PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیس گیم تا 4 تومن

sasan67
2015/01/26, 13:16
سلام.
یک کیس گیم نیاز دارم اما کلا 4 دارم.
مایلم کیسی داشته باشم که بازی های روز رو فول اچ دی اجرا بکنه و در اینده بتونم به راحتی سی پیو و گرافیک رو به نسل های اینده اپدیت کنم. و اگه یه ssd بگیرم قیمتش چقدر بیشتر میشه ؟
مانیتورم 22 اینچ فول اچ دی هست.

magiteq
2015/01/26, 14:10
دوست عزیزم SSD در بسیاری از سیستم ها اولویت نیست
به خصوص سیستم گیم که در فریم دهی هیچ تاثیری نداره
SSD رو بعدا هم میتونی خریداری کنی , بر خلاف پردازنده و برد که باعث ضرر و زیان میشه ارتقاء پس از مدت کوتاهی
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

sasan67
2015/01/26, 14:14
سی پی یو ای 5 هست ؟
گرافیک که معرفی کردین نمیشناسم ایا مزیتی داره به انویدیا ها
رم مدل اسنایپر بهتر نیست برای گیمینگ و تایمینگش چیه...
مین بردش مدل جدیدیه ایا ؟ و تا کی قابلیت ارتقاء داره..

sasan67
2015/01/26, 14:17
در مورد هاد هم چیزی به جز وسترن معرفی میکنید چون شنیدم خوب نیستند اگه اشنباه میکنم بگین این مدل هارد مخصوص گیم هست یا فرقی نداره البته میدونم فقط سرعت بوت و لودینگ رو بیشتر میکنه
من بازی های wow و کریسی رو میتونم به راحتی روی فول اج دی بازی کنم اخه این 2 بازی از قابلیت ایوی بریج استفاده میکنن راستی اگه کولر نبندم میشه سی پیو یا گرافیک را بهتر کرد و نقش کولر رو بگین اگه نباشه چند ساعت میشه گیمینگ کرد اگه باشه چی

M.Ahmadi
2015/01/26, 14:39
cpu Intel Core i5-4590: 780,000
mb Asus H97 Pro Gamer: 500,000
ram GSkill RipjawsX 2×4GB=8GB DDR3 1600MHz CL7: 320,000
vga Gigabyte GTX 970 OC WF 3X 4GB: 1,530,000
psu Green GP600-HP *Bronze*: 260,000
case :Enermax Thorex170,000
odd Asus 24X DRW-24D3ST:70,000
hdd Western Digital Caviar Green 1TB: 190,000
cooler Enermax ETS-N30-TAA: 100,000
درضمن مدام نپرسید این بهتر نبود یا اون اگر چیزی بهتر باشه اساتید معرفی میکنن.

sasan67
2015/01/26, 14:46
خب توی قوانین اومده اساتید راجب پیشنهاد هاشون باید توضیح بدن درسته ؟ اگر اشتباه کردم شرمنده. هارد سی گیت میشه جایگزین کنید

Mohammad Ali X
2015/01/26, 14:54
36096
* به گارانتی ها توجه داشته باشید *
با این سیستم میتوانید در اکثر بازی ها با تنظیمات متوسط فریم خوبی بگیرید.

Mohammad Ali X
2015/01/26, 14:57
خب توی قوانین اومده اساتید راجب پیشنهاد هاشون باید توضیح بدن درسته ؟ اگر اشتباه کردم شرمنده. هارد سی گیت میشه جایگزین کنید

دوست عزیز هارد های سیگیت بیشترین میزان خرابی را نسبت به وسترن دیجیتال و برند های دیگر دارا هستند. در حالی که بعضاً دارای سرعت نوشتن و خواندن بالاتری نسبت به سایر رقبا میباشند. هارد های وسترن دیجیتال بهترین گزینه برای شما میباشد.

