03/23, 19:03
میشه بگید گارانتی معتبر چی هست ؟؟ من برم بگم گوشی htc one m8 با گارنتی چی میخوام ؟؟

منظورتون از شماره سریال چیه ؟؟؟ میشه تو عکسی چیزی نشون بدید چی باید با چی مطابقت داشته باشه ؟؟

و درمورد اینکه میگن تایوان منتاژ چین یا اروپا چی هستش ؟؟

قاب ژله ای تو انباکس یوتوب دیدم تو کارتون هستش اگه اونجا نبود مشکلی داره ؟؟

ببین عزیز به نظر ان لاین خرید کنید خطر کمتری رو باهاش مواجه هستید .........

گارانتی های ماکروتل + یاس جهان + ارین همگی معتبر و اصلی اند و خدمات یکسانی رو ارئه میکنند .........

منظورم از شماره ی سریال هم اینه :

37508

یه همچین عددی روی جعبه ی گوشی نوشته که با IMEI شروع میشه و عینا همین عدد باید توی گوشی زیر باتری نوشته شده باشه ......... به علاوه یه کد داره که اساتید بخش موبایل بهتر راهنمایی میکنن شما رو ........ اون کد رو میزنی و سریال واقعی گوشی رو نمایش میده ......... هر سه تای اینا باید یکی باشند !

خیلی گیر این قضیه نباش که تولید کجاست ......... تمامی گوشی های تولیدی یه شرکتی به این اعتبار تو یه سطحه .......

معمولا همه بر میدارند وسایل جانبی رو مثل قاب ژله ای و قاب دات ماتریسی ش رو ........ فکر کنم پارس ماکروتل فقط بر نداشته .......

hamid123
2015/03/23, 19:12
من فردا میخوام برم بخرم از کجای تهران بخرم ؟؟؟علاعدین برم ؟؟؟ دیگه کجا ها هست ؟؟/ اصلا نمایندگی رسمیش رو ادرسش رو بده از اونجا برم بگیرم اینطوری بهتر نیست؟؟؟

Shahin007
2015/03/23, 19:16
درب پشت HTC ONE M8 توسط شما باز نمیشه که بخواید سریال زیر باطری رو ببینید.

با شماره گیری کد *#06# میتونید IMEI گوشی رو ببینید و با کارتن مقایسه کنید.

گارانتی مایکروتل در حال حاظر معتبر ترین هستش.

تفاوت بین نسخه ی های سفارش اروپا و آسیا و خاورمیانه در فرکانس پردازنده هستش ... سفارش های آمریکا و خاورمیانه و اروپا 2.3GHz هستن و آسیا و چین 2.5GHz

از معایب اصلی one m8 دوربین ضعیف نسبت به رقبای همرده ی خودش هست. اگر دوربین اهمیت ویژه ای براتون نداره انتخاب خوبی هستش.

SAMAN
2015/03/23, 19:21
من فردا میخوام برم بخرم از کجای تهران بخرم ؟؟؟علاعدین برم ؟؟؟ دیگه کجا ها هست ؟؟/ اصلا نمایندگی رسمیش رو ادرسش رو بده از اونجا برم بگیرم اینطوری بهتر نیست؟؟؟

اقا برادر من از دیجی کلا بخر مطمئنا از بازار ارزون تره ........... مطمئنا ...........

شما میری یه موقع خرید ت داستان دار میشه اونجا !

بازار موبایل و خرید حضوری خیلی خطرناکه به خصوص شما که خیلی هم تو این زمینه حرفه ای نیستی ........

بگیر بره انلاین دیگه ! حوصله داری ها ! کف قیمت هم میده .........

مطمئن نیستی حضوری برو یه سر یه قیمت بگیر .........

SAMAN
2015/03/23, 19:23
اینم ادرس :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط هر کاری میکنی علاعدین نرو !

VSH-Katana
2015/03/24, 03:30
دوست عزیز سال نو شما هم مبارک
خوشحالم که راهنمایی های فروم کمکتون کرده امیدوارم که همیشه همیطور باشه

در مورد انتخابتون شما یک پرچمدار دو سیمکارته میخوایید که این انتخابتون رو محدود میکنه بین z3 و one m8 اما بین این دو کدوم بهتره؟ بستگی به خواست شما داره که چه ویژگی ای براتون مهمتره

دوربین و باطری بهتر یا زیبایی گوشی

از لحاظ دوربین عملکرد htc m8 مقداری زیر سوال هست و با اینکه سنسور بزرگی داره اما جزئیات رو اونطوری که باید ثبت نمیکنه

و از لحاظ باطری سونی z3 عملکرد فوق العاده ای داره که اون رو در صدر پرچمدارا قرار میده

زیبایی گوشی هم بستگی به سلیقه شما داره ولی من m8 رو انتخاب میکنم البته منظورم این نیست z3 بده و همونطور که گفتم سلیقه ایه

صفحه نمایش هم میتونه مهم باشه (که قطعا هست ) که این دو اسمارت فون تو این ضمینه هر کدوم برتری هایی دارن که به نظرم بهتره خودتون هر دو این گوشی ها تو این ضمینه ببینید و تست کنید کدوم صفحه نمایش رو دوس دارید

حالا بستگی به خودتون داره که معیار انتخاب شما چی هست پرفورمنس کلی بهتر سونی رو انتخاب بهتری میکنه

بقیه موارد رو دوستان در بالا بهش اشاره کردن

موفق باشید و باز هم سال نو رو بهتون تبریک میگم