PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي براي خريد تلويزيون

RezaDodangeh
2015/02/04, 10:26
سلام به همه

1 - مهمترين فاكتور براي من سايز تلويزيون هست. يعني بين تلويزيون بزرگتر با كيفيت خيلي خوب و تلويزيون كوچكتر با كيفيت عالي ، بزرگتر رو انتخاب ميكنم (البته نه اينكه تلويزيون بزرگتر خيلي كيفيتش ضعيف تر باشه)

2 - كيفيت برام مهمه. درسته كه گفتم بزرگ بودن تلويزيون برام اهميت داره ولي كيفيت هم برام خيلي مهمه

3 - سه بعدي و هوشمند بودن اصلاً برام اهميتي نداره و نيازي ندارم. مگر اينكه تلويزيون هوشمندي باشه كه از نظر ساير موارد انتخاب خوبي باشه

4 - بودجه اي كه بصورت نقد دارم 2 مليون هست ولي امكان خريد اقساط هم دارم تا حدود 4 مليون

5 - متراژ محل ديدن فيلم ، حدود 12 متر ، اما ميخوام تلويزيوني باشه كه بعدها اگر خونه بزرگتر گرفتم مجبور نباشم باز تلويزيون رو عوض كنم

6 - مارك هايي هستن كه قيمت هاي پايين تري دارن و ميشه با همون پول ، سايز بزرگتري از اونها خريد
مثل Hisense و X.V***ON ، لطفاً بفرماييد نظرتون درمورد اين مارك ها چيه؟

7 - خودم فعلاً چند مدل مد نظرم هست

اگر بخوام در حدود 2 مليون خريد كنم:
X.V***ON XK4850 48 Inch = 2،000،000
SAMSUNG H5890 48 Inch = 2،500،000

اگر بخوام بالاتر هزينه كنم:
Hisense 55 Inch = 3،200،000
XV***ON 55K3DS200 55 Inch = 3،600،000
Samsung 58H5885 58 Inch = 4،300،000
LG 60LB56100GI 60 Inch = 4،200،000

قيمت ها رو تقريبي نوشتم. تشكر از پاسخگوييتون

aryaiee
2015/02/04, 11:18
رضا جان
1-xvison رو به کل فراموش کنید!
2-مدل hisense مورد تائید است.
3-مدل 58h5885 سامسونگ چندان جالب نیست چون اشباع رنگش تقریبا زیاد هستش و رزولوشن مناسبی ندارد.اما اگر واقعا سایز بزرگ میخواهید بحثش جدا است.
در کل بین این مدل ها که دادید بنده فقط hisense رو تائید میکنم و اون هم مدل K560 فقط!
4-در سایز 48 اینچ هم مدل 48H6430 و یا 48H6390 هم دارای قیمت و کیفیتی مناسب هستند

RezaDodangeh
2015/02/04, 11:28
رضا جان
1-xvison رو به کل فراموش کنید!
2-مدل hisense مورد تائید است.
3-مدل 58h5885 سامسونگ چندان جالب نیست چون اشباع رنگش تقریبا زیاد هستش و رزولوشن مناسبی ندارد.اما اگر واقعا سایز بزرگ میخواهید بحثش جدا است.
در کل بین این مدل ها که دادید بنده فقط hisense رو تائید میکنم و اون هم مدل K560 فقط!
4-در سایز 48 اینچ هم مدل 48H6430 و یا 48H6390 هم دارای قیمت و کیفیتی مناسب هستند

تشكر
ال.جي چطور؟ مدل 60 اينچ كه نوشتم

aryaiee
2015/02/04, 11:54
تشكر
ال.جي چطور؟ مدل 60 اينچ كه نوشتم

اگر مورد تائید بود در بالا عرض میشد!
براتون الویت بندی کردم دوست من

Reza Eshraghi
2015/02/04, 12:03
سلام رضا جان . خوبی ؟ کم پیدائی !
دو مدل سامسونگی که امیرحسین عزیز گفت براتون بسیار مناسبه برادر .
بالاتر از این سایز هم با توجه به شرایط شما فکر کنم اذیتتون کنه .

RezaDodangeh
2015/02/04, 12:35
اگر مورد تائید بود در بالا عرض میشد!
براتون الویت بندی کردم دوست من
مرسي
يعني هايسنس از ال.جي بهتره؟!! تعجب كردم :40:

سلام رضا جان . خوبی ؟ کم پیدائی !
دو مدل سامسونگی که امیرحسین عزیز گفت براتون بسار مناسبه برادر .
بالاتر از این سایز هم با توجه به شرایط شما فکر کنم اذیتتون کنه .
سلام داداش ، قربانت. بله يه مدت نبودم
چكار كنم عشق تلويزيون سايز بزرگ دارم. يعني اگر پولش بود 80 اينچ ميگرفتم!

برا اون موضوع هم والا چي بگم... يعني تلويزيون سايز بزرگ ضرر داره؟ (وجداناً نگو آره!!!)

aryaiee
2015/02/04, 12:39
رضا جان با توجه مورد شما باید عرض کنم نهایتا 55 برای شما کافی هستش.دقت بفرمائید عرض کردم نهایت.
بله HISESNE مگه مشکلی دارد؟شما تصاویر LED های بزرگش رو مشاهد فرمودید؟واقعا عالیه!تصویر یکدست و نشت نور بسیار کم + رنگ ها واقعا در این پنل فوق العاده هستند!
پنل این شرکت ساخت کره جنوبی است.

Reza Eshraghi
2015/02/04, 12:41
سلام داداش ، قربانت. بله يه مدت نبودم
چكار كنم عشق تلويزيون سايز بزرگ دارم. يعني اگر پولش بود 80 اينچ ميگرفتم!

برا اون موضوع هم والا چي بگم... يعني تلويزيون سايز بزرگ ضرر داره؟ (وجداناً نگو آره!!!)

فشار زیادی به چشمت میاره عزیزم
شما هرچه سایز بزرگتری بگیری خب باید فضای بیشتری داشته باشی و دورتر بشینی نگاه کنی که با توجه به شرایطت خوب نیست و اذیت میشی
برای سلامتی خودت هست . اتفاقاً در این مورد به امیرحسین عزیز تلفنی یادآوری کردم چند دقیقه پیش و امیرجان هم تأیید کرد این موضوع رو !

