PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه میتوان زمان کارکرد مانیتور رو بدست اورد!؟ مانیتور led و ...

mostafait
2011/12/19, 19:35
سلام.

دوستان عزیز چگونه میشه از منو های مخفی مانیتور متوجه شد که زمان کارکرد مانیتور چقدره؟!

روش وارد شدن به منوی کانیتور رو بگید!

مانیتور lg led1940s و ....

Editor In chief
2011/12/19, 19:42
دوست خوبم این مطلب را من در جایی خواندم امیدوارم که مورد استفاده قرار گیرد

پی بردن به مدت زمان کارکرد مانیتور LG

در صورتی که مانیتور شما LG است، قصد داریم یک ترفند جالب را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید به مدت زمان روشن بودن و کارکرد مانیتور، از زمان شروع به کار آن تا به حال پی ببرید. این ترفند زمانی که قصد خریداری یک مانیتور دست دوم را دارید میتواند بسیار مفید باشد.

برای این کار:
دکمه Menu موجود بر روی مانیتور LG خود را فشار دهید.
خواهید دید که یک صفحه باز میشود. در این صفحه با استفاده از کلیدهای بالا پایین موجود بر روی مانیتور به قسمت Setup که آیکون آن یک انگشت دست میباشد بروید.
حال (ترفندستان) دکمه Select را فشار دهید.
بر روی قسمت Language بروید و با استفاده از دکمه های چپ و راست زبان منو را به زبان ژاپنی تغییر دهید. هم اکنون خواهید دید که در پایین صفحه منو، مدت زمان روشن بودن مانیتور شما از بدو شروع به کار نشان داده خواهد شد (عبارت HR مخفف Hour به معنی ساعت است).

Nahvizade
2011/12/19, 23:14
دوست خوبم این مطلب را من در جایی خواندم امیدوارم که مورد استفاده قرار گیرد

پی بردن به مدت زمان کارکرد مانیتور LG

در صورتی که مانیتور شما LG است، قصد داریم یک ترفند جالب را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید به مدت زمان روشن بودن و کارکرد مانیتور، از زمان شروع به کار آن تا به حال پی ببرید. این ترفند زمانی که قصد خریداری یک مانیتور دست دوم را دارید میتواند بسیار مفید باشد.

برای این کار:
دکمه Menu موجود بر روی مانیتور LG خود را فشار دهید.
خواهید دید که یک صفحه باز میشود. در این صفحه با استفاده از کلیدهای بالا پایین موجود بر روی مانیتور به قسمت Setup که آیکون آن یک انگشت دست میباشد بروید.
حال (ترفندستان) دکمه Select را فشار دهید.
بر روی قسمت Language بروید و با استفاده از دکمه های چپ و راست زبان منو را به زبان ژاپنی تغییر دهید. هم اکنون خواهید دید که در پایین صفحه منو، مدت زمان روشن بودن مانیتور شما از بدو شروع به کار نشان داده خواهد شد (عبارت HR مخفف Hour به معنی ساعت است).

سلام دوستان :x

مانيتور (LCD) من LG - FLATRON L1760TR هستش و از اين روش زمان رو زير منو نمايش نميده!
براي اين مانيتور راه حلي وجود داره؟

با آرزوي بهترين ها...

mostafait
2011/12/20, 10:38
این راه حل جواب نمیده!

با تشکر از شما

Arsn
2011/12/21, 00:33
عالی بود آقای پناهی !

این روش کار کرد ! مانیتور من E700B سری Studiowork شرکت LG است و 10562 ساعت کار کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی 440 روز 24/7 !

Arsn
2011/12/21, 00:34
یا اگه بخوام قشنگ تر بگم این مانیتور از 10 سال پیش (قبلش یه مدل دیگه داشتم) روزی حداقل 3 ساعت روشن بوده !

اوج اعتیاد را میبیند !!!

sahar66
2015/06/03, 20:16
مانیتور منم ال جی میزان کارکرد تا امروز 12963 ساعت