PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید دوربین محور ترین گوشی

old gamer
2015/02/15, 20:42
دوستان نیاز به دوربین خوب دارم برای گرفتن عکس قطعات و فروش آنلاین و یه دوربینی که مجبورا همیشه همراهم باشه.
به خاطر همین به نظرم راه حل خرید یک گوشی دوربین محور هست تا حداقل به خاطر گوشی بودنش مجبور باشم همیشه همراهم داشته باشمش.
به نظرتون چه موردی مناسب هست؟ قیمت مهم نیست فقط کیفیت بالای عکس مهمه
ویرایش :

عاغا اصن من از خیرش گذشتم بهترین دوربین روی کدوم گوشیه من اونو بگیرم؟؟؟
امکانات زیاد برای برنامه دوربین، کلید اختصاصی شاتر، زوم بالا، عکاسی در شب و لرزشگیر مناسب مد نظرمه

Mostafa98
2015/02/15, 20:53
هیچ ویژگی خاص دیگه ای مد نظرتون نیست؟
مثلا سیستم عامل یا اندازه و وزن و ..

old gamer
2015/02/15, 21:06
هیچ ویژگی خاص دیگه ای مد نظرتون نیست؟
مثلا سیستم عامل یا اندازه و وزن و ..
آخه بگم اندروید میگید سامسونگ گلکسی K Zoom . بگم وینفون میگید 1020 بگم ios میگید 6plus
فقط کیفیت عکس مهمه برام و اینکه گوشی باشه. حالا اگر دوربینی با سایز گوشی هم بود درنظر میگیرم

Shahin007
2015/02/15, 21:26
امین جان کار اشتراک گذاری عکس هم با همون گوشی میخوای انجام بدی یا نه انتقال میدی به سیستم بعد اشتراک گذاری میکنی؟

Mostafa98
2015/02/15, 21:51
آیا واقعا به کیفیت بسیار بالای دوربین نیاز دارید؟ شاید ده مگاپیکسل هم کافی باشه.
عکاسی حرفه ای مد نظر هست؟
فعلا من ۱۵۲۰ رو پیشنهاد میدم. بعد از اون z3.

old gamer
2015/02/15, 23:14
امین جان کار اشتراک گذاری عکس هم با همون گوشی میخوای انجام بدی یا نه انتقال میدی به سیستم بعد اشتراک گذاری میکنی؟
داداش والا پیج اینستاگرام ندارم ولی اشتراک گذاری هم بحث مهم و کاربردی هست . خب فکر کنم حجم عکس چنین دوربینی بالا باشه و مطمعنا عکس هایی که با دوربین هر گوشی ای گرفته میشه یک روز به سیستم کامپیوتر شخصی منتقل میشه

old gamer
2015/02/15, 23:15
آیا واقعا به کیفیت بسیار بالای دوربین نیاز دارید؟ شاید ده مگاپیکسل هم کافی باشه.
عکاسی حرفه ای مد نظر هست؟
فعلا من ۱۵۲۰ رو پیشنهاد میدم. بعد از اون z3.
1520 خیلی بزرگ نیست؟ کیفیت دوربینش واقعا معرکس؟ از 1020 هم بهتره؟ من گوشی دوربین محور میخوام شما فبلت ویندوزی پیشنهاد دادی !!!

Shahin007
2015/02/15, 23:31
داداش جان خودت نیم ساعته به سوالت میخندم ناراحت نشیا. حالا چه اهمیتی داره؟ خب فکر کنم حجم عکس چنین دوربینی بالا باشه و مطمعنا عکس هایی که با دوربین هر گوشی ای گرفته میشه یک روز به سیستم کامپیوتر شخصی منتقل میشه

منم نیم ساعت خندیدم خدا خیرت بده [emoji1]

گیمر پیر من برای این پرسیدم که راحت بودن اشتراک گذاری در سیستم عامل انتخابی رو در نظر بگیرم بعد پیشنهاد بدم.

باشد که از زود قضاوت کردن دست بکشیم. [emoji4]

Sent from my LG G2

old gamer
2015/02/15, 23:33
منم نیم ساعت خندیدم خدا خیرت بده [emoji1]

گیمر پیر من برای این پرسیدم که راحت بودن اشتراک گذاری در سیستم عامل انتخابی رو در نظر بگیرم بعد پیشنهاد بدم.

