PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریک به شما که بهترین بودید . وب سایت سخت افزار برنده عنوان وب سایت برتر به انتخاب داوران در هفتمین جشنواره وب ایران

Reza Eshraghi
2015/02/08, 14:36
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

وقتی که وب سایت سخت افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) را شروع کردیم فکرش را نمی کردیم روزانه پذیرای چندین هزار نفر کاربر عزیز باشیم که با دقت و ذکاوت تمام مطالب را می خوانند و کوچکترین موارد از دید تیزبین آنها دور نمی ماند. اکنون بعد از گذشت چندین سال وقتی نگاه می کنیم می بینیم که چه لحظاتی را با شما عزیزان داشته ایم و چه زیبا همه در کنار هم سعی کردیم یاد بگیریم و یاد بدهیم. هدف ما همیشه و همیشه این بوده است که سخت افزار وب سایتی باشد برای یادگیری و یاد دادن، برای مشاوره، برای تبادل اطلاعات علمی در تمام زمینه هایی که می توان به گونه ای در دنیای فناوری امروز با آنها ارتباط داشت. خیلی از افراد بر این باورند که چون نام وب سایت سخت افزار است پس ما تنها و تنها در زمینه قطعات سخت افزاری مطلب ارائه می کنیم و تجربه ای در زمینه های دیگر نداریم.

اما سخت افزار به معنای واقعی همه وسایل الکترونیکی و دیجیتالی که به گونه ای سخت افزار یا همان Hardware هستند را پوشش می دهد. این ابزار می تواند موبایل، لپ تاپ و یا هر وسیله دیگری باشد. هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه مطالب کاربردی و فنی است تا کاربر بتواند با آن اطلاعات خود را بالا ببرد و همچنین سعی کرده ایم با ارائه بخش های پرسش و مشاوره (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) شما عزیزان را در دریافت مشاوره مناسب یاری کنیم کاری که بدون هیچ تعارفی کمتر وب سایتی در ایران انجام می دهد چون واقعا این موضوع نیاز به صرف زمان و انرژی زیادی دارد. با این وجود افتخار می کنیم که این سرویس را برای مدت نزدیک به یک سال است ارائه می دهیم و سعی می کنیم تا مدتی دیگر با یک سورپرایز جالب آن را تکمیل کنیم. کسب این عنوان را به همه شما عزیزان تبریک می گویم چون این مهم با حمایت و پشتیبانی شما کاربران بدست آمد و بدون شک هیچ وب سایتی بدون کاربران خوب به هیچ جایی نمی رسد.
لینک اسامی برندگان در هفتمین دوره جشنواره وب (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سپاس از همه شما خوبان
تیم وب سایت سخت افزار

aryaiee
2015/02/08, 19:41
عالی بود بنده رای دادم.دوستان همگی دست به دست هم بدهیم و با خواست خداوند در رتبه اول بایستیم.وب سایت سخت افزار مایه افتخار بنده است.

armageddon
2015/02/08, 19:51
راي داديم >:)

Reza Eshraghi
2015/02/08, 20:03
دوستان عزیز اگر اتفاق خاصی نیفته با توجه به اینکه در گروه ما سایر رقبا به جز یک سایت که سال گذشته اول شد بقیه هیچ افتخار و سابقه برتر بودن رو در جشنواره نداشتند ، انشاءالله با یاری خدا و حمایت دوستان امسال برتر بشیم .
البته در میانه مراحل ثبت نام تغییراتی داده شده بود و یکی از مهمترین تغییرات اضافه شدن گروه انجمن ها ( فروم ها ) برای اولین بار بوده که انشاءالله در سال های اینده فروم هم همزمان با وب سایت در گروه خودش شرکت کنه و بتونه افتار کسب کنه .البته برتر شدن بسیار بسیار کار مشکلی هست در گروه فروم ها ! امسال به این دلیل که در اواسط کار گروه فروم ها اضافه شده بود انجمنی شرکت نکرده بود و کاندیدی هم نبوده ولی سال آینده رقابت فروم ها بسیار وحشتناک میشه !

