PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیم پد های XboxOne و PS4 ساخته شده از طلای 24 عیار !!

MoJtAbA
2015/01/27, 15:16
36156
ColorWare نام شرکتی است که کلاً در کار ویرایش و رنگ کردن محصولات مختلف است. از لپ تاپ و Iphone و موس گرفته تا کنسول ها. ColorWare قبل ها هم اقدام به رنگ کردن XboxOne و PS4 کرده اما آخرین محصول این شرکت با همه محصولات قبلی فرق دارد.
این شرکت در آخرین اقدام خود ، گیم پد های XboxOne و PS4 را از طلای 24 عیار ساخته است !! البته به تعداد محدود 25 عدد که همه آنها توسط مرفهین بی درد گرامی خریداری شده است ! پس اگر به احتمال 1 درصد هم قصد خرید داشتید ، دست نگه دارید. البته نگران نباشید حداقل فرصت این را دارید که یک نگاه کوچولو به این دو گیم پد طلایی رنگ بیندازید :

36157 36158
36160 36159

aryaiee
2015/01/27, 19:49
من دارم فکر مینم چجوری برای خودم PS4 رو توجیه اقتصادی کنم که بازی هاش رو بتونم بخرم بعد اینها دسته طلاشم میسازن :|

FAZEL77
2015/01/27, 22:13
والا من هنوز تو کف دسته ریزر موندم اینا مخصوص بازی کردن شاهزاده هاست :D

SAMAN
2015/01/27, 22:21
باید حس خوبی بده با این دست بازی کردن .....

AliYar
2015/01/27, 22:28
جالبه واقعا. البته برای از ما بهتران دیگه نه برای کاربر عادی.

والا از شما چه پنهون دوستان joystick خودم DUALSHOCK3 افتاده ضربه خورده یه جورایی احساس می کنه واسه خودش مستقل شده، واسه خودش جهت تغییر میده و دکمه ها رو رندوم می زنه. نه حوصله دارم یازش کنم و نگاهی بندازم نه میشه طرف نوی اصلش رفت.

حالا اگر از اینا بیشتر ساخته شده بود شاید یه جفت می خریدم!

FAZEL77
2015/01/27, 22:34
جالبه واقعا. البته برای از ما بهتران دیگه نه برای کاربر عادی.

والا از شما چه پنهون دوستان joystick خودم DUALSHOCK3 افتاده ضربه خورده یه جورایی احساس می کنه واسه خودش مستقل شده، واسه خودش جهت تغییر میده و دکمه ها رو رندوم می زنه. نه حوصله دارم یازش کنم و نگاهی بندازم نه میشه طرف نوی اصلش رفت.

حالا اگر از اینا بیشتر ساخته شده بود شاید به جفت می خریدم!

من هم یه جفت اینجوری داشتم بازش کردم خراب شد ... کلا همیشه وقتی خواستم دسته بازی خرابمو فیکس کنم زدم خرابترش کردم آخر پرتش کردم تو سطل آشغال :-B

AliYar
2015/01/27, 23:29
راستش منم برای همین زیاد دوست ندارم بازش کنم معمولا دستش که می زنه کلا می ریزه به هم.

به نظر قعطه ی ساده ای میاد ولی اون تو واسه خودش دنیاییه. در عین ظرافت محکم و سخت جون هم هستن.