باشد که از زود قضاوت کردن دست بکشیم. [emoji4]

Sent from my LG G2
جون تو ینی تو گوشی های دوربین محور انقدر گزینه زیاده که من حتی میزان سهولت اشتراک گذاری رو هم میتونم تعیین کنم؟؟؟

Sent from my Lumia 630

Shahin007
2015/02/15, 23:38
جون تو ینی تو گوشی های دوربین محور انقدر گزینه زیاده که من حتی میزان سهولت اشتراک گذاری رو هم میتونم تعیین کنم؟؟؟

Sent from my Lumia 630
یا خود خدا [emoji15]

گفتم از نظر سیستم عامل [emoji19]

خرید خوبی داشته باشی [emoji4]

Sent from my LG G2

old gamer
2015/02/16, 00:08
یا خود خدا [emoji15]

گفتم از نظر سیستم عامل [emoji19]

خرید خوبی داشته باشی [emoji4]

Sent from my LG G2
ما دوستت داریم شاهین جون :D ♥

VSH-Katana
2015/02/16, 00:24
ده آخه مرد مومن گوشی دوربین محور؟:-ss
الان یه دوربین/ گوشی اندروییدی داریم اونم گلکسی زوم!

بقیه فلگ شیپ حساب میشن با نهایت توان سازنده در اون موقع ساخت برای گنجوندن فناوری دوربین! والا

لومیا ها رو هم که خودت بهتر از من ازشون خبر داری

ضمن اینکه واسه کاری که تو میخوایی یه گوشی با یه دوربین خوب و با کیفیت (چیزی که همه گوشی های جدید دارن )کفایت میکنه @};-

old gamer
2015/02/16, 00:27
ده آخه مرد مومن گوشی دوربین محور؟:-ss
الان یه دوربین/ گوشی اندروییدی داریم اونم گلکسی زوم!

بقیه فلگ شیپ حساب میشن با نهایت توان سازنده در اون موقع ساخت برای گنجوندن فناوری دوربین! والا

لومیا ها رو هم که خودت بهتر از من ازشون خبر داری

ضمن اینکه واسه کاری که تو میخوایی یه گوشی با یه دوربین خوب و با کیفیت (چیزی که همه گوشی های جدید دارن )کفایت میکنه @};-
امکانات زیاد برای برنامه دوربین، کلید اختصاصی شاتر، زوم بالا، عکاسی در شب و لرزشگیر مناسب مد نظرمه

Oneshot Milad
2015/02/16, 10:22

1-لومیا 1020
2- لومیا 1520

لومیا 1020 دوربینش با کامپکت های برتر سال داره بررسی میشه !

درمورد سیستم عامل هم فکر نمیکنم ویندوزفون الان چیزی از بقیه کمتر داشته باشه و با اپدیت دنیم
قابلیت های عالیی برای 1020 ارائه شده !

NAVID OC
2015/02/16, 10:30
از آقا امین عذر می خوام که تو تاپیکشون پست می دم:
ولی شایعاتی مبنی بر اومدن Lumia 1030 با دوربین بسیار ***!!! و 50 مگاپیکسلی به گوش می رسد.
فقط جهت اطلاع گفتم. :)

سند : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

meelad
2015/02/16, 10:59
ولی شایعاتی مبنی بر اومدن Lumia 1030 با دوربین بسیار ***!!! و 50 مگاپیکسلی به گوش می رسد.
بله؟؟؟؟
من واقعا به آب قند احتیاج پیدا کردم!
البته گیمرِ باسابقه نمیتونه این قدر صبر کنه!

ویرایش : 2 پست پایین تر انگار می تونن صبر کنن!

old gamer
2015/02/16, 13:00
1-لومیا 1020
2- لومیا 1520

لومیا 1020 دوربینش با کامپکت های برتر سال داره بررسی میشه !

