PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 16 مگ پارس آنلاین؟؟ چیه ؟؟

Saeid59
2015/01/14, 00:16
سلام:

دوستان عزیزی که از پلن جدید 16 مگ محدود پارس آنلاین اطلاع دارن- که تبلیغات زیادی تو سایت ها داره و روی اون مانور قدرت میده-

به ما هم بی زحمت حالی کنند که چطور سرویس یه؟ می ارزه؟ هزینه ش؟ ضریب اشتراک؟ سرعت دانلود بی نوسان!8-}- و از این حرفا ... !

من که تو سایتش سرویس قابل فروشی با این عنوان ندیدم-البته به نظر م تو یکی از تبلیغات دیدم که گفته بود ظاهرا برای افرادی هستش که مثلا مشترک سرویس های بالاتر 8 مگ هستند و با ضوابطی میتونن به 16 مگ ارتقا بدن.-درسته؟ شاید هم اشتباه میکنم؟ راستش آدم به چشماش هم شک میکنه!

در هر حال واقعیت هر چی باشه دانایان خبره این کار می دانند و بس و ما همچنان انگشت به دهان حیران !! که چی درسته چی غلط؟ کی راست میگه کی دروغ؟

magiteq
2015/01/14, 00:31
16 مگ با ترافیک محدود , شما دو سایت باز کنی کل ترافیکت تموم شده
طرح 100 مگ هم راه اندازی بشود , با ترافیک محدود در حد جوک هست
شما میخوای این سرویس رو بگیری که چهارتا ویدئو live ببینی و نمیدونم انلاین بازی بزنی , که با این قبیل send/ received , کل ترافیکت تو یک ساعت تموم هست

Saeid59
2015/01/14, 02:03
16 مگ با ترافیک محدود , شما دو سایت باز کنی کل ترافیکت تموم شده
طرح 100 مگ هم راه اندازی بشود , با ترافیک محدود در حد جوک هست
شما میخوای این سرویس رو بگیری که چهارتا ویدئو live ببینی و نمیدونم انلاین بازی بزنی , که با این قبیل send/ received , کل ترافیکت تو یک ساعت تموم هست

نخیر من به طمع اینکه شبانه با سرعت خوب بتونم دانلود رایگان انجام بدم مد نظر م بود-ولی خب با این قوانین جدید که قراره ظاهرا رایگان شبانه رو هم محدود بکنن و 1/3 حجم دانلودی شب رو از ترافیک کلی کم کنن و... (که البته من تا امروز ازش بی اطلاع بودم) معلومه که یعنی کشک!
مثلا من خودم ماه پیش از شرکت قبلی که اشتراک 4 مگ محدود سه ماهه داشتم و شب ها با سرعت 220 تا صبح 3.3گیگ صاحب بودم -رفتم سراغ شرکت شاتل با سرویس 1 ماهه 8 مگ محدود که خداوکیلی توررنت دانلود میکردم حدود 700 کیلوبایت سرعتش ولی چه فایده که پینگ افتضاحی داشت و دانلودهای معمولی (غیر توررنت) در ساعت رایگان 40-50کیلو ! اونم به بهانه دانلود زیاد با دانلود منیجر و استفاده زیاد از پهنای باند-(در حالی که دانلود من بیشتر توررنت هستش که اونم پهنای باند زیادی اشغال نمیکنه)
خلاصه دوباره برگشتم شرکت قبلی(بومی)- باز همون 4 مگ محدود سه ماهه که مثل اینکه پا قدم بنده شروع به اصلاحات پارس آنلاینی کرده و توررنت شبانه با سرعت 220 - بعضی وقت ها برقراره و جدیدا میاره رو سرعت های کمتر حتی 50 کیلو-ولی روزانه که از حجم مصرف میکنی خوبه که اینم مسلمه
با دعوا و جدل فکر کردم محدود دیگه نمیصرفه با پرداخت ما به التفاوت به 512 نامحدود یک ماهه تغییر دادم که اینم سرعت دانلودش در کمال تعجب 60حداکثر 70 میره ولی این ماه تموم بشه قطعش میکنم
مخابرات رو اینجا خیلی تعریف میکنن - مقصد بعدی این باشه تا ببینیم اونجا چه خبره ...
در مجموع هم با قوانین جدید یعنی اینکه سرویس های محدود به درد نخور و مهاجرت به سرویس های نامحدود صد البته گرون تر -اونجا هم سرعت دانلود کشک- نهایتا با احترامات اینترنت برای یوزرهای معمولی بی معنی >> و اجبار به استفاده از شبکه ملی اینترنت اینترانت و ... پایان کار ................