ALEX_HOT
2015/02/08, 20:37
رای میدهیم
نظر مثبتتون چیه امتیاز منفی بدم ؟ :Pچون من زیاد سعادت نداشتم سر بزم وب سایت
باشه امتیاز میدم خخخ @};-

changal
2015/02/08, 21:17
تعداد یک عدد رای مثبت ارسال شد ، ایشالا با یاری کاربران محترم ، وب سایت در رتبه اول جای خواهد گرفت .

Shahin007
2015/02/08, 21:33
3 رای ناقابل تقدیم سایت سخت افزار شد.

من و شاهین و Shahin007 رای دادیم . ;;)

به امید خدا برنده ایم بدون شک.

@};-

AmirMahmood
2015/02/08, 21:43
مثبت ثبت شد
سهم ما بعد برنده شدن فراموش نشود
با تشکر

SAMAN
2015/02/08, 22:04
با دو ایمیل هم ثبت شد !

2 رای مثبت !

من سهمم رو میخوام !

darvishkhoob
2015/02/08, 22:32
من هم رای دادم=D>

ARMIN
2015/02/09, 01:08
دوستان با رای خود مارو به کارمون بیش از پیش دلگرم میکنید.

ممنونم از همه ی شما عزیزان. @};-

Yaser_Aramesh
2015/02/09, 10:01
به امید اول شدن @};-

Yaser_Aramesh
2015/02/13, 04:13
--------->UP<---------

th e nd
2015/02/13, 09:16
مسوولین رسیدگی کنند، شماره کارت اینجانب:

20165487239632144 ! :ar!

Reza Eshraghi
2015/02/13, 10:38
مسوولین رسیدگی کنند، شماره کارت اینجانب:

20165487239632144 ! :ar!

:D
احسان جان توی این شماره فقط از طریق امداد غیبی میشه چیزی واریز کرد ! توی دنیای مجازی و واقعی این شماره تعریف نشده هست =))
خلاصه اینکه از محبتت بسیار ممنون :x:x@};-

Hoplite
2015/02/13, 11:45
ثبت شد. پرچم سخت افزار بالاست :-bd :)>-

Reza Eshraghi
2015/02/17, 22:38
این افتخار مبارک همه عزیزان باشه :x@};-@};-@};-@};-@};-@};-=D>=D>=D>=D>=D>
خستگی یک سال با این خبر خوش از تنمون بیرون رفت
البته عقاب پیش بینی کرده بود و اسنادش هم موجوده ! :ar!:D

Reza Eshraghi
2015/02/17, 22:50
در پست های قبل گفتم در کنار وب سایت که در گروه خودش هرساله یک مدعی جدی بوده ، از سال آینده انجمن ها نیز در یک رقابت وحشتناک شرکت خواهند کرد . نمیتونیم بگیم ما در سال اول حضور انجمن ها شرکت می کنیم و اول میشیم چون بسیار بسیار مشکله اینکار که در ادامه دلیلشو میگم اما نیاز به یک برنامه ریزی بلند مدت داریم تا با یاری و لطف خداوند و یاری و همکاری شما عزیزان ظرف چند سال به این افتخار بزرگ دست پیدا کنیم و سبد افتخارات مجموعه رو سنگین تر و درخشان تر کنیم
مشکل بودن رقابت انجمن ها دلیلش این هست که در یک گروه مشترک همه انجمن ها با هم به رقابت می پردازند صرف نظر از حیطه فعالیتشون !!!! حالا خودتون تا انتهای ماجرا رو بخونید !
@};-@};-@};-@};-

Mohammad Ali X
2015/02/17, 22:55
در ضمینه مشاوره با وجود اشخاص متخصصی چون شما رضا جان ، علیرضا ( AliYar ) ، عطای عزیز و امیر حسین جان مطمئناً در بخش پرسش و مشاوره رتبه ی خوبی را کسب خواهیم کرد.

aryaiee
2015/02/17, 22:58
بنده هم مجددا به نوبه خودم به تمامی تیم مدیریت سایت و انجمن تبریک عرض میکنم این پیروزی درخشان رو.
محمد جان شما کاربران هستید که راه یک انجمن رو هموار میکنید.بدون وجود کاربران و دوستانی مثل شما،انجمن مثل یک درخت بی برگ میمونه.
به امید پیروزی های بیشتر@};-

Oneshot Milad
2015/02/17, 23:02
من هم تبریک میگم :)‌

ایشالا که انجمن هم ربته برتر رو در کل انجمن ها بدست بیاره .

