PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ویندوز از روی فلش

sinashk78
2015/03/23, 11:23
سلام.من یه فایل ISO از ویندوز 7 دانلودکردم و میخوام از رو فلش نصب کنم فلشمم بوتیبل کردم اولویت سیستمم از بایوس با یو اس بی گذاشتم ولی نمیدونم که باید فایل iso رو مستقیم تو فلش کپی کنم یا با درایو مجازی اول بازش کنم بعد محتویات ویندوز رو تو فلش کپی کنم اگه میشه راهنمایم کنین ممنون میشم

Mohammad Ali X
2015/03/23, 11:55
سلام دوست گرامی.
شما باید محتویات فایل iso را بر روی فلش خود کپی کنید.

Reza Eshraghi
2015/03/23, 12:00
سلام دوست گرامی.
شما باید محتویات فایل iso را بر روی فلش خود کپی کنید.

محمد جان باید فلش بوتیبل باشه عزیز ! با صرف کپی کردن فایل ISO فایده نداره . با اطلاعات دقیقتر راهنمایی کن عزیز !

سلام.من یه فایل ISO از ویندوز 7 دانلودکردم و میخوام از رو فلش نصب کنم فلشمم بوتیبل کردم اولویت سیستمم از بایوس با یو اس بی گذاشتم ولی نمیدونم که باید فایل iso رو مستقیم تو فلش کپی کنم یا با درایو مجازی اول بازش کنم بعد محتویات ویندوز رو تو فلش کپی کنم اگه میشه راهنمایم کنین ممنون میشم

عزیز مایکروسافت یک ابزار بوتیبل ساز داره به اسم
Windows USB/DVD Download Tool

با این باید کار کنید . خودش اون کاری که لازم هست و محتوای لازم رو براتون از همون فایل ISO روی فلش میزنه به طور خودکار

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

sinashk78
2015/03/23, 16:44
واقعا ممنون از همون نرم افزار ماکروسافت جواب داد ولی وقتی به قسمت نصب میرسه و چند مرحله جلو میره توی مرحله اخر یبار ری استارت میشه و چون اولویت با یو اس بی هستش دوباره از اول میاد اولویت یو اس بی رو برداشتم سر کامپلیتینگ اینستالیشن مونده بود الا چه کنم

ARMIN
2015/03/23, 18:33
واقعا ممنون از همون نرم افزار ماکروسافت جواب داد ولی وقتی به قسمت نصب میرسه و چند مرحله جلو میره توی مرحله اخر یبار ری استارت میشه و چون اولویت با یو اس بی هستش دوباره از اول میاد اولویت یو اس بی رو برداشتم سر کامپلیتینگ اینستالیشن مونده بود الا چه کنم

دوست خوبم

وقتی توی اون مرحله میرسه USB رو دربیار تا از روی هارد بخونه و یا اینکه وقتی به اون مرحله رسید - ریستارت که شد - برو تو بایوس از داخل بایوس هارد رو به عنوان اولین بوت انتخاب کن بعد بیا بیرون.

Reza Eshraghi
2015/03/23, 18:35

مدل مادربردتون چیه دقیقاً ؟
روی همون لپ تابی که قبلاً براش تاپیک زدید می خواهید ویندوز نصب کنید ؟
گزینه های بوت از USB معمولاً ترکیبی با بوت های دیگه هست مثلاً : USB-H.D.D یا USB-CD ROM
کدوم رو انتخاب می کنید ؟ USB-H.D.D رو باید انتخاب کنید !
اگر هم چنین چیزی ندارید چندتا عکس از محیط بایوس بگیرید روی شکل راهنمایی کنم
و مورد دیگه من تجربه شخصی خودم هم بگم از بوت کردن با فلش روی مادربرد خودم
من غیر از انتخاب فلش به عنوان بوت اول ، توی اولویت بین هاردها هم فلش رو می گذارم وسیله اول
تا مدل مادربردتون رو نگید یا اگر لپ تاب هست چندتا عکس نگذارید دقیق نمیشه گفت

مدیر جان موضوع تاپیک بینابین سخت افزار و نرم افزاره ولی حس عقاب میگه به نرم افزار نزدیک تره . :D
اگه صلاح دونستی منتقل کن >:D<