PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیتوانی در صدر جدول پرسرعت ترین اینترنت در جهان

saeid6574598
2011/12/21, 22:16
سایت Net Index، میزان سرعت دانلودهای خانگی را در کشورهای مختلف سراسر جهان مقایسه و رده‌بندی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایسنا، سایت Net Index به‌عنوان بهترین منبع برای آمار پهنای باند اینترنت جهانی، بر اساس میلیون‌ها نتیجه از آزمایش‌های اخیر وب‌سایت سرعت‌سنج جهانی اینترنت (Speedtest.net)، به این رده‌بندی پرداخته است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بر اساس این گزارش، میزان متوسط سرعت دانلود و برحسب مگابیت بر ثانیه است که طی ۳۰ روز گذشته و در جایی که فاصله متوسط میان کاربر و سرور کمتر از ۳۰۰ مایل (۴۸۲٫۸ کیلومتر) بوده، اندازه‌گیری شده است.

کشور لیتوانی از نظر سرعت دانلود که به‌طور متوسط ۳۵٫۵۳ Mbps (مگابیت بر ثانیه) بوده، در صدر این جدول قرار گرفته است.

پس از لیتوانی، کره‌جنوبی دارای بیش‌ترین سرعت دانلود و به میزان۳۰٫۴۴ مگابیت بر ثانیه بوده و پس از آن سه کشور استونی، لتونی و سوئد، به ترتیب با سرعت‌های ۳۰٫۲۶ ، ۲۶٫۴۳ و۲۶٫۲۴ مگابیت بر ثانیه، پنج کشور اول دارای پرسرعت‌ترین اینترنت جهان از نظر سرعت دانلود را تشکیل می‌دهند.

کشورهای رومانی، هلند، بلغارستان، لوکزامبورگ و سوئیس نیز به ترتیب با سرعت‌های ۲۵٫۶۰؛ ۲۵٫۳۸؛ ۲۳٫۵۲؛ ۲۰٫۸۷ و ۲۰٫۱۲ در جایگاه ششم تا دهم این جدول جای گرفته‌اند.

Castiel
2011/12/21, 22:22
انشاله یک روزی نصیب ما خواهد شد, متاسفانه سرمربی ما تاکتیک تدافعی دارد!

rajah
2011/12/21, 22:44
چشمم آب نمی خوره تا پایان عمر همچین سرعتی رو تجربه کنم حیففففففففففففففففففففففف ف

Yaser_Aramesh
2011/12/21, 22:55
در خواب هم نمیبینیم.........البته من به همون خوابشم راضیم........:-s

ATA
2011/12/22, 02:12
ای بابا دست رو دلم نذار که خونه مگه تو اخرت ببینیم....در ارزوی ایترنت پرسرعت