PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خريد يك دست Mp3/Mp4Player به همراه يك عدد هدفون

JOJO Pendelchon
2015/01/18, 07:24
سلام بر همه اهالي فن
دوستان من ميخوام يك عدد Mp3 ترجيحا Mp4player بخرم اينقدر مارك هاي مختلف هست كه نميدونم چيكار كنم.
همين الان كه دارم مطلب رو مينويسم قصدم خريد يك عدد iPod Classic 160GB هست ولي هرچقدر گشتم نتونستم پيدا كنم آخر سر سپردم يكي از دوستان كه رفته دوبي برام قيمت كنه.
خودم يدونه iriver E160 4GB دارم ازش راضي هستم ولي موقعه عوض كردن آهنگ خيلي اذيتم ميكنه ثانيا محدوديت ظرفيت هم داره.
همچنين براي خريد يك هدفون مخصوص آهنگ گوش كردن بين
Razer Adaro DJ Headphone و Sennheiser Momentum On-Ear Headphone گير كردم.
تاكيد مي كنم كه براي آهنگ گوش كردن ميخوام پس هم تفكيك صدا مهمه و هم باس خوب.
خواهش مي كنم كه كمكم كنيد

aryaiee
2015/01/18, 09:14
دوست عزیز حداکثر بودجه؟

JOJO Pendelchon
2015/01/18, 09:32
براي mp4 نهايت 1 تومن (خواهشا به اون بالاها نرو\:D/) و براي هدفون حداكثر 800 تومن
جوابت رو بيزحمت با علت بگو دادا

aryaiee
2015/01/18, 12:29
دوست من
مورد شما موسیقی حرفه ایی هستش پس الویت ابتدا بر روی تفکیک صدا و سپس خروجی هستش.یعنی اول بنده بیشتر تمرکزم رو روی player میگذارم و amp و سپس هدفون رو بر پایه player میچینم.
مدل بنده،
FIIO X3 V1 هستش.این مدل AMP داخلی جالبی دارد با 2 مزیت،یکی تقویت بالای خروجی تا 200 اهم رو بدون لرزش و تناقص درایو میکنه.و دیگری حجم پذیری برای درایو های سخت هدفون هستش.یعنی برای شما که هدفون رو گوشی میخواهید استفاده کنید بهترین گزینه هستش.مزیت بعدی هم ساخت EQ هایی هستش که دقیق بر پایه هدفون های کلاس B پایه گذاری شده یعنی تخصصا برای هدفون های بزرگ و یا اصطلاحا MULTI DRIVE طراحی شده.

برای هدفون هم چند انتخاب مد نظرم هست برای اینکه با این مدل درایو کنم.
1-sennheiser momentum
2-razer kraken
3-beats solo2
4-sony mdr-1r

اگر بیس برات مهم هستش مدل آخری عالیه.