PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مانیتور

honeyxp
2015/01/12, 16:51
سلام، من یه مانیتور ۱۸.۵ اینچ از برند AOC دارم که حدود ۵ ساله دارمش. یه چند روزی بود که صفحه اش نورش کم و زیاد میشد، و یه جورایی انگار چشمک میزد، اول کم بود فقط هی موقع کار اذیت میکرد ولی یواش یواش یه جوری شد که وسط کار واقعن اذیت میکنه، چند بار ام یه حالت بنفش شد صفحه، نه این که کلا بنفش شه ها، انگار بنفش صفحه زیاد شده بود، بعد خودش خوب میشد دوباره، مانیتورو ریست کردم، کابل VGA رو چک کردم، حتی شیفت دادم رو گرافیک آن بورد گفتم شاید مشکل گرافیک باشه ولی اوکی نشده. تا اینکه از حدود امروز بوی اوزون حس کردم فکر کردم از بیرونه ولی رفتم نزدیک پشت مانیتور دیدم از پشت اونه، حالا سوالم اینه:
۱- داره میسوزه آیا یا مال کابل برقم میتونه باشه؟
۲- احتمال خطر، انفجار یا آتش سوزیو این داستانا هست اگه ازش استفاده کنم؟ یا خطری نداره و یهو مرخص میشه؟ چون تو اتاقمه و اینکه جلو چشم آدمه بالاخره حس ناامنی میکنم. ممنون میشم راهنمایی کاملی برای من بنویسین.
مرسی

sahar66
2015/01/12, 16:55
منم دقیقا با مانیتورم همین مشکل رو داشتم البته مدل مانتیتورم فرق میکرد

پس میتونم بگم که خود مانیتور مشکل داره و یکم دیگه ادامه بدی ی صدایی مثل گز گز ار مانیتور به گوش می رسه مشکل برق نیست

درمورد اتیش سوری نمیدونم

honeyxp
2015/01/12, 17:21
منم دقیقا با مانیتورم همین مشکل رو داشتم البته مدل مانتیتورم فرق میکرد

پس میتونم بگم که خود مانیتور مشکل داره و یکم دیگه ادامه بدی ی صدایی مثل گز گز ار مانیتور به گوش می رسه مشکل برق نیست

درمورد اتیش سوری نمیدونم
مرسی از جوابت، ینی از همین برند بود مانیتورت ولی ی مدل دیگه؟ بعد چی شد؟ سوخت؟ یا دیگه نذاشتی ب اون مرحله برسه؟ وای ن ینی سوزیییییده 😥

aryaiee
2015/01/12, 18:54
دوست عزیزم
خیر خطر انفجار ندارد اما اگر اتصال کوتاه یا مورد مشابهی باشد قطعا خطر جرقه دارد.مانیتور شما احتمالا دچار 2 ایراد همزمان شده است.بهتره که یک نو بخرید چون بعید میدونم تعمیر اش صرفه اقتصادی داشته باشد.

honeyxp
2015/01/12, 21:20
دوست عزیزم
خیر خطر انفجار ندارد اما اگر اتصال کوتاه یا مورد مشابهی باشد قطعا خطر جرقه دارد.مانیتور شما احتمالا دچار 2 ایراد همزمان شده است.بهتره که یک نو بخرید چون بعید میدونم تعمیر اش صرفه اقتصادی داشته باشد.

مرسی از جوابتون پس مشکل جدیه، بازم مرسی از راهنمایی تون