PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع مسابقه عکاسی هفت سین! ( بزودی )

Oneshot Milad
2015/03/06, 19:19
سلام دوستان

درنظر داریم که مسابقه عکاسی با موضوع سفره هفت سین رو تاپیکش رو شروع کنیم البته الان نه !

میخوام تا 1 هفته مونده به عید نظرات و پیشنهادهاتون رو درمورد

نوع مسابقه و نوع برگزاریش و قوانین و جوایز بدونم !

ی پیشنهاد هم خودم دارم ..

برای اینکه تنوعی تو کل مسابقات عکاسی سفره هفت سین داشته باشیم

سلفی با سفره هفت سین رو مد نظر قرار بدیم .. ؟

منتظر نظرهاتون هستم !

Editor In chief
2015/03/06, 20:33
سلام

مرسی از تلاش و ایده خوبی که دادید. به نظرم خیلی ها دوست دارند در مسابقات عکاسی شرکت کنند اما محدودیت موضوع بعضی از مواقع این نوع حرکات را تحت تاثیر می گذارد. به نظر من اینکه فقط بگویم سفره هفت سین زیاد قوی نمیشه اما وقتی بگویم عید می تواند شامل جاهای دیدنی، سفره هفت سین و خیلی از موارد مرتبط باشد و این گونه تنوع بهتری بود. در این حالت می توان به تکنیک های عکاسی و همچنین انتخاب سوژه پرداخت. در کل من موافقم و دوست دارم با این گونه حرکات عزیزان بیشتر با هم مشارکت داشته باشند.

موفق باشید

Yaser_Aramesh
2015/03/06, 21:46
پیشنهادات من : موضوع عکاسی عید باشه,به ترتیب سه برنده اعلام بشه,مدتش از 25 اسفند تا 15 فروردین باشه.

aryaiee
2015/03/06, 22:25
من با موضع عید نوروز و سفره هفت سین مخصوصا خیلی موافقم.این ها سنت های دیرینه ماست و بسیار موضوع خوبی هستش.

soorush
2015/03/11, 22:06
واقعا ایده خوبیست ، ما سنت های زیبای داریم ، موضوع عید خیلی عالیه ، درود بر ایران و ایرانی .

ان شا الله همیشه شاد و سلامت باشید .