PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی استفاده از نرم افزار و ویندوز کرک شده در خارج کشور

sinashk78
2015/03/21, 17:53
سلام . من یکی از بستگانم داره میره کانادا بعد لپ تاپش رو داده من براش ویندوز عوض کنم (ویندوز هشت داره میخواد براش هفت نصب کنم) منم چون نداشتم میخوام دانلود کنم و با فلش نصبش کنم ولی سوالم اینجاست که ایا میشه همون ویندوز رو با فعال سازی اسکایپ تو کانادا استفاده کرد و در مورد نرم افزار ها که بعضیاشون رو میشه فایروال کرد ولی نرم افزار هایی مثل موزیلا یا کروم و ای دی ام رو فایروال کنی کاراییش رو از دست اگه میشه یکم برام در مورد این دو موضوع توضیح بدین خیلی ممنون میشم.

aryaiee
2015/03/21, 18:00
دوست من شما خیلی راحت میتونید یک ویندوز براش نصب کنید.بعدش ک*ر*ک کنید براشون.اما باید یک سری نرم افزار با خودشون ببرند.یعنی مثلا یک پک گردو بخرند با خودشون ببرند تا از اون ها استفاده کنند.چون کانادا جزء کشوران امضاء کننده قانون کپی رایت است.در مورد ویندوز هم بعید میدونم به این شیوه اونجا کار کنه!
بنده این کار رو برای یکی از آشنایان در آلمان انجام دادم.یکی دیگه هم روسیه.منتها اونها با خودشون نرم افزار ک*ک شده بردند.

sinashk78
2015/03/21, 18:08
دوست من شما خیلی راحت میتونید یک ویندوز براش نصب کنید.بعدش ک*ر*ک کنید براشون.اما باید یک سری نرم افزار با خودشون ببرند.یعنی مثلا یک پک گردو بخرند با خودشون ببرند تا از اون ها استفاده کنند.چون کانادا جزء کشوران امضاء کننده قانون کپی رایت است.در مورد ویندوز هم بعید میدونم به این شیوه اونجا کار کنه!
بنده این کار رو برای یکی از آشنایان در آلمان انجام دادم.یکی دیگه هم روسیه.منتها اونها با خودشون نرم افزار ک*ک شده بردند.
خب کلا یه ویندوز نصب کنم کرک کنم مشکلی واینکه اگه براش کروم و ای دی ام رو همینجا نصب کنم اونور مشکل پیش نمیاد؟

aryaiee
2015/03/21, 18:11
خب کلا یه ویندوز نصب کنم کرک کنم مشکلی واینکه اگه براش کروم و ای دی ام رو همینجا نصب کنم اونور مشکل پیش نمیاد؟

ای دی ام رو بعید میدونم.اما کروم کار میکنه مطمئنم اینو چون توی 2 تا کشور تست کردم.در ضمن browser ها اکثرا رایگان هستش و نیازی به ک*ر*ک نداره کلا!

sinashk78
2015/03/21, 18:16
ای دی ام رو بعید میدونم.اما کروم کار میکنه مطمئنم اینو چون توی 2 تا کشور تست کردم.در ضمن browser ها اکثرا رایگان هستش و نیازی به ک*ر*ک نداره کلا! خب درمورد ویندوز چی عادی نصب کنم و کرک کنم؟ راستی اگه یه پک نرم افزاری مثل این (KING 40 Ultimate Edition 16 DVD)بخرن یعنی اونور نصب کنن حله حتی اگه کرک شده باشه یا باید موقع نصب اینترنت رو قطع کنن؟

aryaiee
2015/03/21, 18:25
اره شما عادی مثل همیشه یه ویندوز براش بریز.یک پک هم بخر براشون ببرن.مشکلی پیش نمیاد ولی باید موقع کرک نت رو قطع کنه دقیقا مثل ایران!

sinashk78
2015/03/21, 18:27
اره شما عادی مثل همیشه یه ویندوز براش بریز.یک پک هم بخر براشون ببرن.مشکلی پیش نمیاد ولی باید موقع کرک نت رو قطع کنه دقیقا مثل ایران!باشه خیلی ممنونم از کمکت.

Reza Eshraghi
2015/03/21, 19:01
سلام سینا جان
سال نو رو خدمتتون تبریک میگم . انشاء الله سال خیلی خوبی داشته باشید @};-
برای مورد شما به نظرم همون اسکایپ ( Phone Activation ) خیلی بهتر باشه برای ویندوز نسبت به کرک ، خیلی راحت هم آپدیت میشه و مثل این میمونه که اورجینال هست