PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخباردرمورد محصولات جدید انرمکس

M.Ahmadi
2015/03/08, 16:18
با سلام خدمت دوستان عزیز اگر خاطرتون باشه قبلا خبری درمورد کیس thormax gtکه جاداره به علت موجودشدنش بلافاصله پس از عرضه جهانی از جناب شمیرانی تشکرکنم گذاشتم این بارهم میخوام خبری در مورد پاور جدید این شرکت که بلاخره پس از مدت ها که در کاتالوگ بود عرضه شد براتون بزارم این شما واین اطلاعات کمی راجب این سری.
DIGIFANLESS این سری از پاور ها که بنا به گفته شرکت انرمکس اولین پاورهای بدون فنی هستن که نشان platinum80+روکسب کردن وقرار در 2 سری 550 و 650 عرضه شود که سری 550 فعلا عرضه شده. این پاور از تمامی تکنولوژی های سری قبل از جمله خازن های ژاپنی , تبدیل ولتاژdc-dc و تمامی مدارهای محافظتی بهر میبره و فقط به علت عدم داشتن فن قادر به تامین توان در حداکثر دمای 40 درجه هست. همچنین این پاور مثل سری Axi کرسیر دارای نرم افزار تنظیم دیجیتال پاور هم هست. همچنین به تازگی فن twister strom این شرکت هم عرضه شده که قابلیت کار با سرعت های 1500/2500/3500در در دقیقه رو داراست. در آخر هم میخواستم از جناب شمیرانی بپرسم که شاهد حضور این محصولات هم در بازار داخل خواهیم بود یا نه؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

magiteq
2015/03/08, 19:29
این نرم افزار تنها مختص این سری هست؟

M.Ahmadi
2015/03/08, 21:27
چیزی درمورد اینکه برای سری های دیگه هم عرضه میشه رو سایت نبود این طور موارد باید از جناب شمیرانی از شرکت بپرسن.

M.Ahmadi
2016/07/02, 12:10
سلام دوستان .
دیشب یه چرخی میزدم تو نت دیدم یه چند تا بررسی از پاور که قبلا خبر عرضه اش رو اینجا گذاشته بودم در اومده دلم نیومد براتون ندارم.
واقعا کیفیت مثال زدنی ثبات بالا در تمام شاخه ها و همینطور ریمل کم آدم رو وسوسه میکن فقط صد حیف که تو همه سایت ها جزو معایبش قیمت برابرش با نمونه های 1000 وات رو نوشتن اما به هر حال گفتم بد نیست بزارم تا دوستان ببینن.

امیدوارم استفاده لازم رو برده باشید.
فقط در آخر جا داره بخوام از مدیریت تا یه صحبت با جناب شمیرانی داشته باشن تا یه توضیح در مورد موجودی این مورد و موارد دیگه بدن.