RezaDodangeh
2015/02/04, 12:49
رضا جان با توجه مورد شما باید عرض کنم نهایتا 55 برای شما کافی هستش.دقت بفرمائید عرض کردم نهایت.
بله HISESNE مگه مشکلی دارد؟شما تصاویر LED های بزرگش رو مشاهد فرمودید؟واقعا عالیه!تصویر یکدست و نشت نور بسیار کم + رنگ ها واقعا در این پنل فوق العاده هستند! پنل این شرکت ساخت کره جنوبی است.
نه اتفاقاً خودم هم تحقيقاتي كردم و مي بينيد كه هايسنس هم توي ليست انتخابي خودم هست. اما تعجبم بخاطر سابقه و موقعيت شركت ال.جي بود

فشار زیادی به چشمت میاره عزیزم
شما هرچه سایز بزرگتری بگیری خب باید فضای بیشتری داشته باشی و دورتر بشینی نگاه کنی که با توجه به شرایطت خوب نیست و اذیت میشی
برای سلامتی خودت هست . اتفاقاً در این مورد به امیرحسین عزیز تلفنی یادآوری کردم چند دقیقه پیش و امیرجان هم تأیید کرد این موضوع رو !
ممنون داداش. دمت گرم كه اينقدر برات مهمه

پس با اين حساب و با توجه به اينكه هايسنس قيمت مناسبي هم داره ، فكر ميكنم همون هايسنس 55 گزينهء خوبي باشه

فقط درمورد سامسونگ 5890 هم يه نظر بديد چون من تصويرش رو ديدم تفاوت خاصي بين اين با دو مدلي كه آريايي عزيز فرمودن نديدم. از طرفي كمي ارزون تر هست و اگر قرار باشه 48 بگيرم ترجيح ميدم كمتر خرج كنم

و حرف آخر اينكه براي موضوع چشمم 55 مشكلي نداره؟

تشكر دوباره

aryaiee
2015/02/04, 12:56
جناب اشراقی هم اشاره کردند در سایز بالا نهایت بتونید بین 48 و 55 بخرید.باور بفرمائید بعد از خرید بزرگتر پشیمون خواهید شد دوست من.برای دنبال کردن تصاویر با توجه به مشکل شما،خستگی چشم و کلافگی خواهید داشت.
مدل ها عرض شد.به نظرم اون مدل 48 که گفتم در بالا الویت دارد.هم از نظر سایز و هم از نظر کیفیت بد نیست.اگر نه که همان مدل 5890 خود شما هم بد نیست.

RezaDodangeh
2015/02/04, 13:11
جناب اشراقی هم اشاره کردند در سایز بالا نهایت بتونید بین 48 و 55 بخرید.باور بفرمائید بعد از خرید بزرگتر پشیمون خواهید شد دوست من.برای دنبال کردن تصاویر با توجه به مشکل شما،خستگی چشم و کلافگی خواهید داشت.
مدل ها عرض شد.به نظرم اون مدل 48 که گفتم در بالا الویت دارد.هم از نظر سایز و هم از نظر کیفیت بد نیست.اگر نه که همان مدل 5890 خود شما هم بد نیست.
تشكر
فقط لطفاً نشت نور رو هم يه توضيح بفرماييد

برادر اگر خاطرتون باشه درمورد سينماي خانگي هم صحبتي كرده بوديم. با حسابي كه الان پيش اومد و توضيحاتي كه شما و داداش گلم رضا اشراقي فرموديد ، احتمال زياد پول براي سينماي خانگي هم باقي بمونه (مگر اينكه شركت حقوق كم بهم بده :D)

براي سينماي خانگي يه تاپيك جدا بزنم يا همينجا بپرسم؟

magiteq
2015/02/04, 13:31
دوست عزیزم مدل 55 سامی , تنها یک اختلاف 500 تومنی داره با مدل HU8850 سایز 50 که 4K هم هست
در خصوص اشباع بیش از حد رنگ , تمام TV ها در تنظمیات پیشفرض اشباع زیادی دارن و این اشباع از دقت رنگ کم میکنه , حتی OLED ها.
ولی TV های پروفایل های از پیش اماده کالیبره شده دارن که دقت رنگ رو افزایش میده , همچنین با کم کردن برایتنس دقت رنگ هم میتونه بیشتر بشه
پیشنهاد من خرید مدل های با سایز بالای سامی , LG نیست , چون با این قیمت ارزش خرید نداره
مدل LG هم کنتراست پایینی داره , در کل سری LB و به غیر از مدل های 4K که بعضا از FULL LED استفاده میکنن و به دلیل استفاده از پنل IPS و LED منطقه ای , کنتراست پایینی دارن ولی این مدل دقت رنگ خوبی داره.
در خصوص فاصله نمایشگر تا چشم هم بسته به محتوا متفاوت هست , برای محتوای 3D یک فاصله حداقلی و حداکثری وجود دارد و برای کیفیت های محتوای SD و HD هم این امر صادق هست
با توجه به اینکه تراکم پیکسل های TV زیاد نیست مثل نمایشگرهای موبایل , پس خیلی نباید فاصله با نمایشگر کم باشه و یا بیش از حد زیاد
شما با استفاده از این محاسبه گر میتوید میزان فاصله از پنل رو اندازه بگیری(هر چند خیلی دقیق نیست) , برای 3D هم در دفترچه راهنمای TV ذکر شده فاصله های مجاز

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نشت نور هم عبور نور از میان ساب پیکل هاست که نور پس زمینه LED از کوشه های پنل نشت میکنه
این نور در رنگ های ابی و بنفش و حتی زرد میتونه باشه و کل صفحه رو درگیر کنه

aryaiee
2015/02/04, 13:35
عطا جان مورد ایشان مقداری خاص هستش و نمیتونند 3D خریداری مشاهده کنند.برای خرید سینمای خانگی هم میتونید تاپیک مجزا بزنید (زمان خرید)
سوال دیگری هست؟

RezaDodangeh
2015/02/04, 13:59
دوست عزیزم مدل 55 سامی , تنها یک اختلاف 500 تومنی داره با مدل HU8850 سایز 50 که 4K هم هست
در خصوص اشباع بیش از حد رنگ , تمام TV ها در تنظمیات پیشفرض اشباع زیادی دارن و این اشباع از دقت رنگ کم میکنه , حتی OLED ها.
ولی TV های پروفایل های از پیش اماده کالیبره شده دارن که دقت رنگ رو افزایش میده , همچنین با کم کردن برایتنس دقت رنگ هم میتونه بیشتر بشه
پیشنهاد من خرید مدل های با سایز بالای سامی , LG نیست , چون با این قیمت ارزش خرید نداره
مدل LG هم کنتراست پایینی داره , در کل سری LB و به غیر از مدل های 4K که بعضا از FULL LED استفاده میکنن و به دلیل استفاده از پنل IPS و LED منطقه ای , کنتراست پایینی دارن ولی این مدل دقت رنگ خوبی داره.
در خصوص فاصله نمایشگر تا چشم هم بسته به محتوا متفاوت هست , برای محتوای 3D یک فاصله حداقلی و حداکثری وجود دارد و برای کیفیت های محتوای SD و HD هم این امر صادق هست
با توجه به اینکه تراکم پیکسل های TV زیاد نیست مثل نمایشگرهای موبایل , پس خیلی نباید فاصله با نمایشگر کم باشه و یا بیش از حد زیاد
شما با استفاده از این محاسبه گر میتوید میزان فاصله از پنل رو اندازه بگیری(هر چند خیلی دقیق نیست) , برای 3D هم در دفترچه راهنمای TV ذکر شده فاصله های مجاز

