PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اینترنت سیم کارت گوشی هواوی honor 3

sayeh
2015/01/24, 17:10
سلام
تنظیمات اینترنت سیمکارت همراه اول رو روی گوشی انجام دادم. تو گوگل سرچ انجام میده ولی موقع باز کردن صفحه ارور میده.همون قسمت که بعد از انتخاب نتیجه سرچ باید مرورگر رو برای دیدن لینک انتخاب کنیم .تو مروگر صفحه لود نمیشه!
چطور درستش کنم؟

Oneshot Milad
2015/01/24, 17:14
سلام
اول شما ببینید که با اینترنت گوشیتون به وایبر و .. میتونین وصل بشین
اگه وصل بشین مشکل از مرورگر هست !

اگه وصل نشین سرعت اینترنت پایین هست با سیمکارت دیگه هم امتحان کنید

بیشتر به سرعت اینترنت بستگی داره . من خودم ( کچل شدم ازین سرعت اینترنت این دو شرکت ایرانسل و همراه اول )

sayeh
2015/01/24, 17:34
نه ،خطای اتصال به شبکه میده! پس چطور تو گوگل نتایج سرچ رو نشون میده یا حتی عکس!!!

Dan
2015/01/24, 20:20
سلام
تنظیمات اینترنت سیمکارت همراه اول رو روی گوشی انجام دادم. تو گوگل سرچ انجام میده ولی موقع باز کردن صفحه ارور میده.همون قسمت که بعد از انتخاب نتیجه سرچ باید مرورگر رو برای دیدن لینک انتخاب کنیم .تو مروگر صفحه لود نمیشه!
چطور درستش کنم؟
فقط مرورگر خود گوشی رو تست کردید یا با مرورگر های دیگه هم مشکل دارید؟
تنظیمات قسمت پرو/کسی رو چک کنید و اگر تنظیم خاصی وارد شده پاکش کنید. اگر نرم افزار چیلتر شکن دارید هم حتما اتصالش رو کنید و ترجیحا پاکش کنید و تست کنید.
از بخش تنظیمات هم کش مرورگر رو پاک کنید.

sayeh
2015/01/24, 21:38
فقط مرورگر خود گوشی رو تست کردید یا با مرورگر های دیگه هم مشکل دارید؟
تنظیمات قسمت پرو/کسی رو چک کنید و اگر تنظیم خاصی وارد شده پاکش کنید. اگر نرم افزار چیلتر شکن دارید هم حتما اتصالش رو کنید و ترجیحا پاکش کنید و تست کنید.
از بخش تنظیمات هم کش مرورگر رو پاک کنید.
فقط مرورگر گوشی.
نه تنظیمات پرو .. کسی و درگاه همون تنظیمات همراه اول هست:

http proooxy : 192.168.194.73

port : 8080

و فیل شکن هم استفاده نکردم.
خب هیچ برنامه ای به نت وصل نمیشه ارور خطا در اتصال شبکه میده تنها چیزی که کار میکنه همون سرچ هست مثلا تو گوگل کلمه ای رو سرچ کنم لیست نتایج رو + عکس میاره ولی باز نمیشن ارور میده. همین

faramarz_mit
2015/01/25, 00:27
فقط مرورگر گوشی.
نه تنظیمات پرو .. کسی و درگاه همون تنظیمات همراه اول هست:

http proooxy : 192.168.194.73

port : 8080

و فیل شکن هم استفاده نکردم.
خب هیچ برنامه ای به نت وصل نمیشه ارور خطا در اتصال شبکه میده تنها چیزی که کار میکنه همون سرچ هست مثلا تو گوگل کلمه ای رو سرچ کنم لیست نتایج رو + عکس میاره ولی باز نمیشن ارور میده. همین

سلام
من خودم هانر تری ایکس دارم شما اعداد جلوی ****** و پورت پاک کنید درست میشه

sayeh
2015/01/25, 06:29
سلام
من خودم هانر تری ایکس دارم شما اعداد جلوی ****** و پورت پاک کنید درست میشه
درست شد.تشکر برای راهنمایی.