PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی کوتاه یک دوربین شیک و مجلسی Sony DSC-W830

Oneshot Milad
2015/02/04, 00:45
حتما درمورد دوربین های سطح حرفه ای و مبتدی میخواهید اطلاعاتی بدست بیارین حتما به دو برند معتبر

کنون و نیکون برخواهید خورد ..

اما وقتی حرف از برن سونی در سری دوربین های دیجیتال به زبان میاید .
ابتدا باید به سمت دوربین های کامپکت بروید .
36316
این بار قصد معرفی یک دوربین شیک درعین حال بسیار کاربرپسند داریم با قیمت بسیار عالی ..

Sony DSC-W830
36313
W830 با به کار گیری یک سنسور Super HAD CCD بیست مگاپیکسلی در کنار یک لنز 25-224 میلی متری با توانایی بزرگنمایی 8 برابر، مجموعه جذابی را به شما پیشنهاد میکند .
36314
مشخصات فنی در یک نگاه :

36309

ابتدا لنز این دوربین عالی را بررسی میکنیم :

36310
لنز استفاده شده در این دوربین که ساخته شده توسط شرکت کارل زایس است و توانایی بزرگنمایی 8 برابری را داشته و دارای دامنه فاصله کانونی 25 تا 224 میلی متر می‌باشد.

و حالا نوبت به سنسور تصویر که ساخت خود شرکت سونی است
رسیده :

36311

W830 که از یک سنسور تصویر 20 مگاپیکسلی از نوع Super HAD CCD با اندازه 1/2.3 اینچ استفاده می‌کند با کمک پردازشگر BIONZ توانمند به کار گرفته شده در این دوربین می‌تواند عکس‌های زیبایی تولید کند.

و اما صفحه نمایش .. تنها نکته منفی این صفحه نمایش نداشتن صفحه لمسی است ..
36315
این دوربین از یک نمایشگر 2.7 اینچی LCD با دقت 230,000 نقطه برای منظره یابی و مشاهده عکس‌ها و ویدیو های ثبت شده استفاده می‌کند.
36312

W830 توانایی ضبط تصاویر ویدیویی به صورت HD با فرمت AVI را دارد.

باتری به کار گرفته شده در این دوربین نیز از نوع لیتیومی با ظرفیت 600 میلی آمپر ساعت بوده که با کد NP-BN شناخته می‌شود. این دوربین قادر است با یک بار شارژ این باتری مطابق با استاندارد CIPA قادر است 200 قطعه عکس را به ثبت برساند.

نمونه عکس های گرفته شده با سایز اصلی :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

و در آخر .. این دورین تا به الان یکی از بهترین دوربین های دیجیتال کامپکت زیر 500هزارتومان و با قیمت 480 هزارتومان است .
این دوربین با قابلیت زوم آپتیکال تا 8 برابر و قیمت مناسب و کیفیت بسیار خوب عکسها و فیلمبرداری HD میتواند شمارا از دوربین موبایلتان بی نیاز کند ..

36317

Dan
2015/02/04, 08:19
میلاد جان با عرض شرمندگی فکر میکنم جای سازنده سنسور و لنز بر عکس شده. لنز رو زایس و سنسور تصویر رو سونی ساخته.
دیجی کالا هم در مورد لنز اشتباه نوشته ولی توی کامنت ها کسی بهش اشاره نکرده.

Oneshot Milad
2015/02/04, 14:38
میلاد جان با عرض شرمندگی فکر میکنم جای سازنده سنسور و لنز بر عکس شده. لنز رو زایس و سنسور تصویر رو سونی ساخته.
دیجی کالا هم در مورد لنز اشتباه نوشته ولی توی کامنت ها کسی بهش اشاره نکرده.

سلام . ممنون از تذکر . من خودم دیشب که داشتم این متن رو اماده میکردم .. خودم هم شک داشتم چون کارل زایس روی بنده لنز دوربین نوشته شده و قطعا خود سونی که سازنده یکی از بهترین سنسورهای دنیا محسوب میشه عاقلانه نیست که سنسورهای دوربین خودش رو به دست شرکت دیگری بده
که بعد رفتم تو سایتها بررسی کردم و خوندم دیدم که اکثرا اشتباه نوشتن ..

اصلاح شد