magiteq
2015/01/26, 15:21
دوستان عزیزم وقتی یک سیستم پیشنهادی متناسب با بودجه معرفی میشه , دیگه دلیل نداره چندین سیستم پیشنهاد بشه که از لحاظ پرفرمنس هیچ تفاوتی با سیستم ابتدایی نداشته باشه
من نکته ای که متوجه شدم در این دو سیستمی که دو دوست عزیزم پیشنهاد دادن , عملا هیچ تفاوتی از لحاظ پرفرمنس با سیستم ابتدایی که بنده پیشنهاد دادم ندارد , علاوه بر این باعث گمراهی مشاوره گیرنده هم میشه
در واقع وقتی سه سیستم با کارائی یکسان در مقابلش قرار میگیره , کلی ابهام براش پیش میاد
بهتر این هست که اگر سیستم پیشنهاد میدید , از لحاظ کارائی متفاوت باشه با سایر سیستم ها یا اینکه اصلا پیشنهادی نشه
محمد جان هارد پیشنهادی 300 قیمتش هست , منظور شما BLUE بوده احتمالا

دوست عزیزم , بله پردازنده از سری i5 هست
گرافیک پیشنهادی nvidia 970gtx از برند ZOTAC هست
برای این رده قیمت بهترین انتخاب همین رم هست , CL این رم 7 هست
برد MSI Z97 GAMING 3 هست و از اخرین تراشه اینتل استفاده میکنه و از پردازنده های نسل بعد BROADWELL که ضریب باز هم هستن پشتیبانی میکنه
WD کمترین امارهای خرابی رو داره و SEAGATE هم بیشترین , شنیده ها شما اشتباه هست. چیزی به اسم هارد مخصوص گیم نداریم , اگر منظور شما هارد های ترکیبی هست که با توجه به قیمت برای شما ارزش خرید نداره
پردازرنده پیشنهاد پرحرارت هست و بودجه شما هم اجازه خرید یک کولر مناسب رو هم میده و با حذف کولر هم هیچ اتفاق خاصی در پیکربندی سیستم پیشنهاد رخ نخواهد داد

Mohammad Ali X
2015/01/26, 15:27
لیست را سریع اصلاح کردم عطا جان.احتمالاً صفحه رفرش نشده بوده برای شما عزیز دل.

ahmad2
2015/01/26, 20:31
اگر اهل اورکلاک نیستید مین بورد رو از سری h بردارید (پیشنهاد sma)

sasan67
2015/01/26, 21:26
سوال اخر .
بازی هایی مثل جی تی ای وی و کال افدیوتی ادونس فارکرای 4 رو میشه فول اچ دی با گرافیک بالا بازی کرد ؟
و تا کی میشه این کیس رو ارنقا داد ؟

Mohammad Ali X
2015/01/26, 21:31
سوال اخر .
بازی هایی مثل جی تی ای وی و کال افدیوتی ادونس فارکرای 4 رو میشه فول اچ دی با گرافیک بالا بازی کرد ؟

بله با فریم متوسط میشود. حداکثر استفاده از هر سیستم به نظر خودم 3 تا 4 سال میباشد. چون اینتل هر شش ماه پلتفرم عوض میکنه!!

magiteq
2015/01/26, 22:00
سوال اخر .

دوست عزیز من اکثر بازی های فعلی و پیش رو , با تنظمیات کیفی بالا به همراه فی....لت...رهای سخت افزاری با یک فریم مناسب توسط کارت پیشنهادی قابل بازی هست
مادربرد که عرض کردم اخرین نسلی که برای این چیپ خواهد امد , BROADWELL هست
بعد از این حافظه های DDR4 جایگزین میشن به همراه پردازنده های SKYLAKE که توسط مادربد شما پشتیبانی نمیشه
سیستم پیشنهادی به اندازه کافی قدرتمند هست که حتی از کارت ها نسل بعد هم بتونی استفاده کنی.