PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید تلویزیون 32 اینچ برای بازی

still alive
2015/02/16, 08:05
سلام به همه

من یه تلویزیون 32 اینچ (کوچکتر هم باشه اشکال نداره) چون برای تو اتاق میخوام و اتاقمم بزرگ نیست.مورد استفاده ام فقط برای ایکس باکس و شاید سریال باشه.
حتما فول اچ دی باشه.سرعت پاسخگویی خوبی برای بازی داشته باشه.قابلیت اتصال به پی سی هم داشته باشه (البته کامپیوترم HDMI نمیخوره با کابل دیگه میشه اتصال داد؟)
کانال دیجیتال هم اگه داشته باشه که چه بهتر:D
مهمترین چیز کیفیت صفحه نمایششه.و چشم اذیت نکنه
بودجم یک تومنه.

ممنون میشم راهنمایی کنید:x

magiteq
2015/02/16, 10:53
با این بودجه به هیچ وجه یک TV مناسب با ویژگی هایی که ذکر کردی نمیتونی خریداری کنی
شما باید یک مانیتور با خروجی HDMI خریداری کنی که به مراتب کیفیتی بهتری بهت میده در این سطح قیمت

aryaiee
2015/02/16, 11:05
دوست عزیز همانطور که عطا جان اشاره کرد،خرید مانیتور برای بازی در الویت قرار دارد.اما اگر اصرار به به tv دارید و میخواهید از امکانات دیگر یک tv هم استفاده کنید و یا میخواهید از کنسول بازی استفاده کنید،بهترین مدل که رزولوشن fhd داشته باشد و به نسبت باقی مدل ها الویت داشته باشد مدل samsung 32F5590 است.

still alive
2015/02/16, 14:17
ممنون دوستان @};-

با این بودجه به هیچ وجه یک TV مناسب با ویژگی هایی که ذکر کردی نمیتونی خریداری کنی
شما باید یک مانیتور با خروجی HDMI خریداری کنی که به مراتب کیفیتی بهتری بهت میده در این سطح قیمت

راستش من واقعا گیج شدم.:-s خودم اول قصد خرید مانیتور داشتم.چون مانیتورم قدیمی بود و اینطوری هم میتونستم به عنوان مانیتور پی سی استفاده کنم هم برای بازی ولی از چندنفر پرسیدم همه گفتن برای ایکس باکس تلویزیون خیلی بهتره. به خاطر همینم گفتم یه تلویزیون کوچیک بخرم
الان با این بودجه مانیتور چند اینچ میتونم بخرم؟ فول اچ دی میتونم بگیرم؟

دوست عزیز همانطور که عطا جان اشاره کرد،خرید مانیتور برای بازی در الویت قرار دارد.اما اگر اصرار به به tv دارید و میخواهید از امکانات دیگر یک tv هم استفاده کنید و یا میخواهید از کنسول بازی استفاده کنید،بهترین مدل که رزولوشن fhd داشته باشد و به نسبت باقی مدل ها الویت داشته باشد مدل samsung 32F5590 است.
این تی وی که گفتین خروجی پی سی نداره.
من تلویزیونو فقط برای کنسولم میخوام و اینکه بعضی اوقات بتونم به کامپیوتر هم وصل کنم.
برای تلویزیونی با اون مشخصاتی که گفتم چقد بودجه رو باید افزایش بدم؟

aryaiee
2015/02/17, 20:06
1-خروجی درست نیست و ورودی درسته.
2-تمام نمایشگرهای جدید (به جز خانواده صنعتی) از ورودی HDMI به جای VGA استفاده میکنند و در واقع جای این 2 عوض شده است.
3-برای تمامی کنسول های بازی خروجی تصویر HDMI تعریف شده است.حتی کنسول های نسل هشتم فقط خروجی HDMI دارند.
4-با این شرایط یک TV بگیرید برای کار شما بهتره دوست من.خود بنده الان یک TV 32 توی اتاقم هستش برای مانیتورینگ و هم برای آینده که بخوام کنسول بگیرم.اما یک موضوع مهم این هستش که باید دستگاهی بگیرید که حتما از رزولوشن FHD استفاده کنه چون رزولوشن کمتر آزاردهنده میشه از آنجایی که به TV نزدیک هستید.نظر بنده برای TV روی همان 32F5590 هستش.

still alive
2015/02/17, 20:47
ممنون از راهنماییتون@};-

ببخشید منظورم همون ورودی بود.کنسول که HDMI داره و خیالم راحته. ولی برای اتصال این تلویزیونی که پیشنهاد دادین به کامپیوتر مشکل دارم.
چون کامپیوترم HDMI نداره.و واقعا بودجه ام نمیرسه هم بخوام مانیتور بخرم و هم تی وی.
بجز از طریق HDMI راه دیگه ای هست که بتونم پی سی به این تلویزیونی که گفتین وصل کنم؟