PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعتیاد ایرانی ها به بازی های رایانه ای

*hit m@n*
2011/12/19, 20:42
سایت مشرق نیوز مطلبی را تحت عنوانی که می بینید منتشر کرده که عیناً نقل می کنیم:
رئیس بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای گفت: 20 میلیون مرد و زن کشور به صورت حرفه‌ای 2 ساعت در روز بازی رایانه‌ای می‌کنند.

به گزارش گروه خواندنی های� مشرق (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) به نقل از فارس، بهروز مینایی اظهار داشت: بر اساس آماری که در انتهای سال ۸۹ استخراج شده سن بازی کنندگان بازی های رایانه ای در ایران از ۷ تا ۴۰ سال است که این محدوده سنی، ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار از جمعیت ۷۵ میلیونی ایران را تشکیل می دهند.
رئیس بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای افزود: از این جمعیت ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار نفری، ۸۰ درصد با بازی آشنایی دارند و ۵۴ درصد نیز به صورت فعال بازی می‌کنند.
وی ادامه داد: این ۵۴ درصد بازی کننده از جامعه ۴۶ میلیونی بین ۷ تا ۴۰ سال ایران، بیش از ۲۰ میلیون بازی کننده حرفه ای فعال در ایران را تشکیل می دهند که به طور متوسط هر نفر، در روز ۲ ساعت بازی می کند و در مجموع ۲۰ میلیون بازی کننده فعال ایرانی، ۴۰ میلیون ساعت در روز، بازی می کنند.
وی ادامه داد: همچنین از ۲۰ میلیون بازی کننده در ایران، ۱۲ میلیون در جامعه مردان و ۸ میلیون در جامعه زنان هستند.
مینایی تصریح کرد: در دنیا نیز نسبت جامعه آماری بازی کنندگان در مردان به زنان، رابطه ۶۰ به ۴۰ است که این نسبت در ایران نیز وجود دارد.

*hit m@n*
2011/12/19, 20:43
این آمار ها رو از کجا در میارن !!!!!!!!!
خونه ما که اومدن چیزی در مورد گیمر بودن اعضای خانواده نپرسیدن

از شما پرسیدن ؟؟؟؟؟؟؟

8 میلیون گیمر زن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

با تشکر

saeid6574598
2011/12/19, 20:45
ما که کلا خونوادتاً ، اهل بازی های کامپیوتری نیستیم . حالا جالب اینه که نوشته 8 میلیون نفر متعلق به جامعه زنان است .

doom2009
2011/12/19, 21:00
شاید تعداد سی دی بازیهایی که میاد ایران رو می شمارن و آمار میدن یا این آمار کسانی هست که بازیهای آنلاین انجام میدن با تشکر

Castiel
2011/12/19, 21:02
یعنی ما 20 میلیون بیکار داریم؟؟
چقدر کم!

darkknight
2011/12/19, 21:43
برا اینکه بگن امر ما دقیق هست گفتن 8 میلیون نفر از خانم ها کامپیوتر بازی میکنن اگه کسی 8 نفر رو سراغ داره بگه ما هم بدونیم

Yaser_Aramesh
2011/12/19, 22:01
من این ارقام رو قبول ندارم ولی قبول دارم که اولا گیمرهای ایرانی زیادن و زیادم بازی میکنم و اینم قبول دارم که هر جا که بریم گیمر مرد بیشتر از زن هست.خود فامیل های ما رو مثلا مقایسه کنید.پسرها تقریبا همه گیمر اما از دخترها فقط دو نفر.

مثلا خود من.در دوران دبستان و راهنمایی به طور متوسط در روزهای مدرسه 4 ساعت و تابستون 9 ساعت بازی میکردم.الان خیلی خوب شدم.روزی 2 ساعت Assassins Creed .Revelation

Castiel
2011/12/19, 22:05
من خودم را بگویم، از خروس خوان تا بوق سگ مشغول بازی بودم!
آخرش هم چیزی به ما نرسید.