PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت گذاری و فروش لپتاپ ASUS X 452 EP

mousavian
2015/02/19, 23:25
سلام
من این لپتاپ رو حدود 1.800 گرفتم و چون برای رندر 3dmax می خواستم نیاز دارم یه لپتاپ با cpu قویتر تهیه کنم
لپتاپ کاملا سالم سالم و بدون هیچ گونه ایرادیه، سیستم عاملش 8.1 و بایوس هم آپگرید شده
ظاهرا از این سری دو مدل وجود داره 4 و 6 گیگ رم که مدل لپتاپ من 6 گیگ رم هست
هیچ جا هم هنوز قیمت نگرفتم و زیاد با فروم هم آشنایی ندارم، دوستان اگه محبت کنند قیمت خریدش رو بهم بگن که ببینم اصولا فروشش منطقی هست یا نه و چه مقدار بودجه لازم دارم برای ارتقا
ممنون

Reza Eshraghi
2015/02/19, 23:50
دوست عزیزم سلام . به فروم سخت افزار خوش آمدید . @};-
قیمت گذاری رو در بخش مربوطه انجام بدهید و بعد از گرفتن قیمت اقدام به تاپیک فروش براساس قوانین بازارچه در همین جا کنید .

بخش قیمت گذاری قطعات :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بخش فروش هم همینجاست

این هم قوانین بازارچه :

قوانین کلی خرید و فروش بازارچه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

mousavian
2015/02/20, 01:11
دوست عزیزم سلام . به فروم سخت افزار خوش آمدید . @};-
قیمت گذاری رو در بخش مربوطه انجام بدهید و بعد از گرفتن قیمت اقدام به تاپیک فروش براساس قوانین بازارچه در همین جا کنید .

بخش قیمت گذاری قطعات :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بخش فروش هم همینجاست

این هم قوانین بازارچه :

قوانین کلی خرید و فروش بازارچه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سلام جناب اشراقی
ممنون از راهنمائیتون
پست رو منتقل کردم به همون لینکی که فرمودین، قوانین رو هم مطالعه میکنم حتما
فقط بلد نیستم این پست رو چطوری پاک کنم، اگه لازم هست حذف بشه لطف کنین نحوۀ حذفش هم به بنده اطلاع بدین

aryaiee
2015/02/20, 09:18
دوست من با شیلتر شکن پست ندید رفته بود رای تائید.لطفا قوانین رو کامل مطالعه بفرمائید برا خودتون هم بهتره.
چند وقت هست که این لپ تاپ رو دارید؟مشکلی ندارد؟تمام مطعلقات شامل کارتن و...دارید دیگه؟

mousavian
2015/02/20, 15:51
حدود هشت -نه ماهه دارم لپتاپُ ، تمام لوازم جانبی و کارتن و حتی کاورهای نایلونیش هم هست
لپتاپ هیچ مشکلی نداره و کاملا سالمه و تصمیم داشتم براش سالید بگیرم و رمش رو به 8 برسونم که دیدم حدود 800 تومن هزینه داره برام
واسه همین میخوام ببینم اگه اینُ بفروشم و اون هزینۀ ارتقا رو اضافه کنم به کل بودجه، چه گزینه هایی برای خرید دارم و اصلا فروشش بصرفه هست برام یا نه
+
قوانین رو هم چشم دارم مطالعه میکنم یه کم همچنان سر در نمیارم از فروم ; )

aryaiee
2015/02/20, 16:02
ارتقاء رم شما به 8 هم کافی نیست و کار خاصی از پیش نمیبرید چون پردازنده شما و کلا پرفورمنس سخت افزاریمحدود هستش.اگر یک بخش رو هم قوی کنید باز پرفورمنس شما تغییر چندانی نمیکن.(هم رم هم ssd)
اگر تمیز باشد میتونید در رنج 1200 نهایت بفروشید.
اشتباه شما خرید لپ تاپ متوسط و ضعیف برای کار رندر بوده.اگر مانیتور موس و کیبرد داشته باشید میشود کلا با 2 میلیون یک کیس بهتر از این لپ تاپ چمع کرددر غیر این صورت بمونید تا افزایش بودجه بدید.