PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال

qsceszaa
2015/03/03, 21:56
سلام
کسی میدونه فرکانسی که روی گرافیک تنظیم میکنیم باید روی چند باشه؟
واسه من از 60 هرتز تا 200 هستش
روی کدوم باید باشه؟واسه چشم هم ضرری نداشته باشه؟

magiteq
2015/03/03, 22:02
شما سه تاپیک مجزا برای یک سوال در انجمن های نامربوط ایجاد کردید
شما زحمت بکش مشخصات نمایشگر رو عنوان کن
فرکانس استاندارد بسته به نمایشگر و خروجی تصویر از 60 تا 120 هرتز هست

qsceszaa
2015/03/04, 00:24
شما سه تاپیک مجزا برای یک سوال در انجمن های نامربوط ایجاد کردید
شما زحمت بکش مشخصات نمایشگر رو عنوان کن
فرکانس استاندارد بسته به نمایشگر و خروجی تصویر از 60 تا 120 هرتز هست

چون نمیدونستم دقیقا توچه تایپیکی سوالمو مطرح کنم...بعدشم ممنونم بخاطر این مهمون نوازی و سایت عالیتون!!!جوابم نخواستم!زحمت میشه!

SAMAN
2015/03/04, 20:53
چون نمیدونستم دقیقا توچه تایپیکی سوالمو مطرح کنم...بعدشم ممنونم بخاطر این مهمون نوازی و سایت عالیتون!!!جوابم نخواستم!زحمت میشه!

چی به شما گفته شد که بهتون بر خورد .......

یه جمله میگم روش فکر کن !

ادم بزرگ اونه که از دیگرون توقع نکنه و از خودش توقع کنه ......

ARMIN
2015/03/05, 00:20

دوست خوبم

چون با قوانین اینجا آشنا نبودین اشکالی نداره، اما باید مدیر انجمن آقا عطا این مورد رو حتما" به شما متذکر میشد تا شما رو آگاه کنیم ارسال تاپیک های مشابه در انجمن های مختلف و یا پرسش در انجمن غیر مرتبط خلاف قوانینه.

به هنگام ثبت نام در انجمن، یک ایمیل به شما ارسال میشه و همچنین یک نامه ی خصوصی، حاوی اطلاعات کاملی از محل درست پرسش سوالات. هر دوی این پیغامها به اسم من برای شما ارسال شده، اگر محل درست پرسیدن سوال خود را نمیدانید از من و یا دیگر مدیران بپرسید.

aryaiee
2015/03/05, 07:32
واقعا دوستمون جواب کاملی گرفت؟
این چه طرز برخورد هستش؟
مگر شما از اول علامه بودید؟
یک تازه وارد سوال کرده یا جواب رو میدونید یا نه لازم نیست اینقدر تند مدافع قوانین باشید.

دوست عزیز .قتی ایشان 3 تایک مختلف در 3 مکان مختلف میزنند و همگی یک مضمون دارد،یعنی یک مدیر باید وقتش رو بگذاره فقط برای پاک کردن و جا به جایی تاپیک ها.
با استارتر محترم هم به خوبی و ملایمت رفتار شد و در کمال آرامش به ایشان گوشزد کردیم.نیازی به نظر شما نبود دوست عزیز. ختم تاپیک

magiteq
2015/03/05, 12:39
اسپم ها پاک و به کاربر خاطی اخطار داده شد
تاپیک هم بسته شد تا درس عبرتی باشد برای کاربران بی لیاقت