نشت نور هم عبور نور از میان ساب پیکل هاست که نور پس زمینه LED از کوشه های پنل نشت میکنه
این نور در رنگ های ابی و بنفش و حتی زرد میتونه باشه و کل صفحه رو درگیر کنه

عطا جان مورد ایشان مقداری خاص هستش و نمیتونند 3D خریداری مشاهده کنند.برای خرید سینمای خانگی هم میتونید تاپیک مجزا بزنید (زمان خرید)
سوال دیگری هست؟

تشكر از همهء دوستان بابت راهنمايي هاي خوبشون

مورد خاصي نيست فقط صحبت هاي دوست خوبم "magiteq" با اينكه خيلي نكات خوب داشت ولي يكم گيج شدم

مثلاً اين قسمت ها:
مدل 55 سامی , تنها یک اختلاف 500 تومنی داره با مدل HU8850 سایز 50 که 4K هم هست
مدل LG هم کنتراست پایینی داره
ممنون ميشم از جناب "magiteq" كه توضيح بدن منظورشون تاييد سايز بزرگ بود يا رد كردن سايز بزرگ؟ يا تاييد هايسنس يا رد كردنش؟

ضمناً فاصلهء من تا تلويزيون حدود 3/5 متر هست

aryaiee
2015/02/04, 14:13
رضا جان بنده هم در ابتدا اشاره کردم hisense برتری داره برای شما.میدونید چرا؟چون شما هدفتون نه 3d بود و نه امکانات هوشمند.شما هدفتون یک tv سایز بزرگ بود همین و بس.البته با بودجه شما
حالا اگر بخواهید این رو زا سامسونگ یا الجی مثلا خریداری کنید،باید یک مدل بردارید که حداقل smart هم باشد و اینگونه میشود که شما فقط بابت صفحه بزرگ پول نمیدید،بلکه بابت امکانات هم هزینه میکنید چیزی گه شما دوست ندارید انجام بدید.
حالا چرا من اون مدل hisense رو معرفی کردم؟چون صفحه نمایش بزرگی داره و در رزولوشن fhd واقعا عالی است همچنین شما پولی بابت امکانات اضافی مثل smart پرداخت نمیکنید چون نیازی بهش ندارید.
در عوض یک صفحه نمایش بزرگ 55 اینچ دارید که پنل هم ساخت کره است و شسته رفته و دقیقا مناسب هدف شما است.
حالا اگر بخواهیم مثلا سامسونگ رو مثال بزنیم.شما با این بودجه و هدف و با توجه به مشکل خاص شما،بنده توصیه میکنم در نهایت 48 اینچ بیشتر خریداری نکنید.چون از اون به بالا شما بیشتر دارید هزینه امکانات رو میدید تا کاربردی که دارید.یعنی مثلا شما بخواهید یک 55 یا 58 مثل 58h5885 رو خریداری کنید،با کمی افزایش بودجه یعنی مثلا همان 500 تومانی که عطا جان اشاره کرد میتونید یک مدل خیلی بالاتر از نظر کیفیت تصویری خریداری کنید.
خوب حالا نهایت بودجه شما 4 میلیون که باشد و در نظر بگیریم که هدف شما صرفا یک صفحه نمایش بزرگ است،پس بهترین مدل با قیمت پائین همان مدل hisense k560 است.
اما!یک مدلی از hisesne است که منو مجذوب خودش کرد و با توجه به قیمت اش واقعا تصویر شفاف و زنده ایی داشت.خیلی وارد مباحث حرفه ایی و تخصصی نمیشم که برای شما هم قابل فهم باشه برادر.
اگر تا غروب صبر کنید مدل دقیق اش رو میپرسم تا شب

RezaDodangeh
2015/02/04, 14:21
البته منم تا حدودي اطلاعات صوتي تصويري دارم :D (البته نه حرفه اي)

كامل توضيح داديد. الان دقيق متوجه شدم. البته هايسنس هم 3D و اسمارت هست ولي خب با قيمت خيلي خيلي كمتر نسبت به ال.جي و سامسونگ
اين مدل كه فرموديد جديدتره؟ چون تنها مدل 55 هايسنس كه من تو اهواز ديدم فقط همون K560 هست. حتي تو سايت هاي فروش تلويزيون هم فقط همين يك مدل هايسنس وجود داره

aryaiee
2015/02/04, 14:24
انتهای پست رو ویرایش کردم بخونید.تا شب براتون مدل رو عرض میکنم.

RezaDodangeh
2015/02/04, 14:28
انتهای پست رو ویرایش کردم بخونید.تا شب براتون مدل رو عرض میکنم.

آقا اسپمه كه اسپمه! نتونستم نگم :)
خيلي كارت درسته برادر. لاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااايك :boxing:

RezaDodangeh
2015/02/07, 10:38
سلام داداش خبري ازت نشد....
خودم يه تحقيقي كردم اون مدل هايسنس كه فرموديد رو توي كاتالوگ ديدم ، سري 770 بود. مشخصاتش از 560 خيلي بهتره ، ولي تو اهواز پيدا نميشه

راستي هايسنس 560 هم كه گفتيد يه ايراد داره. اينكه 50 هرتز هست! تار شدن تصوير رو در تصاوير سريع مثل فوتبال به وضوح ميشه ديد

موندم چطور يه تلويزيون سه بعدي ، 50 هرتزه؟! :-??

دوستان نظرتون درمورد اسنوا چيه؟ من يه 32 دارم چند ساله مثل تراكتور داره كار ميكنه
الان يه مدل جديدش رو ديدم خواستم نظر شماها رو هم بدونم

مدل = S36

aryaiee
2015/02/07, 11:12
سلام داداش خبري ازت نشد....
خودم يه تحقيقي كردم اون مدل هايسنس كه فرموديد رو توي كاتالوگ ديدم ، سري 770 بود. مشخصاتش از 560 خيلي بهتره ، ولي تو اهواز پيدا نميشه

راستي هايسنس 560 هم كه گفتيد يه ايراد داره. اينكه 50 هرتز هست! تار شدن تصوير رو در تصاوير سريع مثل فوتبال به وضوح ميشه ديد

موندم چطور يه تلويزيون سه بعدي ، 50 هرتزه؟! :-??