درمورد سیستم عامل هم فکر نمیکنم ویندوزفون الان چیزی از بقیه کمتر داشته باشه و با اپدیت دنیم
قابلیت های عالیی برای 1020 ارائه شده !
پس به نظر شما ۱۰۲۰ انقدر خوبه که سامسونگ کا زوم رو راحت کنار بزنه؟ مچکر از نظرتون.

old gamer
2015/02/16, 13:02

سند : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
آقا نوید شما لطف داری انتظار برای همچین محصولی با وجود قدیمی تر شدن ۱۰۲۰ همچینم بد نیست

Dan
2015/02/16, 21:29
با اینکه 1020 دوربین خیلی خوبی داره ولی سخت افزارش نسبتا ضعیف شده و زمان زیادی از عمرش گذشته. در حال حاضر پیشنهاد میکنم بیشتر روی 1520 فکر کنی.

old gamer
2015/02/17, 00:14
دوستان هیچ کدوم سامسونگ کا زوم رو تایید نمیکنن پس؟

Dan
2015/02/18, 08:59
چرا اون هم مدل بدی نیست اما صفحه نمایش و CPU این مدل در حد میان رده ها هستش. قطر گوشی زیاده و خیلی هم خوش دست نیست. من خودم وقتی توی دست گرفتم زیاد راحت نبودم.
به شرطی این مدل خوبه که روی قابلیت زوم اپتیکال 10 برابر تاکید زیادی داشته باشی وگرنه دوربین گوشی های عادی خود سامسونگ هم در خیلی از موارد بهتر عمل میکنند.

old gamer
2015/02/18, 16:44
والا اومیا 1520 رو هم دست گرفتم عمرا خوشدست نیست که هیچ حس سینی چای میده به آدم. خب فبلته دیگه، سونی زد ۳ کامپکت چطوره؟ خیلی خوشدست هم هست

Nima.Salarian
2015/02/18, 17:07
به نظر من یا Z3 یا Z3 Compact اگه سونی پسندی
گلکسی اس 5 هم دوربینش خوبه
اگه بزرگ میتونی دست بگیری از ویندوزفون فقط Lumia 1520

Oneshot Milad
2015/02/18, 21:09
والا اومیا ۱۰۲۰ رو هم دست گرفتم عمرا خوشدست نیست که هیچ حس سینی چای میده به آدم. خب فبلته دیگه، سونی زد ۳ کامپکت چطوره؟ خیلی خوشدست هم هست

فبلت ؟ صفحه 4.5 اینچ ؟
سینی ؟ نمیدونم .

ولی طراحی که داره از ان 9 الگو برداری شده که سال 2012 طراح برتر سال شد .

برای دوربین سونی میتونین خرید کنین و لنز مخصوص خود سونی که پشت گوشی به خود گوشی وصل میشه رو هم میتونین خریداری کنین .

Oneshot Milad
2015/02/18, 21:13

سامسونگ کا زوم به دلیل نوع طراحی که داره اگه انتخابتون باشه . بهتره دوربین کامپکت خریداری کنین کنارش هم ی گوشی ساده تا کا زوم سامسونگ .

old gamer
2015/02/19, 01:01
فبلت ؟ صفحه 4.5 اینچ ؟
سینی ؟ نمیدونم .

ولی طراحی که داره از ان 9 الگو برداری شده که سال 2012 طراح برتر سال شد .

برای دوربین سونی میتونین خرید کنین و لنز مخصوص خود سونی که پشت گوشی به خود گوشی وصل میشه رو هم میتونین خریداری کنین .
شرمنده اشتباه تایپی شد منظورم 1520 بود که میعاد توصیه میکرد.

old gamer
2015/02/19, 01:12
سامسونگ کا زوم به دلیل نوع طراحی که داره اگه انتخابتون باشه . بهتره دوربین کامپکت خریداری کنین کنارش هم ی گوشی ساده تا کا زوم سامسونگ .
چون همیشه نوکیا داشتم به دوربین های کارل زایس نوکیا کاملا اعتماد دارم فقط مشکلم با سیستم عامل کاملا محدود ویندوزفونه. چیلترینگ رو نمیتونه راحت دور بزنه. تو اندروید با یه شایقون راحت همه دنیا بی محدودیت تو دستته

SAMAN
2015/02/19, 02:10
چون همیشه نوکیا داشتم به دوربین های کارل زایس نوکیا کاملا اعتماد دارم فقط مشکلم با سیستم عامل کاملا محدود ویندوزفونه. چیلترینگ رو نمیتونه راحت دور بزنه. تو اندروید با یه شایقون راحت همه دنیا بی محدودیت تو دستته

اقا از من میشنوی نرو سمت یه سیستم عاملی که توسعه دهنده اش فقط یک فرد است !

