PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویندوز 8.1 یا ویندوز 7 برای گیم؟؟؟

001200
2015/02/26, 21:40
سلام خدمت دوستان

میخواستم ببینم نظر دوستان در مورد سیستم عامل برای گیم کدوم هست.
با شرط اینکه درایورهای سخت افزاری برای هر دو سیستم عامل موجود هست. بیشتر میخوام بدونم کدوم سیستم عامل بازی ها رو روانتر و بدون ایراد اجرا میکنه.

ممنون میشم گیمرها نظرشون رو اعلام کنند.

Reza Eshraghi
2015/02/26, 22:01
سلام خدمت دوستان

میخواستم ببینم نظر دوستان در مورد سیستم عامل برای گیم کدوم هست.
با شرط اینکه درایورهای سخت افزاری برای هر دو سیستم عامل موجود هست. بیشتر میخوام بدونم کدوم سیستم عامل بازی ها رو روانتر و بدون ایراد اجرا میکنه.

ممنون میشم گیمرها نظرشون رو اعلام کنند.

سلام
این یک سؤال تک جمله ای هیچ احتیاجی به ایجاد تاپیک مجزا نداشت :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
در حال حاضر 7 بهترین گزینه هست

magiteq
2015/02/26, 22:07
دوست عزیزم هیچ تفاوتی از لحاظ افزایش فریم بین دو WIN 8 و 7 نیست
این تفاوت حتی در ویندوز 10 هم چندان نخواهد بود , مگر اینکه بازی مورد نظر از DX12 پشتیبانی بکنه که در این حالت تفاوت وحشتناکی وجود خواهد داشت

MoJtAbA
2015/02/26, 22:14
اگر قرار باشه خیلی هم فرق داشته باشند این دو ویندوز در بازی ها ، نهایتاً 2 فریم هست ! که بهتره از خیرش بگذرید چون 2 فریم ارزشش رو نداره. البته 8.1 در در بعضی از ویژگی ها از 7 بهتر هست که تاثیری در گیمینگ ندارند ، مثل سرعت Boot بالا.

اگر نظر من رو بخواید میگم 7 رو نصب کنید که نه بازی های امروزی و نه بازی های چندین سال قبل باهاش مشکلی ندارند. من چند باز تا بحال مشکلاتی با 8.1 در بازی ها داشتم که حتی با انجام تمام راه حل هایی که توی اینترنت پیشنهاد شده بود حل نشدند در حالی که اون مشکلات رو با 7 نداشتم.

old gamer
2015/02/27, 02:22
قطعا ۸ بهتره بلاخره باید هرچه زودتر باداین رابط کاربری مانوس بشیم

aryaiee
2015/02/27, 11:19
من از نظر علمی با دوستان موافقم چون مقداری مطالب راجب این موضوع خوندم قبلا.اما من سخت افزارم برای BT4 یک مقدار ضعیف بود و یا حتی بازی COD GHOST و در ویندوز 7 که بازی میکردم لگ داشتم حتی توی BAT 4 اون قسمت های آخر که فرمانده با اون 2 تا توی کشتی صحبت میکرد کلا هنگ میرکد یا کرش میکرد.اما هردوی این بازی هارو در ویندوز 8.1 انجام دادم مشکلاتم تا 70% کم شده بود و البته اون مرحله هم به خوبی رد کردم.حالا یک سری موارد هست که در 8 مقداری کمتر و سبکتر شده مثل برخی رابط های گرافیکی و...

dostejadid
2015/04/27, 22:08
من بازیهای ساده بچه گانه رو می خوام روی ویندوز ۸.۱ اجرا کنم ولی یا اجرا نمیشن یا وسط قفل میشه سخت افزار دستگاه و آپدیتهاش بروز هستن بنظر شما باید ویندوز ۷ نصب کنم؟