دوستان نظرتون درمورد اسنوا چيه؟ من يه 32 دارم چند ساله مثل تراكتور داره كار ميكنه
الان يه مدل جديدش رو ديدم خواستم نظر شماها رو هم بدونم

مدل = S36

والا فراموش نکردم.اون فروشگاهی که این مدل رو داشت صاحبش برای سمینار تشریف برده بودند که امروز بعد از ظهر ظاهرا برمیگرده و مدل عرض میکنم.اسنوا رو هم توصیه نمیکنم به علت کیفیت تصویر وگرنه قطعات با طول عمر بالایی داره.هرچند جدیدا پنلش رو دیگه از کره نمیگیره.
در ضمن اشتباه به عرضتون رسوندن چون 60hz هستش نه 50hz و این میزان هم کم نیست!گول تبلیغات برخی برندهارو برای این جور بخش ها نخورید.

magiteq
2015/02/07, 11:25
دوست عزیزم میزان 60 هرتز , قطعا باعث ایجاد sttuter( همون تیک ها کوچک) در تصاویر سریع میشه , حالا میخواد از هر برندی باشه
حتی با 120 هرتز هم به همین شکل , در کل یکی از بزرگترین نقص LCD ها عدم ایجاد تصویر نرم در تصاویر حرکتی هست
از این جهت تنها پلاسما تا حد بسیار زیادی فاقد این ضغف هست
اما تولید کنندگاه مختلف از روش ها متنوعی برای افزایش فریم به وسیله جایگذاری ( که یکی از این روش ها هست ) استفاده میکنن
مثلا پانا از روش درون یابی فریم استفاده کرده.
این قبیل روش ها در برندهای مختلف اسامی متفاوتی داره , ولی کارائی یکسان
مثلا در سامسونگ MOTION PLUS هست یا LG که میشود TRUEMOTION.
حالا نمیدنم این برند
hisense هم از این قبیل روش ها استفاده کرده , که اگر کرده باشه در تصاویر زنده مثل مسابقات ورزشی , قطعا فعالسازیش تاثیر داره

RezaDodangeh
2015/02/07, 11:48
والا فراموش نکردم.اون فروشگاهی که این مدل رو داشت صاحبش برای سمینار تشریف برده بودند که امروز بعد از ظهر ظاهرا برمیگرده و مدل عرض میکنم.اسنوا رو هم توصیه نمیکنم به علت کیفیت تصویر وگرنه قطعات با طول عمر بالایی داره.هرچند جدیدا پنلش رو دیگه از کره نمیگیره.
در ضمن اشتباه به عرضتون رسوندن چون 60hz هستش نه 50hz و این میزان هم کم نیست!گول تبلیغات برخی برندهارو برای این جور بخش ها نخورید.
سلام برادر
فكر ميكنم 60 هرتز و 50 هرتز رو بسته به PAL يا NTSC بودن تصوير اعلام ميكنن كه حالت ريفرش بالاترش هم ميشه 100 هرتز و 120 هرتز
(البته تا جايي كه من ميدونم)

بله متوجه هستم كه اينكه خود پنل توانايي 100 هرتز داشته باشه يا اينكه با روش هاي خود شركت ها تعداد فريم ها رو افزايش بده تفاوت داره و شركت ها معمولاً در اين زمينه اغراق ميكنن. اما تصويري كه ميگم دقيقاً هايسنس كنار يه تلويزيون سامسونگ و يه ال.جي بود و فوتبال روي هر سه تا پخش ميشد. دقيقاً در صحنه هاي با تحرك سريع ، هايسنس به وضوح تار ميشد ولي اون دو تا نه

اين مدل اسنوا كه نوشتم تصويرش واقعاً خوب بود. رنگهاش مثل سامسونگ غليظ نيست و بيشتر به سوني و شارپ شباهت داشت كه رنگ هاي طبيعي و بدون اغراق دارن. متاسفانه توي سايتش كه رفتم گزينهء تلويزيونش غيرفعال بود! شايد به دليل به روز رساني

تو پست بعدي مشخصاتش رو مينويسم نظرتون رو بگيد (هرچند مشخصات همه چيز نيست)

دوست عزیزم میزان 60 هرتز , قطعا باعث ایجاد sttuter( همون تیک ها کوچک) در تصاویر سریع میشه , حالا میخواد از هر برندی باشه
حتی با 120 هرتز هم به همین شکل , در کل یکی از بزرگترین نقص LCD ها عدم ایجاد تصویر نرم در تصاویر حرکتی هست
از این جهت تنها پلاسما تا حد بسیار زیادی فاقد این ضغف هست
اما تولید کنندگاه مختلف از روش ها متنوعی برای افزایش فریم به وسیله جایگذاری ( که یکی از این روش ها هست ) استفاده میکنن
مثلا پانا از روش درون یابی فریم استفاده کرده.
این قبیل روش ها در برندهای مختلف اسامی متفاوتی داره , ولی کارائی یکسان
مثلا در سامسونگ MOTION PLUS هست یا LG که میشود TRUEMOTION.
حالا نمیدنم این برند
hisense هم از این قبیل روش ها استفاده کرده , که اگر کرده باشه در تصاویر زنده مثل مسابقات ورزشی , قطعا فعالسازیش تاثیر داره

نه داداش اين مدل 100 هرتز نيست و قابليتي هم نداره. اون يكي مدل كه داداشم هم گفتن 100 هرتز هست (770) ، ولي تو اهواز پيدا نكردم. حتي نمايندگي فروشش هم نداشت و گفت اصلاً اين مدل رو نديده!!!

aryaiee
2015/02/07, 11:51
بحث ntsc و pal هم اگر باشد باز هم کشور ما روی pal هستش و باید گفت بهتره.همانطور که عطا جان هم اشاره کرد،بر روی فریم ها سریع و یا فیلم هایی که تعداد فریم ریت پائینی بر ثانیه دارند این مشکل گاها پیش میاد.در هر صورت بنده نظرم رو گفتم.

RezaDodangeh
2015/02/07, 11:55
مدل = S36
پنل IPS
Time Fhift
سيستم بهبود رنگ هوشمند

اونايي رو كه فكر ميكردم مهم هست نوشتم بقيش همون مشخصات معموله كه تمام تلويزيون ها دارن مثل گيرنده ديجيتال
البته ننوشته كه چند هرتزه

aryaiee
2015/02/07, 12:00
مدل = S36
پنل IPS
Time Fhift
سيستم بهبود رنگ هوشمند

اونايي رو كه فكر ميكردم مهم هست نوشتم بقيش همون مشخصات معموله كه تمام تلويزيون ها دارن مثل گيرنده ديجيتال
البته ننوشته كه چند هرتزه

دوست عزیز هیچ گونه اطلاعات تخصصی از پنل و باقی info مهم این دستگاه وجود ندارد!بنده هم گشتم و هم مطالعه کردم!به هیچ وجه تولیدات داخل کشور قابل رقابت حتی با ساده ترین برندهای جهانی نیستند.مثل یک جور ترشی میمونند!هر قطعه رو از یک جا گرفته و متصل میکنند.فعلا راه درازی برای برندهای ایرانی مانده تا به جایی برسند متاسفانه.در فروشگاه ها گاهی خیلی ساده با یک دستکاری در تنظیمات ممکن هستش یک tv خیلی بهتر به نظر برسه.و این هم به میزان سود فروشنده بستگی دارد.
پس در یک نتیجه گیری کلی بنده همچنان تاکید بر مدل های معرفی شده قبلی دارم و همچنین این مدل ها مخصوصا اسنوا رو تائید نمیکنم.