Mohammad Ali X
2015/02/17, 23:08
بنده هم مجددا به نوبه خودم به تمامی تیم مدیریت سایت و انجمن تبریک عرض میکنم این پیروزی درخشان رو.
محمد جان شما کاربران هستید که راه یک انجمن رو هموار میکنید.بدون وجود کاربران و دوستانی مثل شما،انجمن مثل یک درخت بی برگ میمونه.
به امید پیروزی های بیشتر@};-

ممنون لطف داری امیر حسین جان. جا دارد از یکی از کاربران قدیمی یاد کنم که واقعاً جاش خالیه البته بنده آشنایی با ایشان ندارم ولی با دیدن پست ها و نوشته هایشان میشود خیلی از موارد را درک نمود. کاربری بسیار حرفه ای در ضمینه سخت افزار. منظورم علیرضا سجادی نیا( Arsn) هستش که واقعاً اگر در حال حاضر در فروم فعالیت داشتند مطمئناً تظمینی برای برنده شدن این فروم به عنوان فروم نمونه سال در جشواره وب میشد. امیدوارم ایشان هرچه زودتر به فروم باز گردند.@};-:)

SAMAN
2015/02/17, 23:15
تبریک ........ %%-

ما که خودمون رو واسه سال بعد اماده میکنیم !

sahar66
2015/02/18, 09:01
سلام

منم به عنوان عضو کوچیکی از این سایت بزرگ با ادمایی با دل های بزرگ و همت بزرگ به همه الاخصوص به تیم مدیریت و همچنین اون افرادی که تو تیم مدیریت نیستن اما تلاش زیاد کردن تبریک میگم

Shahin007
2015/02/18, 11:11
!! Rock On

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2015/02/18, 11:25
سلام دوستان عزیز

تبریک میگم خدمت همه اعضای سایت، با آرزوی موفقیت های بیشتر ... @};-

Reza Eshraghi
2015/02/18, 11:37
!! Rock On

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

=D>

خلاصه و مفید و پرمعنا ! :D
جیگر از زحمات شما هم خیلی ممنونیم :x@};-
همینطور جا داره از آقا حسام شالیکاریان عزیز مرد روزهای سخت که زحمات زیادی در این مدت برای مجموعه کشیدند از همه زحماتشون تشکر کنیم و تبریک ویژه بهشون بگیم :x:x@};-@};-

Editor In chief
2015/02/18, 12:58
سپاس از همه عزیزانی که در این چند سال زحمت کشیدند. بزرگترین نعمت برای ما بودن در کنار شما عزیزان است. دست همه شما عزیزان را صمیمانه می فشارم.

Yaser_Aramesh
2015/02/18, 20:45
تو وبسایت تبریک گفتم,شخصا به آقای پناهی هم تبریک گفتم,اینجا هم میگم مبارک باشه @};- >:D<

عزیزان از همین حالا باید دست به دست هم بدیم تا وبسایت و فروم پربارتر بشن و به سطح های بالاتری ارتقا پیدا کنن,همیشه جای پیشرفت هست.

به شخصه تمام تلاشم رو خواهم کرد تا وبسایت و فروم سال بعد عنوان برتر رو کسب کنن :-bd

imanprjr
2015/02/21, 01:01
سلام . بنده هم به عنوان عضو کوچکی از این انجمن تبریک می گم به همه دوستان و زحمت کشان این انجمن ، امید به موفقیت روز افزون همه دوستان .

VSH-Katana
2015/02/21, 01:50
سلام دوستان عزیز

تبریک میگم خدمت همه اعضای سایت، با آرزوی موفقیت های بیشتر ... @};-

وای کستیل بزرگ !!!! @};-@};-

برای اینکه اسپم نباشه: منم تبریک میگم خدمت مجموعه سخت افزار
بهترینارو برای همتون آرزو میکنم