FAZEL77
2015/01/14, 16:47
پارس آنلاین من
35711

برای طول روز هم نرم افزار نت لیمیتر رو نصب کردم که حجم بیخودی نره و جاهایی که نیاز دارم از تمام سرعت استفاده بشه

من یک روز قبل از اجرای طرح 1/3 دانلود شبانه 1 ساله تمدید کردم و تا 1 سال دیگه و پایان قراردادم دانلود رایگان شبانه دارم ...

خط شما اگه نویز نداشته باشه تکماس بگیرید براتون بالاترین سرعتی که جواب بده میبندن

Saeid59
2015/01/15, 11:06
پارس آنلاین من
35711

برای طول روز هم نرم افزار نت لیمیتر رو نصب کردم که حجم بیخودی نره و جاهایی که نیاز دارم از تمام سرعت استفاده بشه

من یک روز قبل از اجرای طرح 1/3 دانلود شبانه 1 ساله تمدید کردم و تا 1 سال دیگه و پایان قراردادم دانلود رایگان شبانه دارم ...

خط شما اگه نویز نداشته باشه تکماس بگیرید براتون بالاترین سرعتی که جواب بده میبندن

خیلی هم عالی جناب
میشه تقریبا دو برابر سرعت سرویس 8 مگ محدود شاتل که گفتم 700 کیلو میرفت.
ولی سوال دارم ازتون:

1-شما که تجربه اشتراک پارس آنلاین رو دارین(من اصلا تا حالا پارس آنلاین استفاده نکردم)-این حرف و حدیث ها راجع به خدمات بی کیفیت اون و مخصوصا اینی که میگن بالاتر از ظرفیت یوزر داره و گاه و بیگاه قطعی های اعصاب خرد کن داره-تایید میکنی شما؟؟؟

2- به فرض که مشترک این شرکت شدم-چه سرویس محدودی باید بگیرم که برام 16 مگ وصل کنن ؟ ( چون من تو سایتش 16 مگ قابل ارائه برای مشترکی که جدید قرارداد میبنده ندیدم-البته با فرض اینکه خط م این سرعت رو جواب بده)- هزینه ماهانه چقدره؟ و ضریب اشتراک وضعش چه جوریه؟

3-وقتی برای مشترک های جدید قانون 1/3 اعمال بکنن حداکثر شبانه چقدر دانلود بکنم تا مشمول این قانون نشم و از حجم م کم نشه؟
اگر هم که راهی نداشته باشه-این یعنی در مجموع: محدودیت در محدودیت برای یوزرهای جدید-هم روز گرفتار بشی هم شب ها.
به نظرت برای ما ها که تازه عضو میشیم میصرفه؟

4- سوال آخر که ربطی به پارس نداره اینکه -مخابرات-سرویس های نامحدودش خوبه؟
محدود های اونم محدودیت شبانه اعمال میکنن؟
هزینه نامحدود 1 مگ میدونی چنده؟ ( چون خیلی وقته که از قیمت ها بی اطلاعم)

لطف میکنی اگه به طومار بنده جواب بدی - قربان شما-

sahar66
2015/01/15, 11:53
منم مشترک پارس انلاینم بد نیست سرعتش قطعی هم تاحالا نداشته تو این دوسالی که ازش استفاده کردم
اما گاهی سرعتش خیلی پایین میاد و جالب اینه که وقتی میخوای دانلود کنی با دانلود منیجر وقتی صفحه ی پارس انلاین رو باز میکنی و دانلود منیجر رو اون صفحه قرار میگیره سرعت دانلودش بیشتر میشه چندین بار امتحان کردم البته اوایل فکر میکردم توهم دارم میزنم اما واقعا اینجوریه