RezaDodangeh
2015/02/07, 12:31
دوست عزیز هیچ گونه اطلاعات تخصصی از پنل و باقی info مهم این دستگاه وجود ندارد!بنده هم گشتم و هم مطالعه کردم!به هیچ وجه تولیدات داخل کشور قابل رقابت حتی با ساده ترین برندهای جهانی نیستند.مثل یک جور ترشی میمونند!هر قطعه رو از یک جا گرفته و متصل میکنند.فعلا راه درازی برای برندهای ایرانی مانده تا به جایی برسند متاسفانه.در فروشگاه ها گاهی خیلی ساده با یک دستکاری در تنظیمات ممکن هستش یک tv خیلی بهتر به نظر برسه.و این هم به میزان سود فروشنده بستگی دارد. پس در یک نتیجه گیری کلی بنده همچنان تاکید بر مدل های معرفی شده قبلی دارم و همچنین این مدل ها مخصوصا اسنوا رو تائید نمیکنم.

تشكر برادر. خيلي لطف كرديد اين چند روز. شما و دوستان راهنمايي هاي خودتون رو گفتيد و نكات به دردبخوري هم بود. ديگه ميمونه اينكه فكر كنم با توجه به نياز خودم ، هزينه و راهنمايي هاي شما ، كدوم مدل رو انتخاب كنم

فقط آخرين سوال كه تمام گزينه ها رو مطرح كرده باشم. نظرتون درمورد محصولات بدون گارانتي چيه؟
مثلاً 55 اينچ بدون گارانتي ، با همون مدل كه گارانتي داره بيشتر از 1 ميليون اختلاف قيمت داره
شما تاييد ميكنيد يا خير؟

magiteq
2015/02/07, 12:47
بدون گارانتی به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه و در هنگام مشکل دار شدن TV , قطعا شدیدا به مشکل میخوری
بدون گارانتی پنل های خاص پاناسونیک پیشنهاد یشه که به دلیل نبود گارانتی دارش هست
مثل VT60

RezaDodangeh
2015/02/07, 13:09
اولش فكر ميكردم با يكي دو سوال راحت ميشه انتخاب كرد. ولي الان ميبينم انتخاب برام راحت تر كه نشده هيچ ، سخت تر هم شده. البته راهنمايي دوستان خوب بود ، مشكل از جنس هاي موجوده و نياز من. اينم شانس منه :((

وقتي خواستم ازدواج كنم اينقدر تحقيق نكردم و انتخاب اينقدر سخت نبود!!! :-??

هعييييييي..... كاش ما هم پولدار بوديم يه راست ميرفتيم تو مغازه ميگفتيم آقا همينو بپيچ! :|

RezaDodangeh
2015/02/08, 12:15
دوست عزیز هیچ گونه اطلاعات تخصصی از پنل و باقی info مهم این دستگاه وجود ندارد!بنده هم گشتم و هم مطالعه کردم!به هیچ وجه تولیدات داخل کشور قابل رقابت حتی با ساده ترین برندهای جهانی نیستند.مثل یک جور ترشی میمونند!هر قطعه رو از یک جا گرفته و متصل میکنند.فعلا راه درازی برای برندهای ایرانی مانده تا به جایی برسند متاسفانه.در فروشگاه ها گاهی خیلی ساده با یک دستکاری در تنظیمات ممکن هستش یک tv خیلی بهتر به نظر برسه.و این هم به میزان سود فروشنده بستگی دارد.
پس در یک نتیجه گیری کلی بنده همچنان تاکید بر مدل های معرفی شده قبلی دارم و همچنین این مدل ها مخصوصا اسنوا رو تائید نمیکنم.

بدون گارانتی به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه و در هنگام مشکل دار شدن TV , قطعا شدیدا به مشکل میخوری
بدون گارانتی پنل های خاص پاناسونیک پیشنهاد یشه که به دلیل نبود گارانتی دارش هست
مثل VT60

سلام مجدد
تمام مواردي كه دوستان گفتن رو در نظر گرفتم و نهايتاً به اين جمع بندي رسيدم:

نتيجه اي كه از صحبت هاي دوستان گرفتم اين بود كه با توجه به بودجهء محدود من ، اگر بخوام سايز خيلي بزرگ بخرم بايد از يك سري امكانات چشم پوشي كنم يا اينكه از مارك هاي متوسط خريد كنم. از طرفي بحث چشم من هم كه دوستان گفتن مطرح هست

لذا چون من به كيفيت تصوير هم در كنار سايز اهميت ميدم ، با توجه به راهنمايي دوستان ، بهترين انتخاب براي من گزينه اي هست كه بين كيفيت ، سايز و قيمت بالانس باشه

در نتيجه تصميم گرفتم همون 48 اينچ بخرم و اون هم سامسونگ كه هم سايز خوبي هست و هم كيفيت و امكانات مناسبي داره

فقط من 4 مدل رو عرض ميكنم دوستان لطف كنن راهنمايي كنن و مزايا و معايبشون رو بگن
البته مشخصات رو ميدونم. اختلاف تصوير و نكات خاص رو بفرمايند

48 = 5855
48 = 5890
48 = 6390
48 = 6430

تشكر

aryaiee
2015/02/08, 13:22
تصمیم درستی گرفتی برادر.از نظر کیفیت تصویر و اشباع رنگ های گرم و عمق تصاویر تیره،مدل H6430 الویت دارد.

RezaDodangeh
2015/02/14, 07:39
سلام
داداش aryaiee (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) عزيز ، ميشه نظرت رو درمورد اين مدل جديد بگي؟
(شما يا ساير دوستان)

LED TV 50" Series: K220
قيمت = 2،200،000

aryaiee
2015/02/14, 08:22
سلام
داداش aryaiee (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) عزيز ، ميشه نظرت رو درمورد اين مدل جديد بگي؟
(شما يا ساير دوستان)

قيمت = 2،200،000

سلام برادر
رضا جان تصویر این مدل رو از نزدیک ندیدم هنوز و دقیقا نمیتونم نظر قطعی بدم.اما از اطلاعات برمیاد دستگاهی در حد معمولی باشه!چون قیمت هم دلیل بر معمولی بودن هستش.اگر میخواهید تا ظهر بنده یک رایزنی میکنم و نظر قطعیم رو روی این مدل عرض میکنم.