بلایی که سر من اومد !

اون موقعی که من c7 خریدم قیمت ش 600 هزار تومن بود !

اشتباه کردم !

هیچی روش نصب نمیشه !

نه بازی + نه نرم افزار + .......

نکن برادر من ............ نکن !

old gamer
2015/02/19, 03:12
اقا از من میشنوی نرو سمت یه سیستم عاملی که توسعه دهنده اش فقط یک فرد است !

بلایی که سر من اومد !

اون موقعی که من c7 خریدم قیمت ش 600 هزار تومن بود !

اشتباه کردم !

هیچی روش نصب نمیشه !

نه بازی + نه نرم افزار + .......

نکن برادر من ............ نکن !

آخه چه ربطی به گوشی دوربین محور داره؟ اون سیمبین بود نوکیا بود هیچکدوم از اینا دیگه نیستن، البته برای من فقط دوربین و نتیجه نهایی کیفیت عکس در شرایط مختلف مهمه

old gamer
2015/02/19, 03:57
خیلی فکر کردم چرا باید این همه پول بدم یه گوشی بخرم که دوربین خوب داره.
گشتم و گشتم اینو پیدا کردم . Canon PowerShot SX700 HS . چطوره ؟

36728

SAMAN
2015/02/19, 11:57

اقا همین رو بگیر بره ..

SAMAN
2015/02/19, 11:58
آخه چه ربطی به گوشی دوربین محور داره؟ اون سیمبین بود نوکیا بود هیچکدوم از اینا دیگه نیستن، البته برای من فقط دوربین و نتیجه نهایی کیفیت عکس در شرایط مختلف مهمه

من میگم ویندوز فون نگیر نگیر استاد !

چون توسعه دهنده ش هر وقت نخواد توسعه نمیده !

Mostafa98
2015/02/19, 12:20
چرا ویندوزفون نباشه؟! بهترین نرم افزار دوربین رو داره.

Oneshot Milad
2015/02/19, 13:36
متاسفانه باید بگم که بعضیها و خیلی ها هنوز نوکیا رو با نام سیمبین میشناسن و فراموش کردن که مایکروسافت اینده این شرکت رو برای خودش خرید و سیستم عامل ویندوزفون رو یک نفر اداره نمیکنه
( یکی از دوستان من که یکی از سهامداران مایکروسافت هست ) گفته که مایکروسافت برنامه و پروژه های بزرگی برای ویندوزفون یا ویندوز جدید برای اینده در نظر گرفته
وقتی به شما مایکروسافت میگه

ویندوز 8.1 تا سال 2018 ساپورت و پشیتبانی میشه . دیگه چه جای نگرانی هست و چه جالبه که دوستان میگن سیستم عاملی که توسعه دهنده هر وقت بخواد میتونه جلوی توسعش رو بگیره

سیستم عامل توسط مهندسین مایکروسافت ارائه میشه به صورت پیش نمایش و توسعه دهنده ها فقط ایراداتشو میگیرن . حتی من که دولوپرمود هستم هم الان از نظر مایکروسافت توسعه دهنده حساب میشم چطوری میتونم جلوش رو بگیرم ؟

ادامه صحبت هام در این بحث نمیگنجه . اما خیلی خوبه که تحقیقات کامل و یک طرفه درمورد هر سیستم عاملی رو نداشته باشیم و صرف اینکه 10 سال پیش سیمبین یک دفه نابود شد الانم همینطوره .

نقش توسعه دهنده بعد از ارائه سیستم عامل تازه مهم میشه

نه اینکه توسعه دهنده واس خودش سیستم عامل درست بکنه و جلوی توسعش رو بگیره
حتی اگه هیچ کس هیچ نظری و ایرادی از ویندوز و بیلدهای جدیدش نگیره

مهندسین خود مایکروسافت اینکارو میکنن ..

سیمبین 10 سال پیش . نوکیا . ویندوز . مایکروسافت . نوکیا C7 . لومیا . ... و دیگر هیچ :)

Dan
2015/02/19, 22:52

36728
دوربین خیلی خوبیه اما مثل K Zoom تاکید زیادی روی زوم داره. باید بسته به نوع مصرف و حالت های عکاسی مورد نظرت دوربین انتخاب کنی.
از اینجا به بعدش به بخش مشاوره دوربین مربوط میشه. :)