و اینم اطلاعاتی که خود پارس انلاین در مورد 16 مگ داده

افزایش کاربرد اینترنت (ظهور اپلیکیشن های جدید و تعدد دستگاههای متصل به اینترنت)، باعث شده تا کاربران برای برخورداری از کیفیت مناسب نیازمند سرعت بالاتر (بعنوان یکی از مولفه های اینترنت خوب) باشند. سرعت بالاتر برای کاربر به معنای صرفه جویی در زمان و بهبود تجربه وی در استفاده از اینترنت و برای شرکت پارس آنلاین به معنای افزایش رضایتمندی و انجام تعهدات در قبال کاربران می باشد.
شرکت پارس آنلاین در پاسخ به این نیاز، برای اولین بار امکان افزایش سرعت کاربران خود را تا 16Mbps به صورت رایگان و بر روی تمامی سرویسهای حجمی بالاتر از 128 Kbps فراهم آورده است. لازم به توجه است که امکان بهره مندی از سرعت فوق نیازمند کیفیت مناسب خط تلفن و وجود زیرساختهای مخابراتی مناسب می باشد.
در همین راستا و برای ایجاد امکان استفاده از اینترنت 16 مگابیت بر ثانیه جشنواره ویژه ای برای متقاضیان محترم اینترنت پرسرعت به شرح زیر در نظر گرفته شده است.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. سه ماهه 5 گیگا بایت تا 16 مگا بیت بر ثانیه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. اطلاعات بیشتر:
اینترنت سه ماهه ویژه جشنواره 16 مگابیت بر ثانیه
ترافیک کل 5GB

قیمت کل (ریال) 100,000

SAMAN
2015/01/15, 13:22
از پارس ان لاین دزد تر خدا خلق نکرده !

البته شاتل رو هم میتوان در حد پارس ان لاین در نظر گرفت !

darvishkhoob
2015/01/15, 13:26
از پارس ان لاین دزد تر خدا خلق نکرده !

البته شاتل رو هم میتوان در حد پارس ان لاین در نظر گرفت !
مگه داداش سرویس ذهنده خوبیم واقعا داریم

SAMAN
2015/01/15, 13:27
مگه داداش سرویس ذهنده خوبیم واقعا داریم

مخابرات !

چشه مگه ؟

darvishkhoob
2015/01/15, 13:44
مخابرات !

چشه مگه ؟
من که نگفتم چشه
تو ایران هر منطقهای سرویس دهنده یه جور کیفیت مثلا یه دوست دارم تو بیرجند از مخابرات دو مگ دار سرعت دانلود 800 کیلو هست

SAMAN
2015/01/15, 14:13
من که نگفتم چشه
تو ایران هر منطقهای سرویس دهنده یه جور کیفیت مثلا یه دوست دارم تو بیرجند از مخابرات دو مگ دار سرعت دانلود 800 کیلو هست

تغریبا سرویس های مخابارت همه جا تو یه سطح ه .......... دو سطح داره : 1) خوب 2) متوسط

AmirMahmood
2015/01/15, 15:57
پارس انلاین قالبیت ارایه اینترنت 16 مگابیتی رو داره ولی 90 درصدر از خط های مخابراتی ایران توانایی گذراندن این سرعت رو ندارند و نسبت نویز به سیگنال به قدری پایین میاد که در حقیقت نت شما قطع خواهد بود .
اگر خونه شما بقل مخابرات محلتون باشه و SNR اون بالای 7 یا 8 باشه میتونیین به استفاده کنین ولی در صورت بروز کوچکترین مشکل نتتون قطع میشه . استاندارد SNR خوب بین 20 تا 30 که میتونه نت بدون قطعی رو تضمین کنه

Saeid59
2015/01/19, 23:54
من که نگفتم چشه

احسنت- گل گفتی من ماه پیش شاتل تشریف داشتم با سرویس 8 مگ محدود تازه سرعت دانلود م همینی بود که شما گفتی
البته درست ه به نظر من که مخابرات استان های مختلف کیفیت ثابت ندارند -یکی راضی هستش یکی ناراضی
چی میشد یه استاندارد ثابتی تعریف میشد(البته اینی که میگم حکایت مدینه فاضله س:)))