RezaDodangeh
2015/02/14, 08:49
سلام برادر
رضا جان تصویر این مدل رو از نزدیک ندیدم هنوز و دقیقا نمیتونم نظر قطعی بدم.اما از اطلاعات برمیاد دستگاهی در حد معمولی باشه!چون قیمت هم دلیل بر معمولی بودن هستش.اگر میخواهید تا ظهر بنده یک رایزنی میکنم و نظر قطعیم رو روی این مدل عرض میکنم.
مرسي برادر
قيمت كه اختلاف چنداني با بقيه نداره. سامسونگ 48 فقط 200 تومن گرون تره. هايسنس هم كه كلاً قيمتش يكم پايين تره از ال.جي و سامسونگ

خاطرت هست كه چند روز قبل گفته بودم تصميم نهايي گرفتم و ميخوام 48 سامسونگ بخرم. اما سر جريان 50 هرتز و 100 هرتز كه دوستان گفته بودن بيشتر تبليغاته تا تاثير واقعي ، تصميم گرفتم دست به يه حركت انتحاري بزنم! :D

يه فيلم Full HD كه دوربين از كنار درخت ها عبور ميكرد و دقيقاً درخت ها پرش تصوير داشتن رو زدم رو فلش و بردم روي تلويزيون ها تست كردم. هايسنس رو نتونستم چون كنترلش دست فروشنده نبود. ولي روي اسنوا (50 هرتز) و سامسونگ (100 هرتز) تونستم تست كنم

در كمال تعجب چه تلويزيون 100 هرتز و چه تلويزيون 50 هرتز كاملاً مثل هم نشون دادن و در هر دو جاماندگي تصوير مشهود بود!!!

اينجا بود كه دوباره توجهم به هايسنس جلب شد :x
البته همسرم هم از تصوير هايسنس بيشتر خوشش اومده بود

اون مدل 55 كه اول گفته بودم و شما هم تاييد كردي رو دقيق تر بررسي كردم. تصويرش خيلي خوب بود و كسايي كه خريدن خيلي راضي بودن (بجز يكي دو ايراد كوچيك)

اين مدل 50 هم كه لينك گذاشتم خودم تصويرش رو ديدم عالي بود. شما بهتر از من ميدوني كه تلويزيون سايز بزرگ بخاطر فاصله بين پيكسل ها ، بايد دورتر باشي تا كيفيت خوبي ببيني ، ولي من تو فاصلهء 1.5 متري اين مدل ايستادم و ميتونم بگم تقريباً هيچ پلگي توي خطوط تصوير نديدم! البته اين مدل فلش من رو نخوند! نميدونم چرا؟!

راستي داداش تكنولوژي 100 هرتز ، چطور تو فوتبال تبليغاتي كه روي هر دو تلويزيون سامسونگ و هايسنس پخش ميشد ، نرمي تصوير در سامسونگ كاملاً مشخص بود. اما روي فيلمي كه من با فلش تست كردم هيچ تاثيري نداشت؟!

aryaiee
2015/02/14, 10:53
رضا جان راه تست شما اشتباه بوده برادر!یک فیلم کما اینکه FHD هم بوده باشه،ممکنه به علت حالت فیلم برداری و یک سری افکت ها و مسائل تخصصی در هر تلویزیونی که بگذارید همون حالت پخش کنه!از طرفی دیگه بنده راجب قیکت عرض کردم که کمه شما معیارت رو روی مدل های پائین سامسونگ گذاشتی که میفرمائید تقریبا یک قیمت هستند و ان رو هم به یاد داشته باش که سامسونگ که الان ارزون شده دلیلش جشنواره است و گرنه در حالت عادی این قیمت نیست.
اون هایسنس رو که خانومتون هم پسندیده که بنده قبلا عرض کردم خوبه!حتی عرض شد چندان گول HZ رو نخورید اما نه اینکه جدیش نگیرید ها!زیر 60HZ رو به هیچ وجه خوب نمیدونم.اما در حالتی پیش میاد شما یک تصویر رو مشاهده میکنی و به دلت میشینه و این موقع هستش که الویت برات میشه کیفیت نه هرتز.
حالا برسیم به K220
این مدل رو هم صحبت کردم و هم کمی تحقیق کردم راجبش.صدای نسبتا ضعیفی دارد.اما کیفیت نهایی تصویر خوب هستش مخصوصا در عمق HDMI برای رنگ مشکی.البته مثل سامسونگ از روی USB تنوع فرمت نداره،و این یعنی خیلی روی پخش USB حساب باز نکنید.کنتراست تصویر هم 280 CD/M هستش که تقریبا معمولی محسوب میشود.یعنی کنتراست کمتر از سامسونگ اما بیشتر از LG.در کل مدل 220 رو چندان توصیه نمیکنم!مخصوصا برای شما که روی تصویر خیلی حساس هستید.

RezaDodangeh
2015/02/14, 11:22
رضا جان راه تست شما اشتباه بوده برادر!یک فیلم کما اینکه FHD هم بوده باشه،ممکنه به علت حالت فیلم برداری و یک سری افکت ها و مسائل تخصصی در هر تلویزیونی که بگذارید همون حالت پخش کنه!از طرفی دیگه بنده راجب قیکت عرض کردم که کمه شما معیارت رو روی مدل های پائین سامسونگ گذاشتی که میفرمائید تقریبا یک قیمت هستند و ان رو هم به یاد داشته باش که سامسونگ که الان ارزون شده دلیلش جشنواره است و گرنه در حالت عادی این قیمت نیست.
اون هایسنس رو که خانومتون هم پسندیده که بنده قبلا عرض کردم خوبه!حتی عرض شد چندان گول HZ رو نخورید اما نه اینکه جدیش نگیرید ها!زیر 60HZ رو به هیچ وجه خوب نمیدونم.اما در حالتی پیش میاد شما یک تصویر رو مشاهده میکنی و به دلت میشینه و این موقع هستش که الویت برات میشه کیفیت نه هرتز.
حالا برسیم به K220
این مدل رو هم صحبت کردم و هم کمی تحقیق کردم راجبش.صدای نسبتا ضعیفی دارد.اما کیفیت نهایی تصویر خوب هستش مخصوصا در عمق HDMI برای رنگ مشکی.البته مثل سامسونگ از روی USB تنوع فرمت نداره،و این یعنی خیلی روی پخش USB حساب باز نکنید.کنتراست تصویر هم 280 CD/M هستش که تقریبا معمولی محسوب میشود.یعنی کنتراست کمتر از سامسونگ اما بیشتر از LG.در کل مدل 220 رو چندان توصیه نمیکنم!مخصوصا برای شما که روی تصویر خیلی حساس هستید.

