PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار تبدیل به DVD

Free.Byte
2015/02/06, 18:43
سلام دوستان
یه نرم افزار برای تبدیل ویدئو های مختلف به DVD برای پخش خانگی با زیرنویس میخواستم.
به غیر از ConvertX To DVD و XiliSoft

چون ConvertX هم اینترفیس کاربردی و خوبی نداره و Xilisoft هم زیرنویس فارسی رو Decode نمیکنه و به صورت سمبل و علامت میاره و هم از 100% CPU استفاده نمیکنه!.

اگه نرم افزار خاصی دارین ممنون میشم معرفی کنید...

magiteq
2015/02/08, 15:33
میتونی از DIVX PLAYER استفاده کنی و مبدل اون رو هم دانلود و نصب کن و برای پخش هم از مدیا پلیر کلاسیک استفاده کن

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

AliYar
2015/02/09, 00:40
من تجربه استفاده از Bigasoft Total Video Converter رو دارم و واقعا برنامه کاملیه. خیلی از فرمت های تصویر و صدا رو به هم تبدیل می کنه.

قسمت به درد بخورش اینه که کلی preset از قبل تعیین شده داره. مثلا براش تعیین می کنی که تصویر رو به فرمت MP4 کیفیت HD برای PlayStaiton3 یا مثلا برای iPad تبدیل کن.

36464

در ضمن می تونی با تبدیل مثلا یک قسمت از تصویر به صدا در واقع موسیقی یا صدای مورد نظر رو استخراج کنی یعنی مثلا کل-یپ به صدا.

و البته اینکه خودت می تونی تنظیات صدا و تصویر برای تبدیل رو تعیین کنی مثلا bitrate resolution/size codec و تنظیمات دیگه. فقط راستش یادم نمیاد زیرنویس رو درست کانورت می کنه یا نه اینو می تونی امتحان کنی.

old gamer
2015/02/09, 09:44
تمام کسانی که DVD تولید میکنن در داخل ایران از برنامه ConvertX to DVD استفاده میکنن، شما چرا نمیخوای از بهترین برنامه مخصوص اینکار استفاده کنی؟

Reza Eshraghi
2015/02/09, 11:54
سلام دانیال جان
کم پیدایی !
اکثر کانورتر ها و نرم افزارهای ادیت فیلم توی تنظیماتشون قابلیت ست کردن تعداد Thread های CPU رو دارند که بتونی با توجه به CPU خودت مقدارش رو ست کنی تا از حداکثر پرفورمنس سی پی یوت استاده کنی .
Xilisoft هم این قابلیت رو داره و به شخصه بارها ازش استفاده کردم !
توی تنظیماتت که رفتی بالای صفحه هست بگردی پیداش می کنی
برای مشکل زیرنویس هم بعضی نرم افزارها هستند که زیر نویس رو Burn می کنه به فیلم !
Freemake Video Convertor تا جایی که یادمه این قابلیت رو داره و یک زمانی تست کردم جواب داد !

36467

Free.Byte
2015/02/10, 20:06
مرسی از رضا عزیز و همه دوستان...
رضا جان درگیر یه پروژه بزرگ هستم که انشالله وقتی به نتیجه رسید بیشتر در خدمت شما و دوستان خواهیم بود..
نرم افزار ConvertX کیفیت لازم رو نمیده و رابط کاربری کاملی هم نداره.