پس 100 هرتز كجا خودش رو نشون ميده؟!!

راستش توي تصاويري مثل فوتبال ، 100 هرتز تاثير خوبي داره ، ولي توي فيلم ها تصوير از حالت سينمايي خارج ميشه

با اين اوصاف نظر شما چيه؟ آيا حرفم رو قبول داريد يا نظر ديگه اي داريد؟

در واقع الان انتخابم شده بين اين دو تا:

سامسونگ 48 اينچ 100 هرتز
هايسنس 55 اينچ 60 هرتز

(ببخشيد اين چند روز خيلي سوال پرسيدم)

aryaiee
2015/02/14, 12:36
رضا جان بنده نگفتم خودش رو نشون نمیده!اگر به عرض بنده دقت کنید (یک فیلم کما اینکه FHD هم بوده باشه،ممکنه به علت حالت فیلم برداری و یک سری افکت ها و مسائل تخصصی در هر تلویزیونی که بگذارید همون حالت پخش کنه!)
بنده عرض نکردم هیچ کجا خودش رو نشون نمیده!
خوب لطفا بهم مدل عزیزم.هر 2 تایی رو پسندیدی کاملا مدل بده.

magiteq
2015/02/14, 12:45
پس 100 هرتز كجا خودش رو نشون ميده؟!!

راستش توي تصاويري مثل فوتبال ، 100 هرتز تاثير خوبي داره ، ولي توي فيلم ها تصوير از حالت سينمايي خارج ميشه

با اين اوصاف نظر شما چيه؟ آيا حرفم رو قبول داريد يا نظر ديگه اي داريد؟

در واقع الان انتخابم شده بين اين دو تا:

سامسونگ 48 اينچ 100 هرتز
هايسنس 55 اينچ 60 هرتز

(ببخشيد اين چند روز خيلي سوال پرسيدم)

دوست عزیزم برای محتوای 24 فریم فعال کردن تکنیک های افزایش فریم توصیه نمیشود( در خصوص مدلی سامی غیر فعال کردن MOTION PLUS) و هایسنس رو هم نمیدونم چه گزینه ای برای محتوای 24 فریم در نظر گرفته شده
اما در خصوص محتوای زنده و مستند و غیره , مناسب هست
با 100 هرتز هم انتظار معجزه نداشته باش , توپ فونبال بیشتر شبیه به یک سایه دید میشه در هنگام حرکت.
در تمام کالیبره های حرفه , تکنیک های افزایش فریم برای محتوای 24 فریم مثل فیلم و س....ر...یال غیر فعال هستن

RezaDodangeh
2015/02/14, 12:59
رضا جان بنده نگفتم خودش رو نشون نمیده!اگر به عرض بنده دقت کنید (یک فیلم کما اینکه FHD هم بوده باشه،ممکنه به علت حالت فیلم برداری و یک سری افکت ها و مسائل تخصصی در هر تلویزیونی که بگذارید همون حالت پخش کنه!)
بنده عرض نکردم هیچ کجا خودش رو نشون نمیده!
خوب لطفا بهم مدل عزیزم.هر 2 تایی رو پسندیدی کاملا مدل بده.
داداش گلم متوجه فرمايش شما شدم ، فرمايش شما اين بود كه در برخي فيلم ها بخاطر تعداد فريم يا دلايل ديگه در سورس اصلي ، در هر تلويزيوني هم كه بذاريم يك خروجي واحد خواهيم گرفت

جمله من هم با توجه به فرمايش شما و سوالي بود برادر. پرسيدم وقتي توي فيلمي مثل اونكه روي فلش من بود اختلافي نداشتن ، پس تكنولوژي 100 هرتز كجا و در چه تصاويري خودش رو نشون ميده؟ كجا ميشه اين اختلاف رو ديد؟

اين سوال بنده رو هم نفرمودي داداش:
حس ميكنم تكنولوژي 100 هرتز در فوتبال و ورزش خوبه ولي در فيلم چندان طبيعي نيست. توضيحي درمورد اين حرف بنده بگي ممنون ميشم

55 هايسنس كه همون K560 هست
48 سامسونگ رو هنوز دقيق نميدونم ، چون امكاناتش برام مهم نيست ترجيح ميدم پول اضافه ندم
بين اين سه مدل:
5855
5890
6430

RezaDodangeh
2015/02/14, 13:05
دوست عزیزم برای محتوای 24 فریم فعال کردن تکنیک های افزایش فریم توصیه نمیشود( در خصوص مدلی سامی غیر فعال کردن MOTION PLUS) و هایسنس رو هم نمیدونم چه گزینه ای برای محتوای 24 فریم در نظر گرفته شده
اما در خصوص محتوای زنده و مستند و غیره , مناسب هست
با 100 هرتز هم انتظار معجزه نداشته باش , توپ فونبال بیشتر شبیه به یک سایه دید میشه در هنگام حرکت.
در تمام کالیبره های حرفه , تکنیک های افزایش فریم برای محتوای 24 فریم مثل فیلم و س....ر...یال غیر فعال هستن
هايسنس رو ميدونم 50 هرتز (يا همون 60 هرتز) هست اما نميدونم در اين تلويزيون 24 فريم به چه صورت هست

اگر حالت 24 فريم داشته باشه كه عاليه
ممكنه كلاً حالت 24p رو نداشته باشه؟!

aryaiee
2015/02/14, 13:10
فعلا سمت سری 5 سامسونگ نرو کلا چون اشباع رنگ خانواده H از سری 5 زیاده و به کل تصویر چندان خوبی ندارد.قبلا هم عرض کردم مدل 48H6430 فقط.
HZ در اکثر پنل ها به صورت خودکار عمل میکند اما در برخی حالات با توجه به MODE های مختلف،کمی ممکن است تغییر کند.عطا هم اشاره کرد و گفتند که تفاوت 100 و 50 چندان زیاد نیست.اما قطعا 100 بهتر هستش.حالا اینکه شما به شخصه تفاوت رو در چی میدونید بحثش جداست.چون هرتز کارش کاملا مشخصه.و همونطور که قبلا هم اشاره کردم هرتز فقط یکی از چندین فاکتور انتخاب تلویزیون است.media های مختلف و منابع ممکن است با هم متفاوت باشد.باید یک مدیا در 2 تلویزیون به صورت یکسان پخش شود تا بتوان نظر داد.تازه باید تنظیمات هم کمو بیش یکسان باشد!
پس نظر بنده ابتدا k560 و سپس H6430 است.

aryaiee
2015/02/14, 13:10
هايسنس رو ميدونم 50 هرتز (يا همون 60 هرتز) هست اما نميدونم در اين تلويزيون 24 فريم به چه صورت هست

اگر حالت 24 فريم داشته باشه كه عاليه
ممكنه كلاً حالت 24p رو نداشته باشه؟!

24P دارد نگران نباشید.

RezaDodangeh
2015/02/14, 13:12
دوستان به نظرم اومد يه اطلاعاتي درمورد پلير خودم هم بگم چون 90 رصد كارم فيلم ديدن با اين پلير هست

دستگاه WD TV Live رو دارم. حالت هاي تصوير خروجيش روي HDMI به اين صورت هست:

720p = 50 , 60
1080i = 50 , 60
1080p = 24 , 50 , 60

تا 1080p 24 ، خروجيش 12 بيت هست اما روي 1080p 50,60 ، خروجيش 8 بيت هست

نميدونم اين اطلاعات به دردتون ميخوره يا نه

aryaiee
2015/02/14, 13:17
این ها اطلاعات اکثر پخش کننده های دیجیتالی است.البته شما از طریق USB هم میتونید MEDIA ببینید و یا حتی موسیقی و عکس.در کل PLAYER هم مشکلی ندارد.با خیال راحت برید برای خرید.

RezaDodangeh
2015/02/14, 13:24
این ها اطلاعات اکثر پخش کننده های دیجیتالی است.البته شما از طریق USB هم میتونید MEDIA ببینید و یا حتی موسیقی و عکس.در کل PLAYER هم مشکلی ندارد.با خیال راحت برید برای خرید.

خيلي خيلي تشكر داداش

ممنون ميشم اين دو سوال رو هم بگيد

1 - قيمت هايسنس تو سايت ها 3،478،000 گذاشته (تقريباً قيمت نمايندگي). اينم لينكش

ولي جايي كه من ميخوام ازش بگيرم 3،200،000 ميده. البته گفته به شرط گارانتي اصل. ولي برام سواله چرا حدود 300 ارزونتره

2 - فاصلهء مناسب براي محتواي اچ.دي از تلويزيون 48 و 55 چقدر بايد باشه

aryaiee
2015/02/14, 13:30
والا قیمت رو بی اطلاع هستم.اما احتمالا ارزون دادن مشکلی نیست اونم 300 نگرا ننباشید فقط گارانتی رو چک کنید اما تا اونجایی که بنده میدونم هایسنس قاچاق ندارد.فاصله مناسب بسته به رزولوشن و سلیقه تعیین میشود اما 1/5 تا 3 بهترین هستش.

RezaDodangeh
2015/02/14, 13:33
والا قیمت رو بی اطلاع هستم.اما احتمالا ارزون دادن مشکلی نیست اونم 300 نگرا ننباشید فقط گارانتی رو چک کنید اما تا اونجایی که بنده میدونم هایسنس قاچاق ندارد.فاصله مناسب بسته به رزولوشن و سلیقه تعیین میشود اما 1/5 تا 3 بهترین هستش.

تشكر. آخه فروشنده گفت هايسنس جديداً موس و كيبورد نميده. ولي توي سايتي كه لينك دادم موس و كيبورد هم هست. اين منو به شك انداخت

راستي اون مدل 50 اينچ هم اگر يه نتيجه اي بهم بدي ممنون ميشم

aryaiee
2015/02/14, 19:50
بین این مدل های mid range تفاوت خاصی در هرتز نیست!حتی در سامسونگ.خیلی روی این مورد نگران نباش چون حساسیت زیاد بی فایده است.در مورد k220 هم که پست قبلی عرض کردم.

RezaDodangeh
2015/02/15, 10:22
دوستان يه موضوع مهم. من خيلي از هدفون استفاده ميكنم ولي ظاهراً تلويزيون هاي سامسونگ خروجي هدفون ندارن!
درسته؟!

aryaiee
2015/02/15, 10:56
بله یک سری از مدل های سامسونگ خروجی هدفون ندارند.

RezaDodangeh
2015/02/15, 11:02
بله یک سری از مدل های سامسونگ خروجی هدفون ندارند.
اي باباع!
خب بايد چكار كنم؟ راهنمايي كنيد لطفاً

RezaDodangeh
2015/02/16, 12:12
داداش اون مدل 50 هايسنس خيلي به دلم نشسته (K220). خروجي هدفون هم داره
قيمتش هم خيلي مناسبه (قيمت برام مهمه) اختلاف سايزش با K560 فقط 5 اينچه ولي اختلاف قيمتش 1 تومنه كه خيليه

با اين حال نميخوام چون گفتم از اين مدل خوشم اومده راهنمايي كني
ميخوام نظر واقعيت رو بگي برادر
اگر ميدوني نسبت به سامسونگ خيلي كم داره بفرما
اگر هم ميدوني مناسبه بفرما

باز هم منتظر راهنماييت هستم

aryaiee
2015/02/16, 13:14
الان یک مشکل دیگر هم اضافه شد و اون هم هدفون هستش.بله قضیه هدفون روی اکثر مدل های معمولی سامسونگ منتفی هستش.اگر فکر مینی واقعا به دلت نشتسه خوب بخر برادر.راجب هرتز هم نگران نباش.با توجه به پست های گذشته بهترین انتخاب همینه که K220 رو بخرید

RezaDodangeh
2015/02/16, 13:18
الان یک مشکل دیگر هم اضافه شد و اون هم هدفون هستش.بله قضیه هدفون روی اکثر مدل های معمولی سامسونگ منتفی هستش.اگر فکر مینی واقعا به دلت نشتسه خوب بخر برادر.راجب هرتز هم نگران نباش.با توجه به پست های گذشته بهترین انتخاب همینه که K220 رو بخرید

تشكر داداش. خب اونطور كه شما مي بينيد و اطلاعات داريد من ندارم. براي همين از شما پرسيدم

aryaiee
2015/02/16, 13:29
زیاد نگران نباش.داری یک تلویزیون با قیمت مناسب میخرید و کلا عمر همه tv های جدید نهایت 5 سال هستش.تازه ایشالا پول دستت میاد مدل بالاتر رو میگری بعد از چند وقت :x
برو برای خرید بین مدل های عرض شده.

RezaDodangeh
2015/02/16, 14:16
زیاد نگران نباش.داری یک تلویزیون با قیمت مناسب میخرید و کلا عمر همه tv های جدید نهایت 5 سال هستش.تازه ایشالا پول دستت میاد مدل بالاتر رو میگری بعد از چند وقت :x
برو برای خرید بین مدل های عرض شده.

داداش خيلي تشكر. ديگه كامل ميدونم كه چي ميخوام و راهنمايي هاي شما و دوستان ديگه هم خيلي بهم كمك كرد
بخصوص شما كه هميشه و هر لحظه كمك كردي. لطفت فراموش نميشه

وقتي تصميم نهايي رو گرفتم و مدل مورد نظر رو خريدم هم عكسش رو ميذارم هم يه توضيح كامل درمورد كيفيت و كاراييش ميدم كه به درد بقيه هم بخوره